Зарядка через USB може бути шкідливою?


18

Зважаючи на те, що зарядка через USB може зайняти приблизно 5 годин (до настінної розетки це займе лише 1-2 години), чи може це бути шкідливим для акумулятора смартфона, якщо він завжди заряджається від USB?


Зарядка з комп’ютера через USB може насправді бути кращою, ніж швидка зарядка від розетки. Причина1) Універсальність батарей показала, що літій-іонні батареї, які заряджаються занадто швидко, швидше загинуть. Причина2) Більш повільна зарядка не нагріватиме батарею настільки сильно, що може продовжити термін служби акумулятора
Sepero

Більшу частину часу Lumia 710 заряджався через USB, за останні тижні помічав збільшення тривалості роботи акумулятора.

Відповіді:


22

Я не бачу, як тривалість зарядки буде залежати від того, шкодить вона чи ні для смартфона. Я ніколи не бачив жодної документації, яка б постійно уключати телефон, підключений до USB, змінного чи постійного струму, завдала б шкоди самому телефону. Можна стверджувати, що це шкодить акумулятору.

Постійна зарядка, як правило, не є проблемою для літій-іонних полімерних акумуляторів (які є більшістю нових акумуляторів стільникового телефону). Насправді краще часто заряджати їх, а не дозволяти їм повністю розряджатися.

Одним із факторів, що погіршує час роботи акумулятора всіх літій-іонних акумуляторів, є тепло. Чим більше тепла він піддається впливу, тим швидше він втрачає працездатність, тому я можу бачити, як тримати його підключеним до мережі може довше тепліше і теоретично погіршити час роботи акумулятора.

Ось кілька хороших ресурсів, які обговорюють час автономної роботи:

  1. http://batteryuniversity.com/learn/article/how_to_prolong_lithium_based_batteries
  2. http://www.droidforums.net/forum/tech-isissue-bug-reports-suggestions/1974-understanding-battery-life.html

Відмінна відповідь, дякую. Я мав на увазі також акумулятор.
Франциск

4
Я вважаю, що більш повільна зарядка від USB дозволить зберегти темп батареї нижче, ніж швидший заряд, тому це може бути корисним.
TomG

2

Проблема полягає в тому, щоб не дозволяти батареї, зокрема спеціально, літієвій батареї повністю змінюватися, і не дозволяти їй повністю розрядитися. нехай це буде від 40 до 80 відсотків. використання USB є більш підходящим, оскільки дозволяє повільно заряджати акумулятор при значній відсутності тепла, щоб пошкодити акумулятор. Спасибі

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.