На скільки пристроїв підтримується одна програма для Android?


18

Я придбав додаток у магазині Play. Скільки разів я можу встановити один і той же додаток на різних пристроях Android?

Чи є обмеження?


4
Скільки ви можете собі дозволити?
Izzy

Відповіді:


24

Межі немає. З підтримки Google :

Завантаження раніше придбаних та завантажених програм

Коли ви завантажуєте платну чи безкоштовну програму в Google Play, додаток підключається до вашого облікового запису Google, тобто ви отримуєте кілька переваг:

  • Якщо ви отримаєте новий пристрій, видаліть додаток, щоб звільнити місце або скинути пристрій, ви можете перевстановити додаток, не купуючи його знову.
  • Якщо у вас кілька пристроїв, ви можете встановити додаток на всі свої пристрої, не купуючи додаток знову.
  • Ви можете швидко знайти безкоштовні або платні програми, які раніше завантажували.

11

Покупки додатків не пов'язані з пристроями, а з обліковим записом Google, у якого вони були придбані. Якщо ви використовуєте один і той же обліковий запис Google на пристроях, AFAIK не повинен бути обмеженим.


1

Це повністю залежить від програм, але в більшості випадків це не обмежується пристроями або поштовим обліковим записом,

Оскільки програма запуску SPB і т. Д. Відстежує вашу реєстрацію, щоб ви не могли використовувати цю програму,

Але розлючені птахи тощо ви можете використовувати .... Це залежить від програми до програми


3
Ні. Якщо додаток подано в Play Store, воно повинно відповідати Умовам використання Play Store, які, як згадувалося вище, - купувати один раз, використовувати на багатьох пристроях, пов’язаних із цим обліковим записом Google. Однак розробники можуть заборонити встановлення своїх додатків на певних типах пристроїв - наприклад, якщо у них версія планшетного ПК того самого додатка, вони не дозволять встановити телефонну версію на планшет, який у вас є, таким чином, ви також запропонуєте придбати версію планшета. Нечасто, але не нечувано.
Спаркс

@Amit Modak. Як поставити додатковий рівень безпеки, як запуску SPB для розробки додатків?
neo269

@Sparx, хоча ви маєте рацію щодо політики, і все, але з точки зору безпеки, це не так ... Скажімо, у вас є придбана копія програми ... додаток посилається на ваш обліковий запис, який часто є тильним, тому більшість додатків зберігають файл на вашому пристрої для перевірки, тому візьміть резервну копію програми та цього файлу (який знаходиться в каталозі пакунків програми, залежить від розробника), ви можете мати його ... і ви можете вільно перейти ...
Amit Modak

@saumilm Привіт, навіть я шукаю це, spb використовує простий реєстраційний ключ, але вони відслідковують підроблені серійні номери ... Відстежуючи, вони дізнаються, хто використовує справжній ключ .... не знаю багато про це ... повернемось до вас з цього приводу ..
Аміт Модак
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.