Чи яскраві шпалери витрачають більше акумулятора, ніж темні?


54

Мені стало цікаво про це, коли я зрозумів, що більшість веб-сайтів, які я відвідую, мають білі фони, і я знаю, що екран зазвичай відповідає за більшу частину використання акумулятора. Оскільки я не можу змінити фон на цих сайтах, я можу принаймні переключити шпалери на чорні.

Більшість (усіх?) Телефонів потребує підсвічування заднього освітлення, щоб при необхідності освітлити екран. Оскільки таке підсвічування споживає акумулятор, чи правильно стверджувати, що білий екран споживає енергію швидше, ніж чорний? (припускаючи той же рівень яскравості в налаштуваннях)

Я припускаю, що білий екран потребує більш сильного заднього освітлення, але я не знаю, чи так це.


Гарне питання. Я сподіваюся, що мій OLED-екран використовує менше енергії з темним зображенням, ніж екран з підсвічуванням, але хотів би побачити деякі цифри.
pelms

Нічого собі, я посміявся, коли вперше прочитав це, але це перетворилося на досить цікаве питання.
shambleh

Деякі пристрої (наприклад, Galaxy S) мають опцію в розділі Налаштування дисплея: " Режим енергозбереження : Економте енергію, аналізуючи зображення та регулюючи яскравість РК". Здається, це говорить про те, що екран SAMOLED регулює свою яскравість залежно від яскравості зображення і отримує достатньо помітну перевагу на темних зображеннях, щоб зробити це варто стандартним варіантом.
GAThrawn

Є додаток під назвою фільтр екрану, який зменшує яскравість з метою економії заряду акумулятора на світлодіодних екранах.
barrymac

Відповіді:


43

На екранах OLED, AMOLED та Super AMOLED: Так

РК-екрани: Ні


1
З того, що я бачу у вашому посиланні секунд, темні фони фактично знижують енергоспоживання РК-екранів, якщо вони використовують технологію IPS. Як і в HTC One X, я вірю.
Pijusn

1
@Pius Зниження, вказане в цій таблиці (~ 4%), незначне порівняно зі 100% -ним перепадом білого та чорного на екранах AMOLED. Це цікаво, хоча. Ця стаття передбачає, що IPS LCD використовують менше енергії, ніж екрани AMOLED на екранах, які відображають приблизно 33% білого або більше.
Метт

ДУЖЕ цікава стаття. Дякую, що поділився.
Pijusn

Для OLED, AMOLED та Super AMOLED, чи просто повні чорні пікселі споживають акумулятор набагато менше, оскільки світло вимкнено? Або теж темно-сірі пікселі теж споживають значно менше енергії, ніж білі пікселі?
Jisang Yoo

18

Це залежить від технології екрану.

Наприклад, (говорилося, що) Android 2.3 Пряник має темну тему, оскільки останній флагманський пристрій Google Nexus S використовує (Super) AMOLED-дисплей, який витрачає менше енергії під час відображення темного кольору, оскільки AMOLED виробляє власний світлий, а темніший колір випромінює менше фотонів. Контрастує з РК-дисплеєм, який використовує підсвічування (фіксовану кількість фотонів) і РК-кристали фільтрують потрібні кольори. Кристали на РК-дисплеях, однак, фактично споживають трохи менше енергії при відображенні білого кольору, оскільки потрібно більше енергії, щоб напружити кристал, щоб блокувати більше світла.

Колір екрана не впливає на підсвічування. У телевізорах є певні технології відображення, які намагаються надати динамічне підсвічування шляхом затемнення екрана при відображенні темнішого зображення. Я не знаю жодного пристрою, який насправді постачається з таким типом екрана.


4
Android 2.3 використовує AMOLED? Хіба AMOLED не є власністю телефону?
Малабарба

@Bruce: так, я мав на увазі сказати Nexus S, вибач за це. Виправлено.
Лежати Раян

17

Гей, я щойно пройшов масу тесту, щоб зрозуміти це. Вони невиразно наукові тести! Я зрозумів, що я економив 20% акумулятора, перейшовши на темні шпалери та темні програми. Перегляньте моє написання, ви зможете розробити економію на своєму телефоні:

http://blog.stevemould.com/phone-battery-save-black-wallpaper/


1
Ваш "звіт" надає більш детальну інформацію з цього питання, ніж будь-яка з інших відповідей з більш високими голосами. Прикро, що дехто просто підтримує відповідь у верхній частині. Приємне дослідження - дякую за витрачений час та написання.
Бернхард Хофманн

Дякую за пораду ... Поточне використання акумулятора є злочинним і шукав відповідь в мережі, щоб продовжити термін служби акумулятора мого S ..
Shaunak,

Сьогодні для мене порожня сторінка, робота для когось іншого?
matt wilkie

5

Якщо на вашому екрані є старіший стандартний ЖК, то це зовсім не допомагає. Підсвічування все ще світиться позаду всіх цих затемнених пікселів. Ви просто не можете його бачити.

Якщо у вас є oled, amoled, super amoled, LED lcd, або я думаю, навіть плазма, то це допомагає затемнити екран, оскільки світло генерується саме там, де це потрібно.

До речі, є плагіни вогняної лисиці, які переформатують будь-яку сторінку, на якій ви знаходитесь, щоб бути темною. Я не пам’ятаю імен, але мені це було потрібно, коли я жив у квартирі-студії зі своєю дівчиною, і я цілу ніч був на своєму комп’ютері, коли вона намагалася спати в 20 футах в одній кімнаті.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.