Як я можу запобігти моєму телефону використовувати будь-який Інтернет?


13

У мене є дивний план, і мій телефон перевищив пропускну здатність цього місяця ... здебільшого просто синхронізувавшись з Gmail, Twitter тощо. Отже, зараз, кожні 5 хвилин або близько того, мій телефон повідомляє мені, що витратив тут 40 центів і 30 центів, використовуючи мої передоплачені гроші.

Я зробив наступне:

  • Вимкнено Wi-Fi (мій телефон зараз не бачить жодних точок WiFi)
  • Вимкнено всі додатки
  • Вимкнено синхронізацію даних

Однак все одно мене туди і сюди щурять, і мені потрібні хвилини телефону, щоб він прослужив, доки він автоматично не перезавантажиться через два дні. Я помітив, що я буду вбивати певні програми, а потім дізнаюся, що вони знову ввімкнуті ... і синхронізуються, хоча я сказав телефоні не робити.

Окрім того, щоб перевести телефон у режим літака (чого я не хочу робити, тому що я очікую важливого телефонного дзвінка - також мій телефон тоді стає абсолютно марним.) Я не можу втримати його від використання мережі 3G !


nb багато телефонів у режимі літака миттєво підключаться до стільникового
телефону

Відповіді:


9

Просто введіть налаштування з'єднання APN. Десь під налаштуваннями. І насправді є комутатор для мобільного Інтернету. Відключіть і це. Працювало як шарм для мене. Якщо ви не можете його знайти, додайте віджет Економія енергії на головний екран, у нього є така можливість


шукаючи точні налаштування, дайте мені хвилинку :)
LordT

Я думаю, що це спрацювало. Символ 3g зник! :)

5

На моєму Galaxy S ви можете утримувати кнопку живлення протягом секунди, і з'явиться меню. Просто виберіть "Режим мережі передачі даних", щоб відключити його. Ви можете повторно активувати його таким же чином.

Якщо у вас цього немає, ви повинні мати змогу перейти Settings -> Wireless and network -> Mobile networksта зняти прапорець Дані включені або Використовувати пакетні дані чи подібні.


2
Неймовірний має і цю особливість.
gary

4

Я використовую APNDroid (Також доступний на ринку безкоштовно). Ви можете легко вмикати або вимикати дані за допомогою натискання кнопки.

Додайте віджет APNDroid на свій головний екран, щоб легко включати чи вимикати дані.


3

Якщо ви хочете використовувати дані певний час (це здається, що ви можете, якщо ви користуєтесь додатком щебетання), я би другий плагін Джонатана для APNdroid.

Після його встановлення натисніть на екрані і виберіть "віджети", щоб розмістити віджет APNdroid на головному екрані, і ви зможете вмикати та вимикати дані. Інший дійсно зручний віджет - це "Контроль живлення", який номінально є для того, щоб контролювати ваше енергоспоживання, але функціонально дозволяє включати та вимикати синхронізацію Bluetooth, Wi-Fi, GPS та фонової синхронізації.

Wifi взагалі не повинен використовувати ваші хвилини. Ви повинні мати можливість використовувати його замість мережі 3G.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.