Як переключити розкладку клавіатури на зовнішню клавіатуру


9

Як переключити розкладку клавіатури на зовнішню USB-клавіатуру на Android 2.1? Я підключив німецьку USB-клавіатуру до свого планшетного ПК Android (Easypix 1000). Хоча мова призначена німецькою, зовнішня клавіатура неправильно читається як англійська клавіатура. Дякую!

Відповіді:


3

Є надія.

Я зашифрував додаток для підтвердження концепції, який робить саме це (і використовує його як свою щоденну клавіатуру).

Починаючи з кексу, система має функцію, InputMethodServiceяка дозволяє змінювати натискання клавіш на льоту. Це дозволяє програмам змінювати клавіші на ходу, не вимагаючи root.

Вихідний код доступний тут (лише для найцікавіших)


2

Якщо ви вкорінені, ви можете змінити файли розкладки клавіатури, визначені тут: http://source.android.com/porting/keymaps_keyboard_input.html

УВАГА: Я сам цього не пробував, тому не знаю, чи вдасться. Модифікація системних файлів може озлобити ваш Android.


1
Це набагато корисніша відповідь, але, як каже Райан, змінювати системні файли - ризиковано. Якщо ви справді даєте цей метод, будь ласка, не забудьте опублікувати свої результати тут, оскільки мені було б цікаво дізнатись, як це пройшло. І зробіть резервну копію!
newuser

0

За допомогою настільних ОС розкладки клавіатури утримуються в програмному забезпеченні ОС, і я не можу уявити, що Android значно відрізняється. Оскільки єдині пристрої, призначені для Android, і які мають фізичну клавіатуру (що я можу придумати), - це телефони, я сумніваюся, що в стеку Android є навіть можливість змінити розкладку клавіатури, оскільки ви, очевидно, не можете просто витягнути клавіатуру ваш Droid і поміняйте його іншим.

Можливо, буде якийсь спосіб перехоплення вводу з клавіатури, перш ніж він потрапить на ваш пристрій і перезавантажить дані, але для цього знадобиться спеціалізоване додаток (якщо опція дійсно існує в стеку Android) або для того, щоб ви щось підключили між ними клавіатуру та планшет.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.