Як увімкнути автоматичне оновлення Play Store для кількох додатків?


20

Як зазначається в заголовку, я б хотів увімкнути автоматичне оновлення для довірених додатків (наприклад, додатків Google), але якщо я відкрию програму в Play Store і перевірте Auto-update, у мене з’явиться питання "Автоматичне оновлення наразі вимкнено для всіх програм. Ви хочете ввімкнути це? Ви завжди можете змінити це в Налаштуваннях. Можливо, стягуватиметься плата за дані. " Тепер, якщо я вибрав Так, для всіх програм увімкнено автоматичне оновлення, і я повинен скасувати вибір кожного окремо.

Що я шукаю - це спосіб увімкнути автоматичне оновлення, скасувати вибір усіх програм із автоматичного оновлення та вручну вибрати, які додатки дозволено до автоматичного оновлення (тобто включення замість відмови).

Операційний запас 4.2.2 на Sony Xperia Z. Я не вкоренив пристрій, тому перевагу мають рішення без кореня.

EDIT: Ситуація вийшла ще гіршою. Тепер, якщо у мене є кілька додатків, які чекають оновлення, і я вибираю Update all, я отримую спливаюче вікно для кожного додатка із запитом "Автоматичне оновлення вимкнено для [додаток]. Ви впевнені, що хочете оновити?". Здається, нас запускають, щоб увімкнути автоматичне оновлення для всіх програм, і це мені не подобається.

Відповіді:


6

Це можна зробити за допомогою функції Titanium Backup Pro Market Auto Updates….

введіть тут опис зображення


3
Дякую, але я вважаю за краще некорінне рішення. Але добре знати, якщо я перезавантажую телефон пізніше.
onik

4

Як ви вже могли знати ... ця функція, нарешті, вбудована в Play Store v4.3.10. Дивіться це.


3
Ні, вам потрібно спочатку ввімкнути автоматичні оновлення для всіх програм і відключити їх по черзі. Це стосується лише кнопки "Оновити все", якщо ввімкнено автоматичне оновлення на весь магазин.
onik

Але в цьому випадку ... натиснувши Оновити всі, оновляться лише ті програми, які було вибрано. Це те, що ви шукаєте правильно?
Gh0sT

1
Ні, я шукаю можливість включити автоматичне оновлення, щоб воно працювало у фоновому режимі, але лише для кількох додатків. Решту я хочу оновити вручну (після того, як я перевіряю журнал змін і нові огляди) один за одним або за допомогою кнопки Оновити все.
onik

2

Як я вже згадував у подібній темі, якщо ви не хочете викорінювати свій телефон, є Play Apps Updater . Я щойно встановив його і, здається, працює, хоча я не можу поручитися за нього, крім цього.


Це було б найкращою відповіддю. На жаль, розробники написали на сторінці додатка Google Play: Не завантажуйте цю програму. Він більше не працює через обмеження на Android .
dr01

0

Перейдіть до потрібного додатка, торкніться кнопки 3-крапкового меню та перевірте автоматичне оновлення цього додатка.


5
Я вже пробував це, і ця опція намагається ввімкнути автоматичне оновлення для всіх програм, як я вже згадував у запитанні.
onik

Це єдиний некоріозний метод, у який ви повинні ввімкнути автоматичне оновлення та відключити всі програми, які ви не оновлюєте автоматично самостійно.
Кмелкон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.