Наскільки точний GPS в моєму мобільному телефоні?


20

Мені було цікаво, наскільки точний GPS в моєму HTC Desire Android в порівнянні з спеціалізованим ручним GPS-пристроєм або в автомобільних сатнавах?

Причина, яку я запитую, - це те, що я читав статті, у яких скаржився, що GPS iPhone не дуже точний і цікавився, чи застосовується він до всіх мобільних телефонів.


Також зауважте, що такі програми, як Карти Google, дають вам (не) коло точності на екрані. Якщо Карти Google не мають дуже точного виправлення місця, воно розширить синє коло, щоб покрити область, на якій ви могли б бути.
GAThrawn

Я не думаю, що GPS iPhone iPhone менш точний. Я майже впевнений, що ви читаєте, що додаток Apple Maps не є точним.
ZnewmaN

Відповіді:


17

У мене встановлений HTC Kaiser (AT&T Tilt), на якому було встановлено Карти Google. Карти Google дали мені кількість супутників, яку він міг бачити в дужках у будь-який час. Коли я використовував внутрішній GPS свого телефону, я отримав би близько 4 супутників, коли я використовував зовнішній Bluetooth GPS, я отримав би близько 12 супутників. Коли я використовую свій TomTom, я отримую близько 7. Кількість супутників - найбільша справа для отримання хорошого розташування; чим більше, тим краще. Я ніколи не пробував зовнішню антену GPS на своєму HTC Kaiser, щоб побачити, чи це проблема саме в антені чи це щось інше.

Програма під назвою " Статус GPS ", доступна в Google Play Store, покаже, наскільки точний ваш GPS в будь-який момент часу. Кількість бункерів із зеленими смугами в них - це кількість супутників, які ваш телефон може "почути / побачити" в будь-який момент часу, а потім він також дає точність у метрах на дисплеї.


Мій FreeRunner міг бачити близько 7-12 супутників більшу частину часу, залежно від сигналу вежі стільникового зв'язку (у ньому є AGPS) та місця розташування.

@Broam це gta02? Який розподіл?
ott--

6

GPS-чіп, який використовується на пристроях Android (зазвичай SiRF Star 3/4), має цивільний рівень. Фішки цивільного класу мають деякі навмисні обмеження нарівні з чіпами військового рівня. У цивільних фішок є деякі навмисні помилки під назвою " Вибірна доступність ".

Отже, будь то Android або iPhone або Bluetooth GPS приймач або спеціальний пристрій, який можна було б керувати рукою, або той, що знаходиться в автомобілі, підпадає під цивільну категорію, яка не може бути точнішою за 20 метрів під найкращим можливим супутниковим замком (звичайно, з AGPS це можна вдосконалити). Будь ласка, перегляньте статтю у Вікіпедії, в якій сказано: "... підвищення точності цивільного GPS з 100 метрів (330 футів) до 20 метрів (66 футів)".

iPhone використовує чіп BCM4750 BroadCOM, а телефони Android (Samsung Galaxy S2) використовує SiRF Star 4.

Цікаво, що веб-сторінка стверджує, що "Опублікована стаціонарна точність положення BCM4750 становить 2 м.", Що, на мій погляд, не могло бути правильним. У цій дослідницькій публікації йдеться про те, що «iPhone 4 демонструє зміщення (приблизно 20 метрів)», яке здається більш науковим і співвідноситься зі сторінкою Вікіпедії.

Однак усі ці розмови стосуються лише апаратного аспекту. Це програмне забезпечення, яке зчитує вхід з чіпа, обробляє його та відображає. Якщо це не дуже добре працює, все одно це псує шоу.

Отже, нарешті моєю відповіддю буде знову питання "Якщо всі ці цивільні GPS-пристрої не можуть бути точними на відстані понад 20 метрів, чи означає це щось, що говорити, що X - це добре, а Y - це погано ?;-)"

Оновлення Завдяки @Ropo я зауважую, що вибіркова доступність дійсно видалена. Ось офіційна заява , в якій сказано:

Селективна доступність (SA) - навмисна деградація загальнодоступних GPS-сигналів, реалізованих з міркувань національної безпеки.

У травні 2000 року, за вказівкою президента Білла Клінтона, уряд США припинив використання "Селективної доступності", щоб зробити GPS більш чутливим до громадянських та комерційних користувачів у всьому світі.

Сполучені Штати не мають наміру більше ніколи використовувати селективну доступність. У вересні 2007 року уряд США оголосив про рішення придбати GPS-супутники майбутнього покоління, відомі як GPS III, без функції SA. Виконання цього рішення дозволить прийняти політичне рішення 2000 року постійним та усуне джерело невизначеності в роботі GPS, яка хвилювала громадянських користувачів GPS у всьому світі.

Будь ласка, подивіться також на питання в StackOverflow.


Приємно, дякую, що привели мене до цієї відповіді! +1
Зуул

Зазначимо лише, що вибіркова доступність була видалена в 2000 році.

-1

Допоможені мікросхеми GPS (AGPS), які ви знайдете у більшості мобільних телефонів, потребують певної допомоги від мережі мобільних телефонів (веж), щоб отримати початкове виправлення. Незалежно від того, наскільки вони точні, вони не працюватимуть добре без стільникової башти в порівнянні з автономним чіпсетом GPS.


Assisted-GPS - це повністю автономний чіпсет GPS; вона не вимагає, щоб стільникова мережа отримала початкове виправлення (хоча існування стільникової мережі використовуватиметься для покращення часу на перше виправлення).
Лежать Раян
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.