Як виключити певні папки від сканування музичним плеєром?


23

У мене є кілька аудіокниг на телефоні, але я не хочу їх чути, коли граю "Всю музику". Чи можна виключити деякі папки, щоб вони не були додані до бібліотеки? Які типи файлів автоматично додаються?

Відповіді:


24

Ви повинні мати можливість створити файл під назвою ".nomedia" (без лапок) у папці, яку ви не хочете сканувати. Слід сказати медіа-сканеру, щоб він не заглядав туди.


2
Ви можете створити його за допомогою таких інструментів, як ES FileExplorer для Android або якогось іншого файлового провідника. У файлі нічого не потрібно містити; єдине, що перевіряє медіа-дослідник, - це існування файлу.
Долівера

5
@shambleh Медіаплеєр ігнорує папки з файлом .nomedia. Він може не захотіти перейменувати папку аудіокниг або перемістити файли в нову папку.
Матвій

1
Приємно знати @Matthew, це для мене нове. Спасибі.
shambleh

2
на жаль, це, здається, не виключає підкаталог
Фітрі

1
ні, кожна папка, яку ви хочете виключити, повинна мати файл ".nomedia".
Райан Конрад

2

Використовуючи Astro (доступний на ринку), ви повинні мати можливість створити папку на SD-карті. Префікс назви папки з крапкою (".") І папка вважатиметься прихованою у файловій системі Linux / Android. Це не дозволить включити його до бібліотеки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.