Блокує всі дзвінки, які не проходять через Google Voice?


13

Не впевнений, що це правильне місце для запитання, але чи є спосіб заборонити комусь телефонувати безпосередньо на мій телефон Android, тому всі вхідні (можливо, вихідні, але найважливіші вхідні) дзвінки повинні бути відфільтровані через Google Voice?


Мене би зацікавило те саме, але для текстових повідомлень.
Кортук

Зараз я блокую всі текстові повідомлення. Я все ще можу надсилати та отримувати тексти через додаток Google Voice. Здається, це працює досить добре, просто граючи з цим. Мені довелося налаштувати це за допомогою tmobile. Я не бачив можливості для блокування дзвінків, тому сподівався, що є якийсь спосіб це зробити.
веселість

хтось має ваш номер клітини? Якщо ви не видасте це число і не використовуєте gv для виклику, можливо, ніхто ніколи не дізнається ваш номер комірки.
Метт

4
Ні, я все одно отримуватиму випадкові неправильні номери, плюс небажані дзвінки.
веселість

Відповіді:


3

Я вважаю, що одним із способів зробити це було б із загальним додатком, що блокує дзвінки. Я використовую блок телефонного виклику містера номера на своєму телефоні, і ви можете встановити його за такими правилами:

  1. Блокувати всі дзвінки
  2. Додайте свій номер GV як виняток із правила блокування

Це повинно дозволяти вам в основному блокувати всі дзвінки, які не походять від вашого номера GV. Мінусом цього є те, що заблоковані дзвінки не переадресовуються через службу дзвінків GV, а скоріше надсилатимуться голосовою поштою (або ви можете вибрати автоматичну відповідь-> повісити, щоб повністю блокувати дзвінки).

Для вихідних дзвінків ви можете просто використовувати налаштування в додатку GV. Моє EVO має можливість використовувати GV для всіх вихідних дзвінків, хоча я не впевнений, чи працюють інші телефони, якщо чесно.


Наскільки мені відомо, додаток GVoice має можливість для вихідних дзвінків у всіх останніх версіях.
Матвій

Я думаю, що це буде працювати лише для вхідних дзвінків, якщо у вас gv покаже свій номер gv на ідентифікаторі абонента, а не номер вхідного абонента. У цьому випадку у вас більше не було б ідентифікатора абонента. Правильно?
Метт

@Matt: Так, ви б втратили ідентифікатор абонента, якби це зробили. Я не можу придумати жодного іншого способу обмежити виклики лише в GV, хоча: - /
eldarerathis

Дякую, це цікава ідея, хоча я думаю, що ідентифікатор абонента є кориснішим, ніж блокування неправильних номерів та випадкових спам-дзвінків, які безпосередньо прийдуть до мого нового нерекламованого номера комірки (щойно перенесли мою стару клітинку до GV).
веселість

2

Не блокується сама по собі , але залежно від вашого оператора ви можете мати свій звичайний номер завжди в голосову пошту Google.

Деякі відомості тут: http://www.google.com/support/voice/bin/answer.py?hl=uk&answer=164652

і тут: http://www.google.com/support/forum/p/voice/thread?tid=00a93855af6943b4


Чи все-таки це дозволить моїм дзвінкам з Google Voice продзвонити і дзвонити на мій телефон, або вони будуть спрямовані назад безпосередньо на голосову пошту?
веселість

1
Не повинен впливати на ваш GV взагалі. (Я встановив це на своєму власному телефоні століття тому.)
але,

Я просто спробував це з tmobile, і я не можу отримувати дзвінки на свій телефон з Google Voice, якщо вмикати безумовне переадресація дзвінків. Чи є інший тип переадресації, про який ви посилалися? Я думаю, що я використовував усі інші варіанти переадресації, щоб використовувати голос Google в якості голосової пошти, якщо мій телефон отримував будь-які невідповідні / зайняті дзвінки, але це все одно дозволяє моєму телефону дзвонити, якщо телефон викликається безпосередньо (якщо я не перемикаю безумовну переадресацію) .
веселість

Я вважаю, що це залежить від перевізника. У мене в Verizon немає досвіду роботи з T-Mobile.
але

0

ось думка. заблокувати всі вхідні дзвінки, крім тих, що мають ваш номер GV. Встановіть GV Cid на номер GV, а потім скористайтеся функцією екрана виклику GV, щоб вказати, хто дзвонить. зауважте, однак, абонентам буде запропоновано їх ім’я лише у випадку, якщо вони зателефонують із номера, який не знаходиться у ваших контактах Google.

Як зауваження, я подумав встановити мій телефон нареченого на це, оскільки її сестра не буде використовувати ГВ, таким чином з'їдаючи свої хвилини.


2
Їли її хвилини? Ви повинні платити за вхідні дзвінки?
RR

0

Відключення дозволу на додаток Телефон може допомогти.

У Android 6.0 перейдіть у меню Налаштування> Програми> (Піктограма передач у правому куті)> Дозвіл програми> Телефон> Вимкнути телефон, а потім перезавантажте телефон.

Згодом мені вдалося телефонувати та отримувати всі дзвінки лише за допомогою Google Voice, не втрачаючи функціональності даних

Щоб бути більш конкретним, я використовував Motorola G Turbo Edition.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.