Чи є спосіб відновити видалений SMS?


Відповіді:


7

Якщо ви використовуєте My Backup Pro і регулярно плануєте створювати резервні копії, ви можете отримати свої SMS-повідомлення, якщо ви встановили їх для резервного копіювання.

Також дивіться резервну копію SMS - це дозволяє користувачеві створювати резервну копію SMS безпосередньо в GMail, тому у вас завжди є резервна копія подалі від вашого пристрою - не шкода, навіть якщо ваш пристрій не розміщено / викрадено / не працює і вам потрібно посилатися на SMS у поспішати.


1
Я також використовую резервне копіювання SMS. +1 для цього додатка
Juri

Оскільки я був недоступним, я просто додам, що ви повинні використовувати SMS Backup + (це плюс тут): appbrain.com/app/sms-backup/com.zegoggles.smssync та видаліть мою відповідь
Брайан Денні

2

Якщо додаток для обміну повідомленнями, яким ви користуєтеся, не має певної функції резервного копіювання або сміттєвої папки, немає простого способу, однак, можливо, професіоналу відновлення даних (це не дешево) відновити їх, якщо область у пам'яті не переписана поки що. Флеш-пам’ять не має нагадування даних, як магнітний привід. Один перезапис, і дані по суті відсутні. Я також читав, що деякі андроїд-телефони зберігають смс-повідомлення на SIM-картці (у мене є cdma-телефон, тому я його ніколи не бачив), і якщо так, можливо, ви зможете відновити їх із сим-версії за допомогою SIM-зчитувача. Зрештою, малоймовірно, ви збираєтесь їх відновити, і будь-які спроби будуть дорогими або важкими.


Не зовсім правда про флеш-пам’ять, я багато разів відновлював видалені фотографії з SD-карт для людей, хоча це не з постійності даних, більше того, що програмне забезпечення витирає лише запис файлу, не турбує видалення фактичних даних з даних картка. Тим не менш, не змінює вашу відповідь, тому що я не думаю, що жоден із популярних програм SMS не зберігає ваші повідомлення на SD за замовчуванням, більшість зберігає їх у внутрішній системній пам'яті, де це не практично. Але рідко зберігається більше, ніж приблизно 50, тому більшість смартфонів ігнорує це та зберігає всередині країни.
GAThrawn

Ви праві. Телефон не видаляє фактичні дані, як ви вказуєте, але для всіх намірів і цілей, як тільки видаляється запис файлу, місце для зберігання даних, про яке йдеться, може бути перезаписане, після чого оригінал дані будуть втрачені. Я набирав цю відповідь на своєму Droid, щоб я не заглиблювався так багато деталей, як міг би, але думав, що прикрив це, коли сказав "це може бути можливим ... якщо область пам'яті ще не написана ". Тепер я бачу, що це було не зовсім зрозуміло. Дякуємо за роз’яснення.
Мет

1

Немає можливості відновити їх за допомогою програми Messaging за замовчуванням.

Я не знаю жодної програми, яка могла б відновити вже видалені повідомлення. Я маю на увазі, що технічно це неможливо.

Однак є програми заміни повідомлень із функцією резервного копіювання.


Чи є якийсь додаток для цього ??
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.