Повідомляйте про оновлення програми, яка не встановлена


18

Чи є спосіб отримувати сповіщення про оновлення / нову версію від Play Store для програми, не встановленої в моєму телефоні? Я використовую 4.3 на Nexus 4.


Я хотів би побачити відповідь, окрім застарілого додатка "Changelog Droid". Я майже впевнений, що ця функціональність існує ще десь, про що я не знаю.
winchendonsprings

Відповіді:


16

Тут немає нічого вбудованого, але ви можете використовувати такий додаток, як Changelog Droid . Вам потрібно буде додати програми, про які ви хочете отримувати сповіщення, до списку спостережень у програмі.

Примітка. Схоже, ця програма більше не підтримується і має проблеми з платними додатками. Я не знаю альтернативи на даний момент. Цей додаток все одно буде працювати нормально для безкоштовних додатків, хоча.


ТОЧНО, що я шукав !! Дякую тонну!
Gh0sT

1
На жаль, Changelog Droid більше не підтримується і не сумісний з новітньою версією магазину Play.
winchendonsprings

2
@winchendonsprings Останнє , що я чув від DEV є він в даний час зайнятий іншими справами, але все - таки планує продовжити програму. Тож це має бути не що інше, як "тимчасовий збій", який, сподіваємось, скоро вирішиться - хоча я не можу сказати, як скоро "скоро"…
Izzy

5

З Changelog Droid є в даний час «в порядку» 1 , дозвольте мені згадати альтернативу:

App Watcher вимагає зробити те саме:

App Watcher повідомляє вас про оновлення програм із Play Store, навіть додаток наразі не встановлено на вашому пристрої та забезпечує швидкий доступ до розділу "Що нового".

Службовий переглядач Службовий переглядач
App Watcher (джерело: Google Play ; натисніть зображення для більших варіантів)

1: ( в відповідності з коментарем від winchendonsprings ); за відгуком, який я отримав від розробника, він на даний момент досить зайнятий іншими завданнями, але не відмовився від програми - він все ще планує її оновити, але не може дати оцінку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.