Найпростіший спосіб тестування внутрішнього GPS


12

Який найпростіший спосіб переконатися, що внутрішній модуль GPS пристрою Android працює правильно (можливо, перш ніж купувати дороге навігаційне програмне забезпечення)?

Геотег фотографії? Запуск якогось безкоштовного діагностичного інструменту?

Зверніть увагу, що я маю на увазі внутрішній GPS, а не Bluetooth або A-GPS.

Відповіді:


12

Якщо під внутрішнім GPS ви маєте на увазі виправлення позиції за допомогою супутників GPS, ви можете скористатись програмою "Статус GPS і панель інструментів", щоб отримати виправлення, а також знати, скільки часу потрібно, щоб отримати виправлення.


вибачте, не знаю, як я не помітив, що ви пропонуєте той самий додаток. Я дав вам +1
GAThrawn

4

Я б сказав, запустити Карти Google і побачити, де ви там, де написано, що ви є.


Безумовно. Відкрийте GMaps і натисніть піктограму push-pin праворуч від вікна пошуку.
Iain

2
Обережно, Android може дуже добре визначити ваше місцезнаходження за допомогою WiFi-сигналів, навіть без робочого GPS.
itadok

3

Залежно від моделі, ви можете потрапити в GpsSetup2 з кодом *#*#1472365#*#*(працює принаймні з Android 2.1 на пристрої samsung galaxy 5), а всередині нього ви перейдете до:

Commands -> Get position -> Start GPS

де пристрій спробує підключитися до супутників, які знаходяться поблизу, і повідомить ваше місце.
Перший раз, коли я це зробив, на це пішло більше шести хвилин.


2

Додаток (безкоштовно) GPS Status надає всілякі статистичні дані щодо вашого GPS, включаючи час до першого блокування, точність току, потужність сигналу тощо.


2

Не завжди достатньо підтвердити, що додаток Карти показує ваше місцезнаходження. Вам також потрібно переконатися, що ваше місцезнаходження передається назад на сервер, інакше навігація в режимі реального часу не працюватиме. У розділі "Місцезнаходження та конфіденційність" має бути налаштування "Місцезнаходження", яке дозволяє вибрати "Лише E911" або "Місце ввімкнено" або щось подібне до цього. Потрібно встановити це положення "Увімкнено", щоб навігація в режимі реального часу працювала.

У користувальницькому ПЗУ, який я востаннє спалахнув, є якась помилка щодо GPS, а навігація не працює. У моїх налаштуваннях я навіть не можу знайти можливість перемикатися між E911 та "Location On". Я дуже ненавиджу це робити, тому що мені подобається мій поточний диск з інших причин. Але мені доведеться повернутися до HydroRom, тому що я дуже хочу, щоб навігація працювала.


0

GpsIsUp використовує виключно апаратне забезпечення GPS і має зручний посібник користувача

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.