Як змінити обліковий запис для Android Market?


32

Я використовую два облікові записи Google і додаю їх у. Скажімо, acc1 і acc2. Коли я намагаюся придбати додаток на ринку, він вибирає акаунт Check1 Checkout, і я не бачу можливості змінити на Acc2. Чи можу я скористатися послугою ac2, щоб оплатити це? І я все ще хочу Acc1 як основний рахунок для інших цілей. (тобто розмова, пошта, контакти)

Можливо, пов’язане питання: як я можу знати, який обліковий запис Google використовується для ринку?


1
Я впевнений, що перший обліковий запис Google, який ви додаєте до свого телефону, - це той, який посилається на замовлення. Наскільки мені відомо, ви не можете його змінити (окрім видалення обох облікових записів та повторного додавання їх у зворотному порядку).
Брайан Денні

Відповіді:


21

Станом на середину 2011 року Android Market підтримує кілька облікових записів.

Щоб додати інший обліковий запис ... Натисніть menuкнопку - виберіть налаштування - Облікові записи та синхронізацію - натисніть «Додати акаунт» та додайте інший рахунок gmail. Щоб активувати або використовувати інший обліковий запис gmail на ринку, відкрийте новий додаток для ринку (v 3.0.26) та виберіть "Облікові записи". З'явиться список, де відображатимуться всі ваші облікові записи gmail, які ви додали у "Облікові записи та синхронізація". Виберіть один на ваш вибір, і ви готові йти.

Від http://www.theandroidsoul.com/multiple-accounts-sign-in-logins-supported-in-the-latest-android-market-v3-0-26/


Як це здійснюється в обліковому записі KitKat Google Play?
Boris_yo

5

PT детально пояснює, як це досягти, просто додавши інший обліковий запис до телефону, а потім вибравши його в налаштуваннях магазину Google Play .

Варто зауважити, що спочатку єдиним способом змінити обліковий запис Google, пов’язаний із Google Play Store, було зробити заводський скидання телефону та налаштувати його знову з нуля.


3

Ось три варіанти, але 2-й і 3-й, можливо, працюють краще xD

  • Ви можете перейти в Налаштування / програми та ЧИСТІ ДАНІ до програми Android Market та Google Services Framework

  • Або ви можете спробувати перейти в Налаштування / Облікові записи та синхронізацію, натисніть на свій рахунок і натисніть кнопку Видалити акаунт

  • Або спробуйте очистити дані в програмі Gmail, вона повинна запитати новий обліковий запис xD

Це повинно від’єднати ваш обліковий запис від системи і знову попросить вас зв’язати обліковий запис із системою.

Але подбайте про це, тому що можна стерти / втратити частину ваших даних у вигляді контактів, пов’язаних із раніше доданими обліковими записами, також електронною поштою та спілкуванням

Головним чином, ви змінюєте пов’язаний обліковий запис, і ці служби використовують інформацію з цього пов’язаного облікового запису.


"Або спробуйте очистити дані в програмі Gmail, вона повинна запитати новий обліковий запис" - ні, я цього не намагався ... Мабуть, програма Gmail просто запитує додаток Android Market або Google Services Framework знову назву облікового запису ...
jww
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.