Де я можу отримати Android 2.2 для HTC Desire


12

Як я можу отримати версію Android 2.2 у своєму HTC Desire та коли?

Відповіді:


10

Щойно я отримав сповіщення про оновлення (марка Desire, Німеччина).

Тож відповідь "коли" така: зараз.


@balpha, дякую! Як ви отримали сповіщення? Це URL-адреса, яку ви отримали? Чи можете ви завантажити його через wifi? - вибачте за запитання. Я просто дуже схвильований

@gyurisc просто спливаюче вікно, говорить про те, що він є, і запитує, чи хочете ви завантажити через будь-яке з'єднання або лише підключений до wifi (це 90mb). Відпочинок відбувається автоматично, за винятком діалогового вікна "готовий, коли ти є" для підтвердження встановлення.
бальфа

ви зберегли всі свої налаштування?

Привіт! Мені вдалося застосувати це, перейшовши в Налаштування, потім Про телефон, а потім оновлення системного програмного забезпечення. Там я зробив перевірку зараз і завантажив оновлення через WiFi. Мені довелося кілька разів спробувати це, оскільки вона сказала, що завантаження пошкоджено. Мені пощастило наприкінці, і оновлення встановлено.

1
@Moak Це зберегло всі мої налаштування. Я не міг помітити жодних змін у налаштуваннях, тому це добре.

7

Офіційний випуск Froyo для HTC Desire здається неминучим . Хоча вже минуло три тижні, відколи вони сказали, що приїдуть протягом двох наступних , можливо, вам пощастить з неофіційним ПЗУ .


Стаття, пов’язана з (та багатьма іншими людьми, де повідомляється про ту саму історію), виявилася неправильною. Здається, ця інформація надходила від когось із HTC, і була неточною. Офіційна заява опублікована відповідно до моєї іншої відповіді.

5

Початкова інформація про витік була "наприкінці червня", але ця виявилася невірною. HTC опублікував повну заяву, в якій заявив, що оновлення відбуватиметься протягом третього кварталу (тому будь-коли між тепер і до кінця вересня). Дивіться цю статтю TechRadar для отримання додаткової інформації.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.