Як створити фільтр у мобільному Gmail?


29

Відкриваючи повідомлення на своєму телефоні / планшеті, я хочу створити фільтр для цього повідомлення, але не можу побачити, де це зробити. Те саме можна знайти у верхньому правому меню під час використання веб-версії Gmail.

Будь-яке рішення для цього?

Відповіді:


20

Наскільки мені відомо, додаток GMail та мобільна версія GMail не мають ніякого способу додавання фільтрів. Для створення фільтрів вам доведеться використовувати настільну / повну версію GMail.


1
Чи будуть фільтри, створені в настільному Gmail, ефективними в мобільній версії? Створення їх на робочому столі не є проблемою. Питання в тому, чи буде мобільна версія їх поважати?
трейдер

1
@trejder так, це працюватиме в мобільній версії.
SwapnilPopat

@PeacefulWarrior Я б сказав зовсім протилежно. Принаймні, у моїй версії Gmail усі мобільні версії повністю ігноруються всі фільтри, визначені у версії ПК / настільних ПК, і всі електронні листи, які повинні знаходитись у відповідних папках, завжди потрапляють у папку "Вхідні", якщо мобільна версія Gmail першою їх бачить.
трейдер

1
@trejder Я думаю, вам потрібно вибрати параметр - "Пропустити папку" Вхідні "(архівувати її)" разом з критеріями фільтру під час визначення фільтрів.
SwapnilPopat

1
@trejder Спробуйте також видалити категорії. Ваш коментар правильний.
SwapnilPopat

12

Прямий шлях, ні. Обхід, так. Клацніть меню у своєму веб-переглядачі Android або Chrome і перевірте Request Desktop Site.


Поточна версія веб-пошти Gmail надає мобільну версію програми, навіть коли ви вимагаєте версії на робочому столі.
липня

5
Тому що URL вже вказує на мобільний сайт. Після того, як ви перевірите Запити сайт робочого столу та перезавантажте сторінку, оновіть URL-адресу на адресу mail.google.com на цій самій вкладці. Досі працює.
Supars
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.