Вимкніть сповіщення про вібрацію для ВСІХ програм відразу


17

На моєму складі, без коріння Android 4.3 на Nexus 4, якщо я зніміть прапорець у Vibrate when ringingрозділі Налаштування звуку, він вимикає вібрацію лише для дзвінків. Це не вимикає повідомлення про вібрацію для окремих додатків (Whatsapp, FB тощо). Тому я шукаю - це можливість вимкнути вібраційну систему широко , а це означає, що телефон не повинен вібрувати ні за що, будь то дзвінки, текстові повідомлення чи сповіщення додатків.
Це як ця особливість на прошивці ... якщо Vibrate on Silentє Off, вимикаючи телефон в беззвучному режимі включається вібрація від системи широко.

Чи є програма, яка дозволяє мені перемикати цей параметр?
Якщо Tasker - це пропозиція, будь ласка, надайте детальний опис, оскільки я все ще перебуваю на кривій навчання.

Оновлення 1 На
даний момент (до Oreo) немає способу зробити це без кореня та встановлення програми, позначеної як відповідь нижче. Для користувачів Xposed є безкоштовна альтернатива: VibrationTuner

Оновлення 2
Це не повинно стати несподіванкою, але MIUI має це. Випробувано на MIUI 9.5.


ви можете використовувати tasker tasker.dinglisch.net
Тират

Рівне Як я можу використовувати це ??
Gh0sT

Я б закликав людей перейти за посиланням нижче, де я висловив це занепокоєння, а також зв'язавшись із цим питанням тут і спробую підвищити потребу в цій функції в Android-телефонах. Мовляв, коментуйте, зірочку, робіть можливо все, що ви можете на форумі там. Це може допомогти привернути увагу команди Android. Керування налаштуваннями вібрації у всій системі .
adityap

Відповіді:


8

Оновлення: Android Pie (9.0) нарешті дозволяє відключити всі вібрації. Перейдіть у додаток Налаштування> Доступність> Вібрація. Деякі ПЗУ все ще не мають цієї опції, і в цьому випадку ви можете перевірити моє старе рішення.


Старе рішення - стосується Android Oreo або старішої версії (<9.0):

Стоковий Android не має можливості відключати всі вібрації. Це також засмутило мене, тому я створив додаток, який може вимкнути їх у всьому світі - https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.blade.globalvibratetoggle

Потрібен вкорінений телефон, оскільки немає API для відключення вібрацій.

Додаток в основному зручно обгортка для цієї команди оболонки: chmod 444 /sys/devices/virtual/timed_output/vibrator/enable.


0

Перейдіть на "Доступність" і вимкніть нагадування сповіщення. В іншому випадку воно буде нагадувати про вас кожні 15 секунд або звуком, або вібрацією.


2
Я не впевнений, чи про це просив ОП. Чи цей параметр не контролює періодичну вібрацію, яку ви отримуєте під час дзвінка? Я думаю, що питання полягає лише в тому, як відключити вібрацію від усіх сповіщень.
eldarerathis

0

У розділі Налаштування / Звук / Сигнал дзвінка та повідомлення / Вібрація пристрою вибирається вікно вибору з кнопкою створення. Я просто створив вібраційну схему, в якій нічого не було, і позначив її жодною. Перемкнув вібрацію пристрою ні на що і зробив. Здається, працює.


0

Перейдіть до налаштувань - звуки та сповіщення - інші дотики вимикаються вібрувати при дотику до екрана.


1
Це не змінить поведінку сповіщень. Це лише налаштування для зворотного зв'язку, коли ви торкаєтесь екрана.
Дан Хулм

-1

Повідомлення> Меню (ліва нижня кнопка)> Налаштування> Налаштування сповіщень> Зніміть прапорець Вібрація


2
Це просто вимикає вібрацію в додатку Повідомлення. Питання полягає у вимкненні вібрацій для всіх додатків.
Dan Hulme

-1

Перейдіть у Налаштування → Мова та введення → Клавіатура та методи введення → Налаштування клавіатури Андріода (шестірня поруч із клавіатурою, яку ви використовуєте) → У розділі Загальні зніміть прапорець Вібрація на клавіші .

Тепер вібрація повинна бути вимкнена для всіх натискань клавіатури, включаючи клавішу «Головна», клавішу «Назад» та інші.

Якщо це не так, вам може знадобитися перейти до: Налаштування → Доступність → Під Системою зніміть прапорець HAC (Haptic Feedback), якщо він включений.

Тепер, коли вимкнено "HAC" і "Vibrate on Key Press", ваш телефон повинен вібрувати.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.