Телефон не з’являється в диспетчері пристроїв Android


28

Коли я переходжу до диспетчера пристроїв Android , мій планшет відображається в списку, але не мій телефон. Я підписався, як тільки з'явився ADM, і в той час обидва пристрої були в списку. Зараз останні кілька днів я бачу лише свій планшет. (Для чого це варто, обидва пристрої відображаються в розділі "Мої пристрої" в магазині Google Play.)

Я зробив наступне під час усунення несправностей:

 • Переконайтесь, що налаштування диспетчера пристроїв Android у Налаштуваннях Google включені. Я навіть відключив їх і знову ввімкнув
 • Переконайтесь, що служби локації увімкнено
 • Переконайтесь, що всі служби синхронізації для мого облікового запису ввімкнено та працюють
 • Підключились до Play Store кілька разів
 • Гарантоване Google Play Services знаходиться в останній версії
 • Переконайтесь, що я використовую правильний рахунок. (Насправді я видалив інші вторинні облікові записи з телефону)
 • Циркулював телефон на кілька разів

Я міг зрозуміти, якщо ADM не зможе знайти телефон через його вимкнення, поза діапазоном, поганий сигнал тощо. Але ADM хоча б відобразив телефон і сказав, що не може його знайти.

Отже, якісь пропозиції, щоб мій телефон з’явився в Менеджері пристроїв Android?

Я хотів би, щоб це працювало до того, як щось відбувається з телефоном. ( Закон Мерфі і все таке.)

Хоча це не повинно мати ніяких змін:

 • Планшет: Nexus 7 (2012) з Android 4.3
 • Телефон: Verizon Galaxy Nexus з Android 4.2.2

Додаток:

Очевидно, є кілька (відносно нових) порад на довідковій сторінці Диспетчера пристроїв Android :

 1. Відкрийте " Налаштування Google" у меню програм вашого пристрою.
 2. Торкніться диспетчера пристроїв Android .
 3. Зніміть прапорець Дозволити віддалене скидання заводських налаштувань .
 4. Перейдіть у головне меню налаштувань свого пристрою, а потім торкніться пунктів Додатки> Усі> Служби Google Play .
 5. Торкніться Очистити дані . Зауважте, що ця дія не видаляє особисті дані.
 6. Поверніться до налаштувань Google і виберіть Дозволити віддалене скидання заводських налаштувань .
 7. Перезавантажте пристрій.

Я дотримувався цих кроків, але, схоже, це не спрацювало.


Дурне питання @AlEverett, але на обох пристроях встановлений диспетчер пристроїв Android? Ви натискали на оновлення у вікні на самій веб-сторінці, де відображаються пристрої у спадному вікні? Можливо, вам потрібно на деякий час активувати Wi-Fi до Інтернету по телефону, щоб система "синхронізувалася"? Так, це вже не одне дурне питання - вибачте Ал! :) Сервери FWIW Google так само нерозумно грають зі мною, gmail не належним чином оновлює електронні листи вхідних, Google грає на android, не вдається підключитися часом ...
t0mm13b

Так, це на обох пристроях. (Це частина сервісів Google Play.) Раніше це працювало. Так, я оновив веб-сторінку. Це триває вже кілька днів, і я кілька разів перевіряв сайт із різних локацій та різних браузерів.
але

3
Це, здається, є загальним питанням. Жоден з моїх пристроїв не з’являється там. Пошук в Інтернеті виявляє, що у багатьох людей є ця проблема, але я ще не побачив жодного засобу. Схоже, ще одна з тих неповних служб (як, наприклад, резервна копія Google Cloud, яка створює резервну копію, але лише іноді відновлює, іноді ні, іноді частково, але ніколи не видаляє). Запущено занадто рано, перед завершенням.
Izzy

Дякую вам так багато !! ви нарешті допомогли мені побачити мій пристрій Спасибі!
Кріс Сім

Відповіді:


22

Ну, я, здається, не маю відповіді, чому це сталося, але я отримав поради, як остаточно це виправити.

Від Райана Лестажа в Google+ :

 1. Очистити дані для таких програм:

  • Play Store
  • Менеджер завантажень
  • Google Services Framework
 2. Перезавантажте телефон.

 3. Запустіть додаток Play Store.
 4. Зачекайте, коли пристрій знову з’явиться в Інтернет- магазині Play . Він з’явиться під Settings > Devices. Це може зайняти від півгодини до декількох годин.

Коли ваш телефон з’явився в магазині Play із датою, зареєстрованою як сьогоднішня дата, перейдіть до наступних кроків, але не раніше.

 1. Відкрийте "Налаштування Google" у меню програм вашого пристрою.
 2. Торкніться диспетчера пристроїв Android.
 3. Зніміть прапорець Дозволити віддалене скидання заводських налаштувань.
 4. Перейдіть до головного меню налаштувань свого пристрою та торкніться Apps > All > Google Play services.
 5. Натисніть Clear Data. Зауважте, що ця дія не видаляє особисті дані.
 6. Поверніться до налаштувань Google і виберіть Дозволити віддалене скидання заводських налаштувань.
 7. Перезавантажте пристрій.

Мені хотілося б точно знати, який із цих кроків був чарівним соусом, але я задоволений тим, що він взагалі працював. Я припускаю, що підключення до Play Store має певний сенс, тому що, хоча мій телефон там був у списку, він відображав дату "Останні вживані" ще в березні або колись.

Я дуже сподіваюся, що налаштування дотримуються цього разу, і що я не буду змушений повторювати цей процес кожні пару місяців лише для захисту свого пристрою. (Якщо так, я повернусь до деяких інших моїх варіантів, наприклад, карбоніту та / або огляду.)


Так? Це суперечливий спосіб поводження з цим, але здогадуйтесь @Izzy тут на балу, вся справа трохи вискочила у двері, щоб бути чесними ... можливо, для готовності KLP ... не маю ідеї. Час покаже. :)
t0mm13b

Дякую, це вирішило проблему і для мене. Невеликий застереження: після очищення даних (я вважаю, що це спеціально Google Services Framework) та перезавантаження, я не зміг увійти в додаток Play Store протягом приблизно 30 хвилин. Це все-таки вирішилось.
Sundae

На кроці 3, відкрийте додаток Play Store, я отримав "Помилку синхронізації Google", і єдиний спосіб відновлення - це скинути заводські налаштування телефону (Android 4.4.4, Cyanogenmod). І все-таки не пощастило з ADM.
Раду С

2
Дякуємо, що вирішили цю дуже розчарувальну проблему. Важко повірити, що це буде велика вага. Одне зауваження, яке я хочу додати: Можливо, змінилися речі з двох років тому, але в Налаштуваннях Google немає "Диспетчера пристроїв Android", як зазначено в кроках 1 та 2 у другому списку. Натомість я зайшов у Налаштування пристрою, а звідти Безпека> Адміністратори пристроїв> Диспетчер пристроїв Android та зняв прапорець Allow Anodroid Device Manager to lock or erase a lost device(і повторно включив цей параметр на кроці 6).
Аді Інбар

Працював для мене після кропіткої партії спроб ... я все ще користуюся Android 2.3 і видаляв Служби Google Play (тому що вона забирає багато місця та ресурсів), і ВСІ непогано працювали протягом РОКІВ до минулого тижня, коли я почну отримувати PLAY STORE помилки завантаження та втратили пристрій у Play Store / Диспетчері пристроїв. HAD встановити програму Device Manager (ніколи не використовується до цього дня) та виконайте всі ці дії. Проблема вирішена ... (Google щось змінив ??)
marcolopes

0

Я не знаю, чи це допоможе, але у мене були 2 подібні проблеми:

HTC One Phone: Мені довелося зайти в «магазин ігор» і завантажити додаток для диспетчера пристроїв, навіть якщо воно було встановлено. Потім я міг переглядати Інтернет та перейти на веб-сайт google.com/android/devicemanager за допомогою свого мобільного телефону, і я протестував кільце, і воно спрацювало.

Однак, коли я зайшов до свого комп’ютера, я наткнувся на те саме повідомлення про помилку, як зазначено в коментарях вище, що у мене не було підключено пристрій. Отже, я залишив свій HTC One підключений до ночі, і деякі програми запустили тимчасові файли та виправили ще кілька речей. Коли я ввійшов назад на google.com/android/devicemanager, HTC One з’явився на веб-сайті у верхньому лівому куті.

Тож, мабуть, у вас має бути найновіший додаток диспетчера пристроїв для вашого телефону та очистити всі тимчасові файли на вашому ПК та підключити пристрій, щоб його можна було розпізнати.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.