Є Android 3.0 Honeycomb лише для планшетів?


15

Пройшло не так давно, як вийшов Android 2.3 Gingerbread, і лише для кількох телефонів було 2.3. І вже випущена бета-версія Android Honeycomb Android 3.0.

Що це означає, чи Android 3.0 лише для планшетів? Якщо ні, то, мабуть, 2.3 буде дуже коротко. Якщо 2.3 призначено для телефонів, а 3.0 - для планшетів, це виглядає як вилка Android.


Також де можна завантажити Android 3.0 ?? Я не зміг його знайти на App Market.

@ noir_11: Android 3.0 ще не випущено. Тим не менш, ви не завантажуєте оновлення ОС на ринку.
алей

Відповіді:


8

Я думаю, що загальноприйнята мудрість полягає в тому, що стільник - це виделка лише для планшетів, але ця публікація говорить про інше . У ньому йдеться про те, що в інтерв'ю Engadget Матіас Дуарте стверджував, що стільники соти будуть для всіх форм-факторів.


Вони не згадують лише планшетні пристрої ... але я бачив, як вони згадують багато разів більші пристрої формату екрана. Тому я вважаю, що вони потенційно можуть використовувати Honeycomb для таких великих пристроїв, як Dell Streak (який Dell називає планшетом, але в той же час має функціональність телефону).
mlevit

1
Представники компанії Google кілька разів підкреслили, що для Honeycomb немає вимог до обладнання або обмежень, і що він такий же відкритий і доступний, як і будь-яка інша версія Android. Він не обмежений двоядерними або планшетними пристроями. Це перероблення, і нові функції полягають у тому, щоб підвищити його здатність як платформи планшетів, а не обмежувати його платформою планшета.
Бенджамін Андерсон

Дуарте підтверджує це ще раз: mobilized.allthingsd.com/20110201/…
Метью

Схоже, стільники будуть лише для планшетів - mobile.slashdot.org/story/11/02/03/224231/…
Jonas

1
Продовжуйте читати посилання на джерело, і ви виявите, що джерело речей Slashdot бере свій початок з публікацією BGR ( goo.gl/mAz4Z ), оновленою з уточненням Google, що Honeycomb спочатку надходить на планшети (наприклад, Xoom), але зміни - це майбутнє Android. Насправді частини Honeycomb надійдуть до версій Android вже в 1.6 (API Fragment, зокрема goo.gl/Evbrr ).
lilbyrdie

3

Так, саме так виглядає. Користувальницький інтерфейс не схоже, що він буде працювати на менших пристроях, таких як телефони. Ми, мабуть, побачимо 3.0 ітерації для планшетів та 2.x / 4.x для телефонів. Мені не подобається, що це як виделка. сподіваємось, вони можуть об'єднати його разом для 3.1 та просто мати інший пусковий апарат для планшетів.


Просто мати інший пусковий апарат - хороша ідея. Насправді я б більше віддав перевагу масштабованому інтерфейсу, оскільки немає чіткої межі між мінімальними елементами, такими як Dell Streak та деякими більшими телефонами.
Матвій

1

Я не думаю, що офіційного оголошення не було зроблено, але, хоча відео YouTube на YouTube про Honeycomb говорило, що це «цілком для планшетів» [ 1 ], було неодноразово підтверджено, що це стосується і інших пристроїв [ 2 ].


1

Про це згадували на TWiG минулого тижня , і по мережі багато плаває фотографій, але коли нещодавно випущене джерело стільника розміщується на пристрої з роздільною здатністю телефону / його екраном, він переходить на набагато більш звичний і приємний для маленького екрана телефонний стиль UI.

Подивіться це у цьому відео http://www.youtube.com/watch?v=5LMcBo7uKKw

Таким чином, схоже, Honeycomb - це перша версія, спеціально розроблена з урахуванням планшетів, але вона все ще зберігає всі зручні для телефону функції та обмінюється між ними залежно від налаштувань / розміру екрана.0

Немає жодних підстав вважати, що сота призначена лише для таблеток. Він був розроблений з урахуванням великих екранів, але на стороні розробника документації чітко вказується, що це для всіх розмірів екрана:

Android 3.0 пропонує новий інтерфейс користувача, призначений для планшетів та інших великих пристроїв, але він також повністю сумісний із програмами, розробленими для більш ранніх версій платформи або для менших розмірів екрана .

Джерело: http://developer.android.com/sdk/android-3.0-highlights.html#compatibility

Мій акцент.


0

Я запустив випуск під емулятором, і він боровся на моїй машині, як керівництво, 2.3.1 - це повільна вкладка на ему, але придатна для використання. HoneyC практично непридатний для використання в ему, і, здається, відображає багато проблем.

Все це може бути аж до стадії розробки коду

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.