Спливаючі вікна, діалоги, сповіщення, тости: яка різниця?


17

Я намагаюся вирішити проблему з небажаним спливаючим повідомленням, і людина, яка намагається допомогти, запитала, що це за спливаючі вікна. Це просто повідомлення на екрані, яке значення має це? І як я можу сказати, що це за вид?

Відповіді:


33

У Android є різні способи, щоб додатки могли вам інформувати або привертати вашу увагу, і всі вони мають різні назви. Розробники додатків повинні знати відмінності та коли їх використовувати, щоб вони могли кодувати правильну поведінку в своїх додатках. Навіть як кінцевий користувач, якщо ви хочете вирішити проблему, знайти, який додаток передає вам повідомлення, або описати певну поведінку (наприклад, при повідомленні про помилку розробнику), це економить ваш час і плутанину, якщо ви можете зателефонувати кожному річ за правильною назвою.

Сповіщення

Панель сповіщень

Сповіщення є найпоширенішим механізмом зворотного зв’язку на Android. Вони виглядають як піктограми у верхньому лівому куті екрана (панель сповіщень). На планшетах Honeycomb та ICS вони замість цього відображаються в системній панелі, внизу праворуч поруч із годинником.

Сповіщення в системній панелі

Деякі справді некорисні сповіщення

У Jellybean і вище, як тільки ви розгорнете ящик сповіщень (як на скріншоті), ви можете довго торкнутись повідомлення, щоб отримати меню з одним пунктом, Інформація про додаток . Натиснувши цей елемент, ви повідомляєте, який додаток відповідає за повідомлення. Ви також можете зупинити цей додаток, показуючи будь-які подальші сповіщення з цього екрану.

Деякі програми створюють сповіщення, щоб рекламувати речі у вас. Це правило (з вересня 2013 року) заборонено згідно з правилами Google Play, тому вам слід повідомляти про шкідливі програми про всі програми, які це роблять, зі сторінки програми в додатку Play Store .

Часто ваш телефон відтворюватиме звук або вібруватиме сповіщенням, але не завжди: це залежить від програми, яка його створила.

Тости

Тост, що підтверджує, що дія була здійснена

Тост невелике повідомлення , яке показує в своєму власному полі в нижній частині екрана, і зникає сама по собі через кілька секунд. Зазвичай це відповідь на дію, яке ви тільки що виконували, але насправді тост може надходити з будь-якого додатка, не лише з того, що на передньому плані. Тост не може взаємодіяти з вами (ви не можете натиснути на нього або ввести його), тому не потрібно турбуватися про те, щоб він "крав фокус", як на ПК. Немає вказівки про те, який додаток створив тост.

Діалоги

Діалогове вікно вимагає підтвердження

З'явиться вікно, за допомогою кнопок якого можна натиснути або список варіантів на вибір, називається діалоговим вікном або коротким діалогом . (Американський спосіб написано навіть англійською англійською мовою.) Вони майже завжди стосуються додатка переднього плану. Власне кажучи, з точки зору розробника "діалог" - це будь-яке вікно, що не є повноекранним, але зазвичай вони використовуються для простих підтверджень чи виборів, як на скріншоті.

Проміжні проміжки

У маркетинговому світі проміжна сторінка - це сторінка або екран, що знаходиться між двома іншими. Вони зазвичай використовуються для показу оголошень великого формату в додатках та іграх, що підтримуються рекламою: ви натискаєте кнопку в додатку, а проміжна сторінка відображається протягом декількох секунд, перш ніж перейти на наступний екран.

Підсумок

Наступного разу, коли ви захочете обговорити чи усунути неполадки якесь повідомлення, яке з’являється на екрані, ви дізнаєтесь, як його зателефонувати, і зможете полегшити допомогу іншим.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.