Як переключити режим гарнітури / навушників вручну?


20

Здається, що апаратне забезпечення помилково вважає гарнітуру завжди приєднаною (до 3,5-дюймового гнізда). Це не дозволяє мені телефонувати без режиму гарнітури чи гучномовця.

Відповіді:


10

Це проблема з обладнанням, але є додаток під назвою toggleheadset2 , у якому є віджет, який дозволяє змінювати апаратний перемикач, вимикаючи / вмикаючи вихід гарнітури.


Toggleheadset2 дійсно керує режимом гарнітури так, як ви сказали. (Дякую за те, що поділилися посиланням !!!!) Однак на моєму телефоні це не впливає на значок гарнітури в рядку стану!
Ісаак Рабінович

3

Мені звучить апаратне питання. Вам слід повернути телефон туди, де ви його купили.


3

У мене ця проблема тривалий час, і єдиним способом увімкнути / вимкнути гарнітуру / динамік було перезавантажити свій Sony Ericson Xperia (водонепроникна версія). Після тривалого періоду тестування та безладу з налаштуваннями, чищенням тощо, я зрозумів, що це має бути проблема з сенсором / програмним забезпеченням.

Виправлення полягало в ручному накладенні датчика спочатку за допомогою Sound About , і це дозволило мені встановити вихід медіа лише для гарнітури і телефонні дзвінки на динамік, але віджет ToggleHeadset2 набагато простіший.

Примітка. Я кілька разів намагався очистити вилку, але вона все ще не працює.


1
Ви вирішили свою проблему чи ні? Якщо ні, це не слід розміщувати як відповідь.
Лаки

мою проблему було вирішено за допомогою згаданих я програм. Датчик все ще пошкоджений, але гарнітура працює так добре. я не можу пояснити це краще.
Містер Робот

Добре. Радий, що ви вирішили проблему, але обов’язково включите у відповіді посилання на додаток. Я додав це зараз;)
Пощастило

+1, я, мабуть, маю ту саму проблему , також дивіться тут . Ви згадали про чистку штепсельної вилки , чи натрапили на сайт, де пояснювали, як це зробити правильно? Якщо так, ви могли б цим поділитися? Спасибі! До речі, я не можу використовувати Sound About, оскільки у мене немає GAPPS і я не можу використовувати ToggleHeadset2, оскільки я використовую KitKat 4.4.
FriendFX

У Sound About з'явився новий віджет для включення мікрофону з провідними гарнітурами. Віджет називається "Wired Mic Toggle"
WoodsLink

2

Здається, що я можу вирішити проблему, підключивши навушники, вимкнувши телефон, знову увімкнувши телефон і кілька разів повільно підключивши / відключивши навушники .

І так, це апаратне завдання, вирішене апаратним рішенням.


1
перезапустити телефон? це звучить більше як програмно-апаратне поєднання ..;)
Ірфан

1

Sound About працює добре, але може не знадобитися. Підключіть навушники, вимкніть телефон, вимкніть телефон, а потім вийміть навушники. Це працювало на моєму GS3. на моєму GS3 піктограма навушників ніколи не була включена, але телефон застряг у режимі гарнітури. Не можна було чути жодні дзвінки, не чути музику, ПІДКЛЮЧЕНО підключені навушники. Піктограми динаміка та Bluetooth були відключені, тому я не міг переходити на них.


0

У мене виникли ці проблеми з моїм Samsung Galaxy Note III. Завжди думає, що навушники підключені. Я навіть замінив гніздо для навушників і очистив контакти, але проблема не зникала. Soundabout дійсно обійшов проблему шляхом перенаправлення аудіо. Налаштування медіа-аудіо на динамік та звук телефонного дзвінка на динамік працювало добре. Однак щоразу, коли я хочу подзвонити на динамік або фактично використовувати навушники, це, безумовно, стає громіздким, коли потрібно відкрити додаток і змінити налаштування. Тому я спробував ToggleHeadset2, який призначений замість того, щоб обдурити телефон, що навушники є або не підключені. Додаток було вказано як несумісне, тому я отримав apk для цього, і він нічого не зробив для мене. Потім я знайшов віджет HF Button (<= KitKat). Як випливає з назви, воно нібито працює лише на KitKat або нижче, а я на льодянику. Але це насправді спрацювало для мене.

Тому я отримую віджет, який використовую для перемикання навушників. У мене це завжди завжди в режимі відключення, що змушує телефон вести себе так, як це було б нормально, не включаючи навушники, наприклад, я можу використовувати перемикач рідних динаміків у дзвінках для перемикання між динаміком і динаміком. Я дуже рідко використовую навушники, це означає, що проблема для мене повністю вирішена в цьому сенсі. Коли я хочу використовувати навушники, у мене є віджет одним клацанням. Невелике роздратування полягає в тому, що піктограма навушників завжди залишається в рядку стану.


У Sound About з'явився новий віджет для включення мікрофону з провідними гарнітурами. Віджет називається "Wired Mic Toggle"
WoodsLink
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.