Як змусити вибір оператора мережі раз і назавжди?


11

Я використовую HTC Desire на базі Android 2.2 (з удосконаленнями HTC). У Налаштуваннях / бездротових мережах і мережах / мобільних мережах / мережевих операторах є вибір операцій мережі, який дозволяє "Пошукові мережі" (і, таким чином, вибрати одного оператора вручну) або "Вибрати автоматично" (який, можливо, підключиться до всього, що він знайде).

Наразі в моєму регіоні є 3 основні оператори стільникової мережі, які дозволяють роумінгу між операторами, але за величезну плату за роумінг. Я хочу уникнути цієї величезної плати, вручну змушуючи вибір оператора раз і назавжди. Схоже, це спрацює, якщо я виберу свого оператора (скажімо, "Оператор A") у згаданому вище режимі "Пошукових мереж", і це працює, поки я не подорожую під землею і GSM-модуль стикається з наступними ситуаціями послідовно:

  • Оператори A, B, C доступні (на поверхні) => використовуючи бажаний "оператор A", і все нормально
  • Ми рухаємося в метро, ​​мережа GSM взагалі не доступна => все нормально, це показує, що мережа недоступна
  • Ми починаємо виходити на поверхню, і "оператор B" стає доступним, тоді як "оператор A" (кращий) - ні. Пристрій зупиняє виконання того, що було запущено, і з'являється набридливе меню, щоб "вибрати" нову можливість підключення - "оператора B". Це меню можна відхилити за допомогою кнопки "Повернення", оскільки ситуація повільно змінюється, і більше операторів стає доступним, це меню з’явиться ще кілька разів.

Отже, питання полягає в тому, як я змушую раз і назавжди змусити вибір оператора мобільного зв’язку та відключити це надзвичайно дратівливе (перериваючи поточну діяльність) меню, що з’явилося нещодавно знайденим стільниковим зв’язком?

ОНОВЛЕННЯ: Я використовую мережі GSM / GPRS / EDGE / 3G (HSDPA) і насправді питання стосується як голосового, так і трафіку даних, тому обмеження APN, мабуть, не має нічого спільного. Зазвичай одночасні оператори в одному регіоні не дозволяють переходити один одному, тому ця проблема, ймовірно, не існує для більшості звичайних користувачів.


1
У мене телефон CDMA, тому я впевнений, що наші варіанти різні, але у мене є два, схожі на те, що вони будуть вам корисні. Я можу перемкнути роумінг даних і можу встановити режим мого роумінгу на "Тільки для дому". Чи є у вас подібні варіанти? Крім того, ви також говорите лише про Дані чи голос?
Мет

"Я використовую HTC Desire, що працює на платформі Android 2.2 (з удосконаленнями HTC)" сумно сказати, що це може бути вашою проблемою саме там. У CyanogenMod є варіанти заборонити роумінг, і, здається, це дозволяє вам змусити провайдера (хоча мені надано лише один вибір, AT&T)
Брам

Відповіді:


2

Блокування APN може працювати. Схоже, це дає вам можливість блокувати певні мережі APN, що не вплине на вашу здатність використовувати голос або SMS, але не дозволить вашому телефону встановити з'єднання для передачі даних із блокованими мережами (змінивши APN, щоб телефон не вийшов із ладу з'єднати). Буду дуже обережним, однак, возитися з APN-файлами може спричинити проблеми, поки цей додаток ще не має коментарів.


Я не думаю, що це спрацює, оскільки я не маю проблем із APN, зокрема: у мене є лише 2 APN (одна для загального спілкування в Інтернеті та інша для MMS), і мені не потрібно "блокування" з їх. Я уточнив, що зараз питання стосується передачі голосу та передачі стільникових даних.
GreyCat
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.