Чи можна спокусити Android Market думати, що я використовую інший пристрій, чи можу я завантажувати захищені програми?


15

У мене не вкорінений Archos 70IT із додатком на ринку, і є ряд додатків, які я можу знайти на ринку на своєму Droid, але не на своєму Archos. Вони, ймовірно, "захищені програми", які можна встановити лише на пристроях, затверджених програмою Dev.

Щоб обійти це, я просто завантажую їх на свій Droid, зберігайте на Dropbox, а потім встановлюйте на мій Archos. Ці програми працюють просто чудово, тому замість того, щоб бути "захищеними" від "несумісних" додатків і не робити зворотних фліп, щоб отримати потрібні додатки, я хотів би обдурити Маркет, думаючи, що я на Droid або іншому всюдисущому Пристрій Android.

Чи все-таки це робиться а) взагалі і б) на не вкоріненому пристрої? Якщо так, то як?


Чи доступний перелік цих "несумісних" додатків (додатків, які добре функціонують, але недоступні) для пристроїв Archos Gen8?
Zoot

Не те, що мені відомо, враховуючи, що понад 100 000 додатків на ринку це було б трохи непростим. Найпростіший спосіб їх знайти - це пошук на пристрої Gen8. Якщо вони не з’являються, то вони "захищені". Я не стикався з будь-яким додатком, який мій A70IT насправді не може працювати, за винятком програми Flash, я зняв Droid (це не дивно, оскільки Flash дуже специфічний для архітектури обладнання. Існує програма Flash, яка, як повідомляється, працює, що можна знайти на форумах xda).
Метт

Відповіді:


12

Так, це можна зробити, але для цього потрібен корінь. Ви редагуєте відбиток пристрою у файлі build.prop. Ось детальна інформація: http://androidforums.com/samsung-galaxy-spica/98024-protected-app-market-fix-tutorial-build-prop.html

Редагувати: Щоб отримати більш повну відповідь, див. Як я можу змінити модель телефону в build.prop, щоб отримати непідтримувані програми?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.