Наскільки можливо використовувати Google Voice для всіх дзвінків та текстів?


11

Я розглядаю можливість придбати телефон Android, і одне, що я хотів би зробити, це скинути свій план надсилання повідомлень і виконувати всі надсилання текстових повідомлень через wifi / дані за допомогою Google Voice. Якщо я це роблю, мені потрібні такі речі, щоб бути правдою:

  • Надсилати тексти через Google Voice повинно легко.
  • Отримувати тексти (та повідомлення про нові тексти) через Google Voice повинно бути легко, без того, щоб вони насправді не надходили до мене по SMS (тому я за них не плачу).
  • Здійснювати дзвінки, використовуючи мій номер Google Voice, повинно бути легко (це не повинно бути VOIP, але людина, якій я дзвоню, повинна бачити, що дзвінок походить з номера Google Voice, щоб мені не довелося дістань їм два числа).
  • Отримувати дзвінки за допомогою мого номера Google Voice повинно бути просто (знову ж, я хочу лише один номер).

Чи всі ці речі можливі за допомогою Android?

Відповіді:


9

Так!

Я використовую Google Voice для надсилання текстових повідомлень. Це чудово. Повідомлення надійні, не було затримок з отриманням повідомлень (або інших, хто отримує моє), і, звичайно, ви можете отримати доступ до нього також зі свого комп’ютера. Супер зручно і без плати за SMS.

Що стосується голосових дзвінків, я також використовував для цього. Додаток керує всім для вихідних дзвінків - ви можете встановити його, щоб кожен дзвінок "з" (відображався як) ваш номер Google Voice. І ви можете налаштувати його для переадресації всіх дзвінків на ваш "реальний" номер - тому ніхто не повинен знати про нього, крім Google, і ви можете надати кожному свій номер GVoice. Крім того, кожен дзвінок до США та Канади використовує лише ваші місцеві хвилини (або стягує плату за місцевим тарифом, якщо у вас немає плану).

Примітка. Ви не можете отримувати тексти від служб, таких як Facebook, які насправді надсилають вам електронну пошту через [yournumber] @ [yourcarrier] .com або щось подібне, ви не можете вводити короткі текстові коди, такі як FBOOK (32665), і ви не можете надсилати MMS повідомлення (але ось що таке електронна пошта для amirite?).


2
Примітка. Додаток не підтримує VoIP-дзвінки (ще?), Але веб-інтерфейс. Використовувати його для VoIP на Android є дещо складним (вам потрібно отримати SIP-номер з іншого місця та запустити SIP-клієнт на своєму телефоні, а потім переслати GVoice на цей номер), і якість виклику жахлива з затримкою на 2 секунди. Але ви сказали, що так і не потрібно робити VoIP, так що це не повинно бути проблемою :)
Метью

ця відповідь відповідає саме на гроші.
Метт

Ще одним недоліком GV є те, що це власний клієнт. Усі ці чудові додатки для розширення SMS ("SMS Popup" тощо) не працюють з клієнтом GV. Крім цього, я використовую GV виключно для голосу та текстових повідомлень.
але

Мабуть, найбільше про Google Voice - це те, що ви повинні мати змогу повністю взяти на себе зобов’язання використовувати свій номер Google Voice як свій основний номер, якщо ви хочете ефективно використовувати всі його функції
Брайан Денні

Що варто, я лише видаю свій номер GV. Ніхто не має прямого номера на мій телефон (крім, можливо, моєї дружини). Приємним побічним ефектом є те, що будь-які дзвінки на цю кількість майже напевно є робочами дзвінками, тому я можу сміливо ігнорувати їх.
алей

0

Я використовую Google Voice для всього SMS-зв’язку, але не використовую його для вихідних дзвінків, якщо я не дзвоню в Канаду чи щось таке. Мені не подобається затримка "подвійного дзвінка", коли Google Voice дзвонить на місцевий номер, а потім дзвонить на номер, на який потрібно зателефонувати звідти.

Я не можу вимкнути SMS з моїм оператором, і це нормально, тому що більшість людей отримує його, коли я відповідаю на текст з мого номера GV.

Для мене найкраща особливість GV - це те, як він також надсилає повідомлення на мій обліковий запис електронної пошти, і я можу писати відповіді в електронній пошті, які надходять на їх номер SMS.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.