Де слід повідомляти про проблеми зі службами Google Play (наприклад, з’єднаний постачальник послуг)?


23

Google поєднує в сервісі Google Play Служби ряд служб, включаючи служби локації, замість того, щоб включати їх у платформу Android з відкритим кодом. Основними причинами цього є підтримка частого оновлення основних сервісів, не вимагаючи, щоб OEM-виробники оновлювали всю платформу, а також приховувати реалізацію деяких фірмових послуг.

Проблема полягає в тому, що, здається, не існує хорошого форуму для повідомлення про проблеми зі службами Google Play та службами локації (наприклад, проблеми з новим плавним постачальником послуг розташування).

Ось поточні варіанти повідомлення про проблеми з Android, про які я знаю, і жоден з них не здається правильним місцем для повідомлення про проблему служб Google Play:

  1. Посилання "Підтримка" внизу сторінки Служб Google Play - найочевидніше місце для початку, але воно переспрямовує на загальну сторінку підтримки розробників Android .
  2. Форум продуктів Google для Android - Цей форум здається тематичним для служб Google Play, але його закрили 3 вересня 2013 року .
  3. Відслідник проблем з відкритим кодом проекту Android (AOSP) - саме тут вказується посилання "Повідомити про помилку на платформі" на сторінці підтримки для розробників Android. Цей трекер випусків призначений для AOSP, і оскільки сервіс Google Play не залежить від AOSP, проблеми, пов’язані зі службами Google Play та мережевими сервісами локації, реалізованими Google (включаючи старіший постачальник мереж), тут не обговорюються .
  4. Android-платформа Google Group - також спрямована на AOSP, а не на продукти Google.
  5. android-developers Google Group - Опис групи говорить про публікацію помилок / запитів на функції у трекері проблем AOSP (№3 вище). Крім того, виявляється, що більшість питань, пов’язаних з місцем розташування / Службами Google Play, розміщеними в цій групі, рідко звертається до команди Android, і відповіді в основному надходять від інших розробників.
  6. StackOverflow - Тут є теги служби Google Play / розташування, але немає жодних ознак того, що будь-які проблеми спостерігаються чи провокуються Google.
  7. API випуску API Google Maps - API Android Maps v2 - Ця функція трекера проблем спеціально для API Maps Maps v2 (яка є частиною Служб Google Play), але не Служба Google Play взагалі, а не Служби локації, які є окремо від API Maps v2.

Яке правильне місце для повідомлення про проблеми зі службами Google Play та службами локації?

Мене насамперед цікавить повідомлення про проблеми з точки зору розробника.


2
Ви питаєте з точки зору розробника чи кінцевого користувача? Я очікую, що ви повідомляєте про проблеми в різних місцях, залежно від використання служб Google Play.
bmdixon

1
@bmdixon Передусім точка зору розробника, але в ідеалі відповідь міститиме і те, і інше. Хоча користувачі, як правило, не знають, чи викликана проблема Google Play Sevices чи іншим компонентом / API.
Шон Барбо

3
Я відчуваю, що Google хоче зробити Google Play Services майже невидимими для середнього кінцевого користувача. Проблеми з ним зазвичай проявляються у несправному додатку чи функції, і це змусить користувачів дотримуватися стандартних шляхів підтримки додатків . Це не є коментарем щодо обгрунтованості вашого питання, однак - це дуже добре з точки зору розробника / ентузіаста.
Містер Бастер

1
Якщо б подібне питання , де я не міг знайти підтримку: code.google.com/p/android/issues / ... . Спробував більшість перерахованих вами каналів, але ніде не потрапив. Це змусило мене відмовитись від усієї справи .... Якщо ви знайдете відповідь на це, мені було б цікаво почути про це.
ddewaele

@ddewaele На жаль, я ще не знайшов хорошого форуму.
Шон Барбо

Відповіді:


3

Потім опублікуйте своє запитання там, де це обов'язково буде помічено: довідка googleplus . Зрештою, це посилання є одним із небагатьох посилань, які закрита сторінка пропонує із будь-якою реальною взаємодією розробника. Я переглянув і побачив, що багато питань були поза темою, але запитуючих зазвичай ведуть на потрібний форум або відповіли на їх питання. І ви завжди можете вказати на сторінку "закритого форуму", на яку ви посилаєтесь, як свою причину перебування там. Ви маєте законне запитання; дайте їм це знати, єдиний спосіб, який видається можливим!


1

Я також намагаюся повідомити про помилку для них, і я не знаю, де. Подання від користувача53872 зверху /android//a/63627/51412 привело мене до Play Store, і там адреса електронної пошти

apps-help@google.com

що, на мою думку, може використовуватися для повідомлення про помилки.

Інший спосіб вирішити цю проблему - знайти відповідне репо в офіційних зразках google , наприклад, android-play-location та fire проблемі стилю github в них, і подивитися, чи реагує ціль.

Я бачу, що метод може бути успішним, ось приклад :

Я передав це англійській команді, і вони розглядають. Цю проблему я оновлю, коли почую їх.


0

Я колись витратив 2 години, намагаючись знайти спосіб повідомити про помилку в службі Google на android, і це, мабуть, майже неможливо, принаймні з точки зору користувача.

Немає програми відстеження помилок, теоретично ви можете використовувати деякі списки розсилки, але немає гарантій, що жоден працівник Google насправді їх прочитає.

Також немає абсолютно ніякого способу зв’язатися із службою підтримки, якщо ви не придбали пристрій через ігровий магазин (вам потрібно ввести дійсний номер замовлення), тому люди (як я), які купують Nexus 7 у місцевого реселлера, не мають доступу до підтримки.

Підводячи підсумок: Ви не можете.


0

Вас, можливо, цікавить це: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=65177965&postcount=30

Що ж, у мене була подібна проблема: з увімкненими послугами Google Play мій телефон (SM-N9005) Note3 (все ще на Android 4.3) ніколи не засинав. Вчора я спробував це: я відключив службу, потім видалив вміст каталогу /data/data/com.google.android.gms/, залишивши лише каталог, потім я видалив оновлення служб Google Play і оновив останню версію. Тепер мій телефон знову спить. Тому я думаю, що ця проблема пов'язана з деякою корупцією, яка з часом трапляється в цьому каталозі. Зараз увімкнено служби Google Play увімкнено, служби локації, gps увімкнено. а розряд акумулятора мінімальний.


0

Ви можете надіслати відгук через форму зворотного зв’язку Google.

Для цього відкрийте додаток Налаштування Google, натисніть три крапки вгорі праворуч і виберіть "Довідка та зворотній зв'язок". Потім перейдіть до нижньої частини сторінки та виберіть "Надіслати відгук". Цей параметр відкриє вищезазначену форму, що дозволить описати свою проблему, а також надіслати діагностичні дані в Google.


-1

Безпосередньо в програмі Google ми можемо дати відгук про Служби Google. Перейдіть за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gms . Це посилання відкриє Google Play, переходячи безпосередньо до "Служб Google".


6
Залишити огляд - це не правильний спосіб повідомити про помилку в будь-якому програмному забезпеченні. Ви не можете надати достатньо корисної інформації, а інші користувачі з тією ж проблемою не можуть співпрацювати. Розробникам немає ніякого способу відстежувати відкриті помилки таким чином. І лише в найменших організаціях ваш огляд побачить кожен, хто може виправити помилку.
Dan Hulme
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.