Які наслідки щодо конфіденційності використання Talk-to-Text?


11

З огляду на те, що реалізація Talk-To-Text Android передає ваш голос на сервери Google, розбирає вашу мову в текст, а потім надсилає текстовий рядок назад у трубку, які наслідки для конфіденційності використання Talk-to-Text?

Чи означає це, наприклад, що все, що я кажу своєму коханому Nexus One, зберігається на серверах Google?

Чи стосується Google TOS конкретно до цього питання?


3
Все, що ви скажете, може і буде використане проти вас!
Іво Фліпс

@Ivo LOL, приємне почуття гумору! Це означає, що у вас немає відповіді? ;-)
rAndy

1
Ну принаймні, що я не поспішав читати їхній ToS. Якщо ви турбуєтесь про конфіденційність, тоді вам не слід користуватися такими послугами для речей, які ви хочете залишати приватними;)
Ivo Flipse

1
його не звільнили, його підвищили.
Райан Конрад

2
Я б ставку, що вони роблять дані, і вони зберігають дані про те, що люди говорять і шукають, але я б хотів зробити ставку, що вони не зберігаються у файлі з вашим ім'ям або IP-адресою. Набагато ймовірніше, що ваші дані будуть поставлені під загрозу, якщо ви втратите телефон або хтось, хто користується sniffer через wifi, або порушення даних у деяких торгових установах, таких як TJX. Якщо ви дійсно хочете дізнатися, що є в TOS, вам доведеться наважитися стати першою людиною, яка прочитала TOS.
Метт

Відповіді:


11

З Політики конфіденційності мобільних пристроїв Google :

Для продуктів і послуг з можливостями розпізнавання голосу ми збираємо та зберігаємо копію голосового введення, внесеного вами до продукту чи послуги, та виправлення, внесені до результату повернення, що повертається. Щоб покращити обробку вашого голосового вводу, ми можемо також постійно записувати у тимчасову пам'ять кілька секунд фонового шуму. Ця запис залишається лише тимчасово на пристрої і не надсилається Google. Якщо ви вирішите персоналізувати розпізнавання голосу, ми зв’яжемо ваші голосові дані з вашим обліковим записом Google.


Гарна знахідка, @Iain.
але
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.