Чи можна вимкнути wifi, GPS тощо на телефоні Android на ніч?


19

Я хотів би, щоб мій телефон Android автоматично відключав деякі функції протягом ночі, щоб заощадити акумулятор, і повторно включити їх вранці. Серед речей, які я хотів би зробити:

  • Вимкніть wifi
  • Вимкніть GPS
  • Використовуйте лише 2G мережі передачі даних

Мені не потрібно фантазійного виявлення холостого ходу. Я був би задоволений можливістю це зробити, скажімо, з 12 ранку до 6 ранку.

Які програми Android хороші для подібних речей?

Відповіді:


7

Якщо ви не заперечуєте платити за додаток, то це дуже схоже на те, що робить Locale для Android, ви можете налаштувати його для вмикання або вимкнення матеріалів або запуску програм на телефоні, коли певні умови, наприклад, добре / грубе місце розташування тощо. На ринку також є чимало плагінів Locale (багато з них безкоштовні), які надають йому додаткову функціональність.


4
Можливо, ви могли б згадати, що Locale, на жаль, більше не вільний ;-)
Іво Фліпс

1
Добре, я зовсім забув це. Оновлено зараз.
GAThrawn

НАЙКРАЩІ $, які ви коли-небудь витратите на свій телефон Android.
Marc

1
Я вважаю, що Tasker є більш потужним та дешевшим (6 доларів замість 11 доларів). І локальне вирізання всіх їхніх бета-тестерів було не дуже приємним. tasker.dinglisch.net
ендоліти

Ви можете точно використовувати Tasker для цього. Потрібен час, щоб звикнути до їх інтерфейсу, але є гідна вікі, яка має покрокові приклади для багатьох сценаріїв.
TomG

7

Я використовую Tasker, щоб зробити саме це, і набагато (набагато) більше. Переключення між 2G та 3G, схоже, залежить від телефону, про який ви не згадуєте. Ось приклад із програми Tasker Wiki, який показує, як перевести телефон у режим літака вночі.

Зауважте, що GPS використовує живлення лише тоді, коли щось використовує, тому його вимкнення навряд чи може суттєво змінити час автономної роботи.


6

Можливо, SweetDreams може зробити роботу за вас. Відповідно до набору правил, він вимкне Bluetooth, Wi-Fi та вибере конфігурацію мелодії дзвінка на ваш вибір протягом визначеного періоду часу.


3
Можливо, ви могли б трохи розяснити, що це робить?
Іво Фліпс

Хороша справа, я на цьому

5

Я використовую Llama, щоб робити подібні речі за розкладом, наприклад, мовчати телефон, коли я працюю в робочий час, вимикаю Wi-Fi, коли виходжу з дому, і так далі.

Ви можете налаштувати події на основі того, де ви перебуваєте серед інших умов, таких як час / дата, вимкнення / вимкнення екрана, рівень заряду батареї тощо. місцеположення, тому він взагалі не їсть у вашому акумуляторі. Для лами не потрібен корінь. Я вважаю це дуже простим у використанні, і тепер, коли я налаштував так, як мені хочеться, я ніколи не дивлюся на це, якщо не хочу щось змінити.


4

Я використовую Timeriffic (безкоштовно), який включатиме / вимикає wifi, gps, змінює дзвінок, яскравість тощо, залежно від встановлених графіків.

На жаль, "Використовувати лише 2G мережі передачі даних" не в налаштуваннях.


поки що найкраще безкоштовне рішення!
AnDroDroo

3

Крім того, якщо ви використовуєте Juicedefender https://market.android.com/details?id=com.latedroid.juicedefender&hl=uk, який має можливість для нічного режиму з усім, про що ви говорили, і багато іншого, JuiceDefender все одно досить приголомшливий. Нарешті, якщо ви увімкнули свій телефон, Cyanogenmod http://www.cyanogenmod.com/ також має нічний режим.


1
"Тихі години" на CyanogenMod 7 - це чудово, мені не потрібно турбуватися про те, що електронна пошта / текстове повідомлення пробуджує мене вночі. Хоча дзвінки проходять точно так само, тому я не пропускаю екстрений / пізній нічний дзвінок.
громовержець

2

Ви, звичайно, можете це зробити на основі свого місцезнаходження: http://www.twofortyfouram.com/product.html

Я поцікавився їх підтримкою, чи можете ви використовувати час як один із критеріїв комутації, я був би здивований, якби не змогли. Навіть якщо вона недоступна у вікні, є плагінова система та сценарії, які я впевнений, що це зробить.

Я не володію додатком, тому не можу коментувати його ефективність, але я побачив хороші посилання.

  • редагувати

Відповідь розробника

Чи може Локальна система перемикати ситуації на основі часу, наприклад, мовчання вночі незалежно від місця розташування? Джон

-

Привіт, Джон,

Так!


Я є власником і користуюся цим додатком. Це досить приголомшливо; Ви можете використовувати місце розташування, час, абонент, зарядний пристрій та рівень заряду акумулятора (або будь-яку комбінацію) як критерії для налаштування певних параметрів. Він використовує значну кількість пам'яті і повинен працювати постійно, щоб контролювати ці умови. Але це мені варто того варто. По суті, мені ніколи не доводиться поспілкуватися зі своїми налаштуваннями, коли я йду з дому, на роботу, спати ... Однак він не може налаштувати GPS або налаштувати телефон на використання лише мереж передачі даних 2G.
Бен

0

Тиша може автоматично перемикати налаштування режиму дзвінка, Wi-Fi, Bluetooth та літака протягом запланованих інтервалів.

Особливості:

  • Простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із темою Holo
  • Сплануйте події, які відбуваються один раз або повторюються в певні дні тижня
  • Змініть дзвінок на беззвучний, вібраційний або звичайний режим
  • Увімкніть та вимкніть режим Wi-Fi, Bluetooth та літак
  • Після завершення запланованої події автоматично поверніть свої налаштування назад

Також є платна версія без реклами.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.