Чому мій Nexus 4 знову завантажив оновлення Jelly Bean 4.3?


19

У мене є запас, не вкорінений Nexus 4, який я оновив до Jelly Bean 4.3, коли оновлення OTA вийшло місяць або більше тому. Щойно сьогодні я отримав ще одне повідомлення про те, що доступне оновлення системи. Він сказав, що оновиться до 4.3, і я двічі перевірив (і зробив знімок екрана), і підтвердив, що вже мав його в "Про телефон".

Тим не менш, я продовжив оновлення, щоб позбутися сповіщення, і воно пройшло звичайний процес. Скріншоти до та після екрану про екран підтверджують, що у мене були такі самі версії Android, Baseband та Kernel, а також однаковий номер збірки. Я не можу знайти жодних відмінностей після оновлення. Хтось знає, чому це могло статися?

Перед скріншотом, зробленим 2013-08-23 16:28:04, до того, як оновлення розпочалося приблизно через хвилину:

введіть тут опис зображення

Після знімка екрана, зробленого 2013-08-23 16:36:14 після завершення оновлення та його перезапуску.

введіть тут опис зображення


1
Ви впевнені, що це не оновлення до 4.3? Вони роблять виправлення в ОС, які не збільшують "основні / мінорні" (4.3) номери версій.
Райан Конрад

@RyanConrad - Це те, що я думав перед тим, як зробити оновлення, і для того, щоб з'ясувати різницю, зробив знімки екрана до і після. Це здавалося досить дивним, коли вони були на 100% однакові. Я додам їх до питання.
kevinmicke

Відповіді:


22

Скріншоти до і після екрану про екран підтверджують, що у мене були такі самі версії Android, Baseband та Kernel, а також однаковий номер збірки

Насправді вони цього не роблять. Перший скріншот показує номер збірки JWR66 V , а другий JWR66 Y . Офіційного журналу змін не було опубліковано, але документація T-Mobile вказує, що оновлення містить оновлення "безпеки". У цій статті ви також можете знайти деякі (неофіційні) обговорення фактичного коду . Тож, хоча номер версії не збільшувався, це збірка, ніж ви раніше.


Гостре око справді ... не можу повірити, що я пропустив це. Я порівнював їх по телефону, перевертаючи їх в галереї, але, мабуть, мені потрібно приділити більше уваги. Спасибі.
kevinmicke

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.