Для чого потрібні параметри емуляції `Snapshot` та` Use host GPU`?


41

Під час створення емуляторного пристрою параметр Emulation Optionsмене заплутав. Що означають Snapshotі Use host GPUозначають?

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення

Відповіді:


41

Параметр " Знімок " прискорює завантаження емулятора, зберігаючи знімок своєї ОЗУ після завантаження, і відновлюючи з цього знімка майбутнє використання. Таким чином, не потрібно запускати процес завантаження (що повільно, тому що він імітується) щоразу, коли ви запускаєте емулятор.

Опція Use Host GPU використовує реалізацію OpenGL хост-комп'ютера (яка, можливо, у вашому реальному графічному процесорі, прискорена апаратним забезпеченням) для оцінки команд OpenGL всередині емульованої системи. По-іншому, коли програма всередині емулятора використовує OpenGL для графічних операцій, робота виходить на ваш справжній графічний процесор, і результат повертається в емулятор, замість емуляції GPU (що дуже повільно). Результат - значне прискорення, особливо якщо врахувати, що більшість представлень зображень та малюнків полотен використовують OpenGL в Android ≥ 4, навіть у не графічних додатках.

Не можна вмикати обидва варіанти відразу.


1
Який варіант найбільше пришвидшить тестування програми PhoneGap (що складається з Angular + Bootstrap)?
Міхей Болен

Це залежить від того, чи хочете ви швидшого завантаження або кращої продуктивності виконання емулятора. Знімки дозволяють завантажуватись майже миттєво, але Host GPU прискорює саму емуляцію.
onik

@ Micah-psIloveyou Якщо у вас є додаткове запитання, найкращий спосіб отримати хороші відповіді - поставити його як нове запитання. Ніхто не побачить, що це поховано в коментарях.
Dan Hulme


10

Параметр Snapshot дозволяє використовувати функцію, схожу на функцію Hibernate в Windows. Він зберігає вміст пам’яті емулятора на диску, коли ви закриваєте емулятор, так що, коли ви відкриваєте його, він не повинен завантажувати ОС, а натомість він може завантажувати вміст пам'яті з диска та відновити з того місця, де ви залишилися вимкнено. Це дозволяє запустити емулятор швидше.

Використовувати хост GPU означає, що замість CPU для візуалізації графіки він використовує відеокарту комп’ютера. Це прискорює графічно інтенсивні процеси. Деталі та вимоги можна знайти на developer.android.com .

Слід зазначити, що знімки та прискорення графіки взаємовиключні, тому не можна використовувати обидва.


2
Який варіант найбільше пришвидшить тестування програми PhoneGap (що складається з Angular + Bootstrap)?
Міхей Болен

Зазвичай у режимі phonegap / cordova ви постійно тримаєте емулятор і просто повторно розгортаєте apk до емулятора. Я тримаю GPU увімкнено. Щоб прискорити час запуску, я все-таки прочитав, що добре використовувати менше зображення sd-карти.
dawez

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.