Чому зарядка від комп’ютера за допомогою USB відбувається повільніше, ніж використання розетки?


33

І яке приблизно співвідношення швидкості зарядки в USB та зарядному пристрої? У мене телефон Samsung Galaxy S, якщо це має значення.


2
Не точна дупа, але перевірте це питання android.stackexchange.com/questions/1887/…
gary

Я вважаю, що зарядка від зовнішнього USB-концентратора проходить досить швидко.
Зан Лінкс

Відповіді:


61

USB-порт комп'ютера обмежений 500 міліамперами (або 900 мА для порту USB 3.0). З іншого боку, виділений настінний зарядний пристрій, як правило, здатний забезпечити 1000 мА або більше.

Візьмемо випадок, коли підключений телефон використовує 200 мА. Тоді на USB-порту залишиться 300 мА, щоб зарядити акумулятор, тоді як у настінного зарядного пристрою залишилось 800 мА. Типовий акумулятор для смарт-телефонів на сьогодні є потужністю близько 1500 мАг (міліам годину). Це означає, що в ідеально ефективному світі струм 1500 мА зарядив акумулятор за 1 годину. Тож той самий акумулятор заряджався б за 5 годин через порт USB 2.0 і приблизно за 1 год 50 за допомогою настінного зарядного пристрою.

Звичайно, в реальності втрати електроенергії також вплинуть на час зарядки, але ці цифри досить близькі до того, що я отримую з мого фактичного телефону.


5
Як зауваження, якщо ви підключені до USB-концентратора без харчування, яким користуються інші пристрої, у вас буде ще менше доступного для зарядки телефону.
BBlake

Зауважте, що пристрій повинен відповідати специфікації BCS після 2007 року, щоб фактично отримати вигоду від використання спеціальної зарядки. Також на ідеальний час зарядки впливають не стільки «втрати потужності», скільки нелінійна зарядка, коли акумулятор майже повністю заряджений.
jiggunjer

Ця відповідь частково неправильна. Порт комп'ютера НЕ обмежений 500 мА. Специфікація USB 2.0 говорить, що ПРИСТРІЙ не може споживати більше 500 мА. Це величезна різниця. Через це дозволено, що PORT або HUB доставляє більше, а більшість ПК (крім деяких невеликих ультрабуків) доставляють набагато більше. Проблема полягає в тому, що підключений телефон вирішує використовувати "зарядку від ПК" і знижує суму до 500 мА, і це стосується специфікації USB. Але ви можете заряджати набагато більшою потужністю легко. Просто придбайте адаптер / кабель з з'єднаними штифтами для передачі даних, і він заряджається максимально.
mgutt

@mgutt: НІ! Перевищення рівня напруги джерела живлення USB може призвести до майнових збитків та особистої шкоди (пожежа, пошкодження комп'ютера та опіки). Як ми можемо гарантувати читачеві, що їх джерело живлення насправді спроектовано таким чином, щоб забезпечити набагато більше, ніж його номінальний струм?
Матьє К.

Чи є спосіб переконатися, яку потужність постачає той чи інший порт USB? Мій мобільний розряджається швидше, ніж заряджається при підключенні до USB мого робочого столу згідно Ampere. Штраф на зарядний пристрій, який базується на електромережі, який заряджається при> 1000 мА
Роб Ніколсон,

8

Зарядка через USB-порт комп'ютера відбувається повільніше, ніж зарядка за допомогою зарядного пристрою, оскільки напруга та напруга, що забезпечуються комп'ютером, значно нижчі, ніж у випадку використання звичайного зарядного пристрою, тому мобільний користується режимом повільної зарядки.

Я не знаю, який показник швидкості зарядки між USB та звичайним зарядним пристроєм у випадку SGS, але в моєму випадку (HTC Desire) із звичайним зарядним пристроєм мені потрібно приблизно від 2 до 3 годин для повного заряду, але з USB-з'єднання за цей час заряджає лише від 15 до 35 відсотків.


14
Напруга насправді така ж (5 В), що і струм (струм струму), який нижчий.
Кріс Томпсон

@ChrisThompson, хоча, безумовно, справді зараз, USB-організація вирішила ще більше заплутати людей і додала USB-специфікацію 3.1 напруги. Тільки після безлічі заплутаних переговорів, звичайно ...
ендоліт

2

Причина, по якій ваш пристрій Android отримує менше енергії з вашого USB-підключення, ніж з настінного адаптера, обумовлена ​​специфікацією USB. Це може бути побічним кроком, увімкнувши провід даних в USB-кабелі, який переключить телефон або планшет у настінний режим, де він може провести весь наявний струм. Обсяг наявного струму значно відрізнятиметься від ПК до ПК.

Причина, що специфікація існує в першу чергу, полягає в тому, що напруга до USB-портів комп'ютера зазвичай подається через материнську плату за допомогою єдиного контуру, який обслуговує всі USB-порти одночасно. Будучи товщиною лише кілька мікрон, ця схема не в змозі подавати такий самий струм, як виділений зарядний провід. Вкрай малоймовірно, що ви 'спалите свою материнську плату', намагаючись провести весь доступний струм через цю схему (хоча це теоретичноможливо, якщо ваш комп’ютер був загальним POS для початку). Що, швидше за все, станеться тим, що ви перевищите технічні характеристики виробника, тим самим відмовляючи достатню потужність будь-яким іншим USB-пристроям, до яких ви підключились, та / або іншим внутрішнім схемам, які можуть призвести до збоїв у роботі ПК. Це саме та сама причина, що рекомендується використовувати USB-концентратори з живленням .


1

Обережно, хоча всі ми хочемо, щоб наші батареї швидко заряджалися, пам’ятайте, що чим швидше ви заряджаєте акумулятор, тим тепліше він стає, і тепло знищує термін служби акумулятора. Заряджання акумулятора кожного разу при 0,5 ампер триватиме довше, ніж один заряджений щоразу при 1,0 ампер. Я не знаю достатньо, щоб сказати, що ця невелика різниця є достатньою, щоб викликати занепокоєння щодо акумулятора стільникового телефону, але я виявив, що зарядний пристрій iPad (5.2V, 2.4amp) проти рекомендованого USB-порту ПК (5V, 0,5 підсилювач) швидкість заряду скоротить термін служби акумуляторної батареї Bose, що відміняє шум Щаслива зарядка.


Я чув цю ж історію. Чи знайшли ви посилання на резервну копію відповіді?
RockPaperLizard

0

Подумайте, що на комп'ютерах часто є інші речі всередині них або підключені до них, які потребують однакової зарядки. Потужність у самому комп’ютері завжди нижча, ніж пряма потужність від розетки від стіни. Коли електроенергія розподіляється через комп'ютер на ваш телефон, така ж кількість енергії також використовується на всьому комп’ютері, що сповільнює напругу на ваш телефон, та інші речі, що підключаються до мережі. Завжди пам’ятайте, якщо ви хочете отримати пряме живлення та швидшу зарядку, його завжди добре використовувати для розетки замість комп'ютера чи ноутбука.


1
Стандарт USB офіційно обмежує потік струму до 500 мА. Більшість материнських плат можуть постачати більше, але сьогоднішні телефони забирають лише 500 мА, коли вони відчувають порт PC-USB.
ce4

0

USB від комп'ютера постачає лише 500 мА. Таким чином, акумулятор потужністю 2100 мА заряджатиметься від комп’ютера за 5 годин.

Розетка зарядного пристрою забезпечує 700mA до 1A. Отже, акумулятор заряджається протягом 3 - 3,5 годин.


0

Samsung мостить шпильки 2 і 3, звернені до телефону. Якщо штифти 2 і 3 відкриті, телефон обмежує можливість зарядки приблизно 350 мА або близько того. Перевірте це: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1384253


Короткі штифти 2 і 3 разом - це офіційна специфікація зарядки USB, але не всі телефони та зарядні пристрої дотримуються цього. Sony і HP і Apple мають власні фірмові з'єднання.
ендоліт

0

Більшість відповідей тут дуже інформативні щодо проблеми з акумулятором, я не хочу торкатися цього, хоча я повинен повідомити вам, що якщо вам доведеться зарядити андроїд своїм ноутбуком або настільним комп’ютером, переконайтеся, що він переповнений перед вами від'єднайте його від мережі, інакше ви повільно закінчите тривалий термін служби акумулятора, відключаючи штекер щоразу, коли вам доведеться виїжджати, оскільки це займає більше часу. Я вживаю серйозних заходів щодо зарядки, оскільки змінив адаптер для зарядки своїх телефонів більш ніж тричі через зарядку на своєму ноутбуці. Нарешті, моя техніка порадила використовувати вказаний зарядний пристрій, і з тих пір у мене немає проблем із акумулятором. Просто обережність.


0

Цілком залежить від вашої материнської плати. У мене є материнська плата блоку живлення та верхнього діапазону, яка дозволяє вимкнути підключення для передачі даних та заряджати - вона заряджає телефон менше ніж за половину часу виділеного зарядного пристрою. Як сказано, хоча більшість комп’ютерів обмежать це, це призводить до повільної зарядки


0

Більшість відповідей є неповними, тому я намагаюся відповісти і на нього.

Специфікація USB 2.0 визначає мінімум 500 мА для концентратора і максимум 500 мА для пристрою, а специфікація USB 3.0 має ті ж обмеження для 900 мА: http://www.maxrev.de/files/2014/08 /usb_3_0_english.pdf

введіть тут опис зображення

Це означає, що пристрій (телефон) не може споживати більше 900 мА, якщо він підключений до концентратора (ПК), але концентратору дозволено забезпечити максимальну кількість!

Крім того, потрібно знати, що специфікація USB не охоплює джерела живлення USB. Це стосується специфікації подачі електроенергії . Це означає, що вони можуть доставляти до 2A @ 5V, і багато смартфонів використовують більш високі струми.

Тепер повернемося до ПК. Комп'ютер з трьома портами USB визначається як "концентратор", і відповідно до специфікацій USB він буде доставляти> 500 мА на порт. І оскільки набагато дешевше використовувати один блок живлення, всі три порти підключені до одного і того ж. І через це пристрій може легко спожити> 1500 мА, якщо це єдиний підключений пристрій. Але проблема полягає в тому, що пристрій "розмовляє" з концентратором (використовуючи 100 мА), а потім обидва організовують вищий струм (500 або 900 мА залежно від версії USB).

Отже, щоб відповісти на питання: Заряджання від комп'ютера відбувається повільніше, оскільки обидва пристрої відповідають специфікації USB.

Але якщо обдурити пристрій, так що він думає, що його підключено до джерела живлення, він може споживати максимум від концентратора. Для цього вам потрібен адаптер під назвою "адаптер швидкої зарядки", який скорочує рядки даних ( приклад 1 , приклад 2 ).

Таким чином, порт комп'ютера не обмежується 500 або 900 мА, як зазначено в інших відповідях. Обмеження походить від специфікації.

Примітка. Існують винятки. Наприклад, мобільні пристрої, такі як ультрабуки, можуть використовувати спільний мінімум для всіх портів. У мене був монітор HP, який інтерпретував специфікацію USB дуже суворо і обмежував струм одного з двох портів USB 3.0 до 910 мА (уникаючи використання багатьох USB 3.0 накопичувачів, які споживають на короткий час трохи більше).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.