Чи можете ви запустити Android 2.2 Froyo або 2.3 Пряники в VM?


16

Я натрапив на практичне керівництво для запуску Android 1.7 у віртуальній машині (VirtualBox), але 1.7 є старим. Я ніде не зміг знайти зображення Android 2.2 або 2.3, чи є у когось ідеї, як віртуалізувати новіші ОС Android? Переважно безкоштовне рішення для віртуалізації, як VirtualBox.

Ось посилання про віртуалізацію 1.7:

http://osxdaily.com/2010/12/14/run-android-using-a-virtual-machine-on-a-mac-or-windows-pc/

Вони відправляють вас сюди, щоб завантажити зображення диска Android:

http://virtualboxes.org/images/android-x86/

Але я не можу знайти щось більш нове, ніж 1.7, у когось є ідеї?


Дякуємо за поради! Я перевірю нічні побудови та SDK

Що стосується юридичних питань, Android є програмним забезпеченням з відкритим кодом, тому було б цілком законно запустити його у віртуальній машині. Бути складно розібратися, як, але Google не буде засмучуватись вами за це. Добре запитання, +1!

Це може бути вам корисним: androidspin.com/2011/01/24/…
ale

Відповіді:


5

Android-x86, здається, є найсучаснішим проектом, з нічними побудовами, доступними на веб-сайті http://android-x86.moonman.dk/

Я думаю, що відсутність активності, яку ви бачите, не стільки проблема з ліцензуванням / варезом, це лише те, що ОС просто ще не надто добре працює з настільними системами, будучи високотехнологічною та сенсорною. Це і просто ще не так вже й багато цікавить.

Я не знаю, чи в цьому проекті Google Apps (зокрема ринок) випечений чи ні. Якщо ні, то це ще одна важлива частина, яка значно знижує корисність цієї ОС.

Нарешті, виникла б проблема отримання драйверів для всіх наявних апаратних засобів. Враховуючи базу ОС Linux для Android, я не впевнений, наскільки це легко чи важко зробити.


3

Найпростішим способом запуску Android та тестування Android-додатків на комп'ютерах x86, як видається, є використання віртуальної машини android, яка постачається з останньою SDK.

З посиланням на недавнє запитання, /superuser//q/221944/39248 , може виникнути проблема з останнім інсталятором Android sdk .exe. ви можете спробувати завантажити zip-версію інсталятора, після чого запустіть "sdk manager.exe"

Місце для завантаження SDK:

Посилання: http://developer.android.com/sdk/index.html

Зауважте, що для запуску SDK для Android вам потрібен JDK

Посилання: http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/index.html

І як згадував @afrazier, android-x86 є певним варіантом, але відсутність драйверів утрудняє більшість із нас правильно використовувати ОС ...


2

Ось посилання на прямий компакт-диск Android 2.3 (Froyo): http://android-x86.googlecode.com/files/froyo-vm-20100812.iso . Це невелике зображення (53,6 Мб), я запустив живий компакт-диск на VMWare Workstation, і він працював як шарм.


1

Я думаю, що легше отримати зображення процесорних ручок, ніж отримати x86. Мені вдалося використовувати віртуальну машину Android, яка постачається разом із комплектом програмного забезпечення .


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.