Шукати на веб-сайті Android Market?


12

Я просто сліпий чи не існує опції "пошук" на Android Market (??), якщо ви переходите на веб-сайт зі свого настільного комп’ютера? Якщо ні, то я повинен використовувати якусь пошукову систему сторонніх виробників для ринку чи мені просто перейти на якийсь інший "ринок" (якийсь інший веб-сайт додатків для Android)?

А якщо немає варіанту пошуку - чому? Я не розумію, чому хтось не поставив би щось таке тривіальне для такого веб-сайту? Лол

Дякую


Я не знаю, чому теж, але ви можете використовувати AppBrain, як пропонував Гері у відповідях
Луї Різ

2
Так, я не висвітлював чому, але це хороше питання. Можливо, їм потрібно додати якийсь пошуковий "двигун" чи щось таке ... але де вони збираються взяти одну з таких?
gary

3
Це вже давня скарга. На даний момент єдиний спосіб пошуку на ринку - це додаток на вашому пристрої. Вдосконалення цього веб-сайту нібито не очікуються, але ми, очевидно, ще нічого не бачили.
але

1
Схоже, вдосконалений ринок на шляху (сьогодні?). Телефони Android, щоб отримати новий інтернет-магазин Android Market: звіт .
gary

Відповіді:


11

Тепер ви можете шукати та встановлювати програми з веб-сайту Android Market .

Це, мабуть, запущено сьогодні, і у людей (включаючи мене) виникають проблеми з входом у систему, але я впевнений, що незабаром це ліквідується. Тепер ви можете шукати програми, фільтрувати за програмою Free vs Paid та сортувати за релевантністю чи популярністю. У кожному списку також є кнопка "Встановити", яка, мабуть, буде подібною до служби Appbrain, яка змушує додаток автоматично завантажувати на ваш телефон (коли ви фактично можете увійти).

Коли ви відвідуєте http://market.android.com/ на своєму телефоні, ви фактично бачите сайт, але якщо ви натискаєте будь-які додатки або шукаєте, ви перенаправляєтесь на Market App.


Дерні! Бий мене до цього.
алей

Приємно. Я побачив статтю раніше сьогодні, саме тоді я додав коментар до питання. Я забув побачити, як це вийде.
гарі

5

Коли в травні минулого року віце-президент Google з питань інженерії Вік Гундотра оголосив Фройо у своєму викладі для Google I / O 2010 , він показав, що вони працюють над новим веб-сайтом, де ми зможемо шукати, переглядати та встановлювати додатки безпосередньо з веб-сайту. Однак до цього дня (січень 2011 року) про цей веб-сайт ще не чути більше слів.

Зауважте, що все в цьому пункті є умоглядним: я здогадуюсь, що вони затримують веб-сайт для запуску з Honeycomb або, можливо, для Google I / O 2011 (або, можливо, збираються оголосити Honeycomb в Google I / O 2011 (EDIT: ні , вони щойно переглянули попередній перегляд функції планшетного ПК Honeycomb на CES 2011, хоча вони ще не випустили жодного пристрою стільникового сота (EDIT2: Honeycomb тепер випущено)). Також можливо, що веб-інсталяція буде лише для Android 2.2 і вище через вимогу C2DM, хоча у Google можуть бути інші рішення.Інша можливість полягає в тому, що вони заробляють сайт, і тепер бажають, щоб усі забули, що вони говорили перед тисячами аудиторій та практично вічною аудиторією Youtube. Але майте на увазі, що насправді залежить від стратегічної стратегії Google щодо того, як і коли вони запустить новий сайт. (EDIT3: Веб-ринок Android випускається вже деякий час на https://market.android.com/ )

Поки що, AppBrain та AndroidZoom надають подібні функції.


Запустився новий сайт!
Матвій

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.