Де я можу отримати бінарний командний рядок SQLite 3 для Android?


16

Коли я читаю документацію, наприклад, вивчаючи бази даних SQLite 3 з віддаленої оболонки, у мене виникає враження, що на моєму телефоні повинен існувати бінарний файл командного рядка SQLite. На жаль, я не можу знайти його на своєму телефоні (але я користуюся користувальницьким ПЗУ).

Я прочитав кілька інших публікацій, які або натякають на існування такого бінарного файла, або згадують, як він доступний лише в емуляторі, але немає нічого остаточного.

Чи є такий бінарний файл де-небудь?

Інші посилання:


1
Я припускаю, що ви можете спробувати витягнути його з іншого ПЗУ (або емулятора) і поставити його на свій пристрій, але я не маю уявлення, чи спрацювало б це чи просто вийшло з ладу. Наприклад, CM6 має sqlite3двійковий код.
eldarerathis

на моєму Samsung Spica - використовуючи мод Samdroid - я можу просто ввести sqlite3 в емулятор термінала або оболонку adb.
Лежати Раян

2
Це питання про розробку?
Матвій

2
@Matthew - nope
fostandy

Відповіді:


7

Вашим найкращим варіантом буде використання ADB і витягніть його з емулятора або витягніть його з іншого ПЗУ. Потім вам доведеться помістити його на свій пристрій, але вам доведеться мати root, щоб помістити його в каталог з іншими бінарними файлами.

sqlite3не постачається на більшості пристроїв. Я думаю, що це стосується лише телефонів розробників, таких як ADP1 / ADP2 та Nexus One / Nexus S. Я знаю, що це не на таких пристроях Samsung Galaxy S, як Vibrant (я думаю, це на Nexus S).


4

Як згадували інші пости, sqlite3двійковий файл зазвичай використовується через АБД з вашого ПК.

Якщо все, що ви хочете зробити, це керувати базами даних SQLite локально, то я вважаю безкоштовний додаток aSQLiteManager дуже корисним. Крім простого графічного інтерфейсу для управління та перегляду даних, він дозволяє виконувати довільні запити.


3

Я зібрав кілька сценаріїв збірки для компіляції SQLite для Android Native Code за допомогою Android NDK. Він будує CLI SQLite у двох версіях: статично та динамічно пов'язані, а також його статичні та спільні бібліотеки. Ви можете отримати сценарії з мого GitHub і самостійно створити бінарні файли:

https://github.com/stockrt/sqlite3-android

Сподіваюся, це комусь стане в нагоді.0

Витягнути його з емулятора не вийде.

Я знайшов 1.6 бінарний тут . На цій сторінці детально розміщена інформація про перенесення, тож якщо двійковий файл 1.6 не працює, ви можете спробувати перенести / скласти нову версію.


0

tech128 від XDA Forum забезпечує компільований sqlite3двійковий код для Android.

Щодо поточного написання,

Ось SQLite 3.8.11.1 об'єднаний у єдиний вихідний файл (об'єднання) для ARM v6 та v7.

Ці бінарні файли побудовані з оптимізованими прапорцями armv6 та armv7.

Має працювати на Android 2.x та новіших версіях.

Я додав до цього потоку 2 версії, стислі та не стиснуті. Мені довелося змінити розширення, .xapінакше я не можу його завантажити. Просто видаліть розширення .

Просто завантажте та запустіть нестиснений файл, тоді як для стиснення його потрібно спочатку розпакувати.

Стиснута

Нестиснений

Вихідний код: https://github.com/tech128/sqlite3

Я протестував armv7-пиріг (PIE, необхідний для Lollipop) на своєму Nexus 5 під керуванням Android 5.1.1 Lollipop, і він працював.0

Ви можете встановити Termux та встановити sqlite3через вбудований apt(передній кінець вбудованого dpkg).


-1

Трохи складний процес, який я запропоную, тому що я не знаю інших способів :), дістаньте вихідний код Android, скомпілюйте його, у вихідному каталозі ви отримаєте бінарний sqlite3, після чого натисніть його на / system / bin /

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.