Яка різниця між режимом USB On-the-Go (OTG) та USB Host Mode?


23

Яка різниця між режимом USB On-the-Go (OTG) та USB Host Mode?

Вони здаються більш-менш однаковими. Чи вони?

Відповіді:


26

У контексті пристроїв Android терміни часто використовуються як взаємозамінні.

Хост-режим

USB має два різні види кінцевої точки (підключений пристрій), як інтерфейс клієнт-сервер. Один пристрій - це комп'ютер (або хост ), і він відповідає: це сервер. Всі інші пристрої ( периферійні пристрої ) є клієнтами і можуть спілкуватися лише з сервером. Зазвичай пристрій може діяти лише в одній із цих двох ролей: не хотілося б, щоб (скажімо) клавіатура була хостом. Так працює протокол, і роз'єми розроблені так, щоб полегшити користувачам: хости мають прямокутний роз'єм A, а периферійні пристрої мають або квадратний B-роз'єм, або міні-або мікро-версію.

Хост-режим - це ім'я, коли пристрій виконує функції хоста. Кожне з'єднання USB має рівно один пристрій у хостовому режимі . ПК завжди працює в хостовому режимі. (Зазвичай ви не називаєте це для ПК, оскільки це насправді не "режим", це завжди так.)

USB-OTG

Хоча телефон дещо інший. Іноді потрібно, щоб він працював як периферійний: наприклад, щоб ви могли підключити його до ПК, щоб ПК мав доступ до пам’яті телефону. Іноді хочеться, щоб він виконував функцію хоста: наприклад, підключити до нього фізичну клавіатуру чи мишу. Ось чому багато пристроїв Android зараз підтримують режим хоста USB, а також периферійний режим USB: вони можуть діяти в будь-якій країні. Але як ви можете зробити цю роботу, коли розетка USB хоста відрізняється від периферійної?

Тут надходить USB-на-ходу (OTG). Це додає додатковий штифт у розетку micro-USB. Якщо ви підключите звичайний USB-кабель від А до В, пристрій діє в периферійному режимі. Якщо ви підключите спеціальний кабель USB-OTG, він має штифт, підключений на одному кінці, а пристрій на цьому кінці працює в хост-режимі.

Це може бути трохи заплутано, якщо один кабель має, здавалося б, однакові вилки на обох кінцях, які роблять різні речі. Але кабелі з USB-OTG на обох кінцях є рідкістю: частіше використовувати адаптер, який має роз'єм USB-OTG в хостовому режимі на одному кінці та прямокутний розетку USB-A з іншого. Ви можете підключити звичайний USB-кабель до цього адаптера, і він буде працювати нормально.

Висновок

Назви стосуються двох різних частин технології USB, але вони дуже схожі. Зрештою, якщо пристрій "підтримує USB-OTG", він повинен підтримувати дію в "хост-режимі". Зворотне часто трапляється, але не завжди. Більшість пристроїв Android, які підтримують хост-режим, роблять це через USB-OTG, але є кілька контрприкладів: наприклад, оригінальний трансформатор Asus Eee Pad Transformer має на своїй клавіатурі розетки USB-A, що дозволяє йому діяти в хост-режимі без USB -OTG кабель. І звичайно ПК підтримують хост-режим без USB-OTG.

Тож, хоча терміни зазвичай використовуються для того, щоб означати те саме, що в світі Android - чи можна підключити USB-накопичувач до телефону? - і для більшості пристроїв це не має значення, про що ви говорите, є різниця.


Не забувайте про живлення .... Для OTG потрібен роз'ємний кабель для тих, хто потребує зовнішнього живлення - можливо, для пристрою, який потребує більш високої потужності ... Також USB-периферія була присутня до того часу, як після сотника, який її ввів.
t0mm13b

1
@ t0mm13b Насправді цілком можливо подати живлення на підключені пристрої через USB-OTG, як і у звичайному USB. Просто більшість телефонів не забезпечуватиме достатньою потужністю для пристроїв високого струму, таких як жорсткі диски: але це стосується конкретного пристрою, незалежно від того, використовується USB-OTG або звичайний USB.
Dan Hulme

@ t0mm13b Я не впевнений, що ви маєте на увазі під "USB-периферійними пристроями. Android завжди підтримував функцію USB-периферії.
Dan Hulme

Ні, для цього потрібне користувацьке ядро ​​- і це була підтримка Iffy залежно від чіпсету, саме в API Honeycomb з'явилася підтримка USB і стала більш популярною в ICS вгору
t0mm13b

1
@Dan Hulme: Я не думаю, що це інше питання, все одно дякую.
Омне
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.