Чи є віджет, який показує статус безкоштовного / зайнятого одного з моїх календарів Google Календар?


10

У своєму обліковому записі Календаря Google є кілька календарів, якими поділилися друзі / родина / співробітники. Чи є віджет, який я можу розмістити на домашній сторінці свого телефону, в якому буде показано, чи є дана особа (або календар) "на побачення" чи ні? Я використовую Samsung Galaxy S, але він працює у версії 2.2 (Team Whiskey).

Відповіді:


2

Я вважаю, віджет Android Agenda за функціональністю схожий на віджет календаря LauncherPro. Це досить настроюється і має широкий діапазон розмірів віджетів. Також відображаються завдання з певних підтримуваних додатків.


Це, безумовно, лідирує поки що :)
GWLlosa

3

У Launcher Pro є приємний віджет календаря, який я використовую для цієї мети. Він може переключатися вперед і назад між місячним переглядом календаря на перегляд порядку денного. У мене є власний календар та два інші календарі Google, підключені до них, які відображаються як порядок денний у моєму порядку денному.


1
Чи працює цей віджет у середовищах, які не запускаються Pro? Мені б не хотілося міняти всю установку лише на один віджет.
GWLlosa

На жаль, @GWLlosa, я не вірю, що це робить. Вибачте.
shambleh
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.