Як налаштувати обліковий запис Gmail за допомогою двоетапної перевірки в пошті K-9?


18

Я намагаюся налаштувати свій акаунт Gmail у пошті K-9, але коли я налаштовую вхідний сервер, я все одно отримую помилку: "Неправильне ім'я користувача або пароль". Коли я намагаюся налаштувати вихідний сервер, я отримую помилку, яка спрямовує мене на двоетапну перевірку в Google.

У моєму обліковому записі Google налаштовано двоетапну перевірку, але, здається, не можна отримати це в пошту K-9. Я шукав всюди і намагався дотримуватися різних посібників, наприклад, це питання , а також намагався змінити пароль у своєму обліковому записі Google, але нічого не допомогло.

Як я можу правильно налаштувати пошту K-9 для свого облікового запису Gmail за допомогою двоетапної перевірки?

Відповіді:


17

Для доступу до облікових записів, які використовують двоетапну перевірку, клієнтам IMAP зазвичай потрібно використовувати конкретні паролі додатків . Вам потрібно буде генерувати новий пароль для додатка, а потім використовувати його для налаштування вхідних / вихідних серверів, а не звичайного пароля облікового запису. Сторінка підтримки Google (пов’язана вище) містить інструкції щодо цього. Узагальнено, процедура така:

Як генерувати спеціальний пароль

  1. Перейдіть на сторінку налаштувань облікового запису Google .
  2. Ліворуч натисніть Безпека .
  3. У розділі "Двоетапна перевірка" натисніть Керувати паролями для вашої програми .
  4. У розділі паролів, що стосуються програми , введіть описову назву програми, яку ви хочете авторизувати, а потім натисніть кнопку "Створити пароль конкретного додатка". також перегляньте ім'я, яке ви записали для пристрою, і посилання на скасувати - або скасувати - код.
  5. Коли ви входите в програму, яка вимагає ASP, введіть свій ASP в поле пароля і переконайтесь, що ви встановили прапорець "Запам'ятати пароль", якщо ви хочете, щоб програма запам'ятала код.

Дякую, це стало загадкою. На жаль, здається, що у вас може бути пароль конкретного додатка, лише коли ви використовуєте 2xFactor-аутентифікацію. Це заважає двом людям ділитися одними і тими ж папками. Ви все ще шукаєте, як отримати доступ до цього електронного входу.
буде

1

Мені важко було вирішити ту саму проблему, оскільки аккаунт Gmail не був правильно налаштований за допомогою двоетапної перевірки. Якщо це може допомогти комусь, ось як це зробити:

Увімкніть двоетапну перевірку

  1. Перейдіть на сторінку двоетапної перевірки . Можливо, вам доведеться ввійти у свій обліковий запис Google.
  2. Виберіть Початок роботи.
  3. Дотримуйтесь покрокового процесу налаштування.
    • Вам буде надіслано SMS з кодом, і ви повинні ввести код, який ви щойно отримали SMS.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.