Як переглянути джерело в браузері Android?


156

Чи є спосіб переглянути вихідний HTML у веб-браузері Android?

Відповіді:


69

Ви можете використовувати alertметод Javascript для повернення вихідного коду, введіть це в адресний рядок:

javascript: alert(document.getElementsByTagName('html')[0].innerHTML);


3
спочатку я сумнівався, що javascript: URI-схема буде працювати на браузері Android, але, здається, вона працює на моєму браузері 2.1. Однак ви не отримуєте підсвічування синтаксису і не можете скопіювати текст, тому це не дуже корисно для довгих HTML-сторінок.
Лі Лі Раян

1
Не працює для мене! Емулятор завжди додає префікс http: //, і я отримую сайт, не знайдений Google.

1
Chrome для Android показує лише близько 50 ліній.

Не працює на Firefox для Android.
Аарон Франке

256

У Firefox або Chrome на Android можна переглянути джерело, поставивши URL-адресу в адресному рядку " view-source:", тобто " view-source:http://google.com".


4
Прекрасне рішення. Він навіть генерує синтаксичне забарвлення (принаймні на Chrome) і дозволяє копіювати вихідний код у буфер обміну.
Jpsy

2
Для Firefox для Android є додаток, яке дозволяє переглядати вихідний код без префіксації URL-адрес кожен раз, просто натисніть на вкладку "Переглянути джерело" в меню програми, і ви побачите вихідний код для відкритої на даний момент веб-сторінки. Доповненням є View Source Mobile
Франциско Альварадо

6
Як закладка:javascript:document.location='view-source:'+document.location;
Бенджамін Оукс

3
За цю відповідь слід проголосувати більше і вибрати її як правильну.
Фред Томсен

1
Це також працює на Firefox та Chrome на Linux та Windows, ймовірно, на macOS
Motte001

29

Знайдіть на ринку додаток під назвою Переглянути веб-джерело та встановіть його.

Потім під час перегляду відкрийте меню та натисніть "Надіслати", у спливаючому списку виберіть Переглянути веб-джерело.


Кіт - ти людина РОК .. врятував мій @ss .. не міг зрозуміти, чому моє відео не вбудовується, але за допомогою цього інструменту я міг побачити за джерелом, що код не включений до сервера .net

2
Посилання на додаток: market.android.com/details?id=com.jamesob.vwsource щойно випробував це, виглядає добре. Без підкреслення синтаксису, але це виконує роботу. Поміщає джерело у звичайне текстове поле, що означає, що ви можете легко скопіювати текст з нього.
GAThrawn

7

Додаток, згаданий у цій відповіді , не оновлювався з 2009 року.

Ви можете спробувати VT View Source .


1
Це виділення синтаксису і дуже просте у використанні. Працює з браузером Android і Chrome за замовчуванням. Останній Firefox для Android має власний джерело перегляду, тому він цього не потребує.
Ezward

6

Інший інструмент, який корисний для перегляду джерел та їх зміни в прямому ефірі, як Firebug / Web Inspector, - це віддалений налагоджувач weinre .


ця відповідь хитається.
IAmDeveloper

5

Створіть нову закладку (закладку) на мобільному Chrome за допомогою:

Назва: Переглянути джерело (проти)

URL: javascript:document.location='view-source:'+document.location; void(0);

Тепер, коли на сторінці, торкніться адресного поля і починайте вводити: vs. Закладка повинна з'явитися, натисніть на неї, і ви готові.


4

У хромі, є віддалене налагодження. Якщо ви встановите Chrone на свій телефон. Якщо ви підключите свій телефон через usb до ПК, ви можете переглянути джерело модифікованого Javascript на вашому ПК у браузері Chrome.

Дивіться кінець http://eclipsesource.com/blogs/2012/08/14/debugging-javascript-on-android-and-ios/


3

Якщо це для налагодження (з вашого коментаря, схоже, що є) щось ще краще - це встановлення розширення комутатора агентів для Firefox або Chrome на робочий стіл. Змініть агент користувача на Android, і ви отримаєте мобільну версію сайту, але з усіма джерелами та інструментами налагодження, до яких ви звикли.


2

ви можете захопити джерело до своєї оболонки чи текстового файлу, якщо ви використовуєте емулятор, що дуже зручно для розробки. Для цього вам потрібно встановити Інструменти для розробників Android, які постачаються з adb. Запустіть емулятор, після чого з оболонки ОС запустіть команду:

adb logcat browser:V *:S

Це виведе щось із програми браузера на емуляторі та придушить будь-які інші повідомлення журналу. Звідти будь-які команди JavaScript console.log будуть захоплені adb та виведені для перегляду. Отже, якщо ви використовуєте JQuery, ви можете додати це на свою сторінку, і він виведе html всю сторінку в журнал:

$(document).ready(function(){console.log($('html').html())});

Це виведе все в ваш тег HTML на сторінці до журналу.

Ви можете зафіксувати вихід свого журналу (використовуючи BASH, принаймні, я не можу спілкуватися з іншими оболонками) за допомогою:

adb logcat browser:V *:S > log.txt

Тепер будь-який вихід з журналу завантажується у ваш файл log.txt. Це дуже зручно для HTML цілої сторінки, оскільки ви можете шукати її, як і будь-який інший текстовий документ.

Якщо ви хочете схопити певний біт сторінки, а не всю справу, ви можете вказати ту частину сторінки, а не тег html у вашому JQuery, тож якщо вам потрібно переглянути один div, який має клас / id пов'язаний з ним (у цьому прикладі є клас під назвою "інспектувати мене"), ви можете змінити свій JQuery на:

$(document).ready(function(){console.log($('div.inspect-me').html())});

1
Хоча це може працювати нормально, питання, вказане у веб-браузері Android - не від . Отримати джерело за допомогою ПК є набагато простішими способами - наприклад, натисканням клавіші Ctrl-U у Firefox;)
Izzy

2

Якщо ви використовуєте браузер Opera, введіть це у своєму адресному рядку, не забудьте видалити http та інші речі та введіть:

server:source

в адресу сторінки, яку ви відкрили.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.