Як відключити сповіщення USB?


13

Кожен раз, коли я підключаю телефон, я отримую повідомлення про підключення USB. Чи є спосіб відключити сповіщення, не відключаючи налагодження USB?

  • Телефон: LG Optimus S
  • Перевізник: спринт
  • Android: 2.2, вкорінено

Чому це проблема? Це там, щоб ви могли встановити сховище телефону (скопіювати файли в / з комп'ютера), якщо захочете.
Матвій

3
@Matthew Прочитайте Так, але це видає звук. Я хотів би отримувати повідомлення лише про SMS та електронну пошту. У мене також є Dual Mount SD, тому мені не потрібно використовувати сповіщення для монтажу SD-карти.
Сум’я

Але він видає звук лише в той момент, коли ви підключаєте його, досить легко сказати, що це не нове повідомлення про повідомлення?
GAThrawn

@GAThrawn Але якщо я перезавантажую комп’ютер із підключеним телефоном ...
Soumya

Я все ще бажаю мати можливість використовувати цю функціональність, але не мати спливаючого вікна, тому що це відволікає від користувальницького інтерфейсу (наприклад, коли кабель, який використовується час від часу, відключається, а USB все одно не використовується), до того ж це все-таки на панелі сповіщень, так що я може отримати доступ до нього.
mirabilos

Відповіді:


5

Якщо звук вам не подобається, на деяких телефонах звук можна вимкнути, відключивши USB-налагодження. Settings-> Applications-> Development-> USB debugging. Однак на деяких інших телефонах це не змінить звук, який відтворюється під час підключення до нього.

Щоб фактично видалити сповіщення, як згадувалося раніше, вам знадобиться спеціальний ПЗУ, щоб зробити це за вас.

[Оновлення] Ще одним варіантом відключення звуку є зайти у свої настройки звуків і встановити звук сповіщення за замовчуванням на беззвучний режим, а потім перейти до кожного з ваших програм, у яких ви хочете, щоб мелодії дзвінка та окремо налаштували їх. Я не рекомендую цю опцію (напевно, це буде болем, якщо ви забули встановити мелодію дзвінка для роботи електронною поштою та пропустили важливу відповідь "Нам потрібні вам якнайшвидше, або вас звільнять!"), Але це все-таки варіант. .


Я спробував другий варіант, але це не дуже вийшло для мене.
Сум’я

2

Це частина основної системи в Android. Його неможливо відключити, якщо у вас немає ПЗУ, який дозволяє вимкнути його. Я вважаю, що версії CyanogenMod у 6.x мали / мали можливість її відключити.

Я не впевнений, чи підтримується ваш телефон, і я не впевнений, чи існує цей варіант (оскільки мій пристрій наразі не має "офіційної" підтримки)


Ах, добре. Варто було запитати.
Сум’я,

0

Один з варіантів без вкорінення - використовувати простий додаток, подібний до цього: Відключення звуку .

Єдине, що ця програма робить - це перемикання між вимкнутим / не відключеним станом, коли відкривається.

Зауважте, що це вимкнення всіх звуків, а не лише USB connected in debug modeсповіщення. Тож для відключення цього дратівливого звуку (наприклад, при налагодженні вночі) це ідеально. Просто не забудьте вимкнути його після сеансу налагодження.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.