Встановіть 4.3 (OTA) на вкоріненому Nexus 4 (CWM + запас rom, ядро)


20

Я працюю на Android 4.2.2 на своєму Nexus 4. Він укорінений, і у мене встановлено функцію відновлення ClockworkMod, але ром і ядро ​​є в наявності. Я отримав оновлення OTA до 4.3, і хотів би встановити його, але це не вдалося. (З повідомленням, що CWM не міг перевірити підпис. Я пам’ятаю, що попередня OTA працювала, і я думаю, що мені довелося перезавантажуватися, але це було легко.)

Як я можу отримати оновлення акцій 4.3 на своєму телефоні, зберігаючи root та CWM, і особливо зберігаючи всі мої дані? Покрокові інструкції були б чудовими.

Також мені цікаво, що є технічною причиною того, що оновлення не встановлюється?


Оновлення: я знайшов тут кілька інструкцій , проте вони не працювали для мене. Я отримую таку помилку від CWM під час застосування update.zip:

Installing: /sdcard/0/update.zip
Finding update package...
Opening update package...
Installing update...

Warning no file_contextsVerifying current system...

assert failed: apply_patch_check("/system/bin/app_process", "76c3a9a7a6d400a9ff3e4db391327daa33aa0663", "2a221441bf06f2618aa6c35ae0cade13bd4f6e1b")
E:Error in /sdcard/0/update.zip
(Status 7)
Installation aborted.

Оновлення 2: Я забув, що я випробував Xposed деякий час тому. Мабуть, це змінено / system / bin / app_process. Я видалив його, запустивши Xposed Installer , а потім вибрав "Видалити (відновити додаток_процесу)" і (можливо, не потрібно), "Очистити (повне видалення рамки)". Я зробив одну повну перезавантаження, а потім перезавантажився у режимі відновлення, щоб продовжити оновлення. Але тепер він завис, тому що "build.prop" модифікований (не пам'ятайте, що це змінював). Цікаво, чи є спосіб просто прошивати нові файли ОС (не патчі), перезаписуючи будь-які зміни, але зберігаючи всі налаштування та файли користувачів ...

Відповіді:


17

Здається, що "/ system / bin / app_process" було змінено, і тому воно не відповідає необхідному підпису. Є два способи виправити це: або отримати копію файлу запасів з іншого телефону / рому, або прошийте заводське зображення для 4.3

Редагувати: Після прочитання "оновлення 2" здається, що ви хочете описати нижче заводський параметр зображення.

AndroidPolice має крок за кроком керівництво тут . Я повторив дії, якщо сторінка вмирає:

Завантажте повне заводське зображення оккаму , яке включає повну систему, завантажувач, відновлення, ядро ​​(boot.img) та радіо. Це чистий аркуш для цих компонентів - вони будуть миттєво спалахувати все, що у вас є.

Замість використання пакетного сценарію під назвою flash-all ви розпакуєте архів tgz (tar / gz), а потім також поштовий індекс, що міститься в ньому. Це дозволить помістити всі компоненти в одну папку:

Дотримуйтесь чудового посібника тут і переконайтесь, що опустіть крок D10, який замінює дані користувача. Ось команди, які ви будете виконувати, для довідки:

  1. adb перезавантажити завантажувач
  2. fastboot flash bootloader завантажувач * .img
  3. fastboot перезавантажувач-завантажувач
  4. швидке завантаження флеш-радіо radio-mako-m9615a-cefwmazm-2.0.1700.84.img
  5. fastboot перезавантажувач-завантажувач
  6. швидка завантажувальна система flash.img
  7. fastboot flash boot.img
  8. кеш-формат кеша
  9. перезавантаження

Примітка. Замість того, щоб розпаковувати зображення * .zip та миготливу систему та завантажуватись вручну, ви можете фактично виконати оновлення зображення у режимі швидкого завантаження *. але відновлення повторно спалахне на запасі, якщо ви працювали на замовлення. Потім ви можете відбити його назад або просто скористатися командами, наведеними вище. У будь-якому випадку результат буде однаковим.

Потім вам доведеться перезавантажити (зараз немає способу перейти з 4.2.2 до 4.3, зберігаючи корінь), дотримуючись кроків у цій темі (я не буду посилатися на сам файл, оскільки він оновлюється як / коли проблеми знайдені.).


Я не бачу жодного файлу boot.img для оновлення 4.3 для завантажуваного Nexus 4. У мене є bootloader.img, image.zip і radio.img. Де boot.img?
anon58192932

1
Вам також потрібно розпакувати зображення.zip. там є boot.img і system.img.
bmdixon

Взявся за спробу спалахувати їх вручну після першого завантаження. Я витягнув заводське зображення до мого каталогу ADB і побіг "flash-all.bat", і він вперше завантажився після цього. Flash-all.bat робить трохи більше, ніж описана вище.
anon58192932

2

Я зіткнувся з тією ж проблемою. Я закінчив завантажувати запас 4.2.2, прошиваючи це (також знімаючи корінь свого телефону), після чого встановив оновлення OTA.


1
Чи знаєте ви, де можна завантажити акційну ОС (якщо припустити, що легальне завантаження)? Крім того, чи прошивання зберігає ваші дані?
jdm

1
@jdm Офіційні фондові роми від Google: developers.google.com/android/nexus/images#occamjwr66v
Cobold

Я не думаю, що ваші дані будуть збережені. І так, захопіть зображення з офіційної сторінки Google. Схоже, зараз там 4.3. Крім того, ось посилання на посібник з миготінням 4.3: bit.ly/16aTnvY У цьому посібнику зазначено, що ви не втратите дані.

OTA може зберегти ваші користувацькі дані. Я не вірю, що миготіння фабричного зображення здатне зберегти всі ваші дані користувачів.
anon58192932
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.