pdf-рідер, який має блокування масштабування та ширини? [зачинено]


15

У мене є і Adobe Reader, і EZPDF. Не вистачає обох. Я хочу заблокувати ширину та масштабування, і все, коли у мене буде відкритий pdf у вибраних налаштуваннях. Я просто хочу розгорнути сторінку вгору або вниз при ковзанні / переході.

У програмі ezpdf меню налаштувань нерегулярно вискакує під час слайду. Іноді воно збільшує чи зменшує масштаб. Я бачу, що слова 'ln' або 'sf' накладаються на pdf, і я не знаю, що вони означають. Деякі я зачинений на сторінці. Я не можу на наступній або попередній сторінці.

У Adobe Reader я не можу збільшити масштаб до ширини сторінки. Він має мінімальні налаштування.

Чи є зчитувач pdf, який відображає текст на повну ширину екрана і блокує все, щоб він не робив неполадок?

Відповіді:


4

ezPDF має можливість видалити цю накладку: Виберіть спливаюче меню, поставте галочку Налаштування. У розділі "Посилання" є прапорець із позначкою "Вказати посилання". Зніміть прапорець і накладку Ln піде.

Версія 1.9.5.3


3

Версія для перегляду програм APV PDF (apv-0.3.3dev01) може розробляти саме те, що вам потрібно.


Версія для випуску (14 жовтня 2012 р.) У магазині ігор чудово працює, але обов’язково загляньте в налаштування, щоб вибрати, що робити різні крани та натискання. Щоб я працював на свій смак, я відключив кнопки масштабування та перейшов на верхній / нижній крани на сторінку вгору / вниз.
Майкл Коне

3

Я дійсно вважаю APV PDF Viewer набагато кращим, ніж усі відомі читачі.


2
І що це? Відповідь, що трохи більше, ніж посилання на інший сайт, не корисна. Що це? Чому ти вважаєш, що це краще?
але

1

У EZpdf "Ln" означає, що на сторінці є посилання, а "Sf" означає, що у вас заблокована горизонтальна прокрутка (я не маю поняття, на чому насправді стоїть f). Ці накладки мене також дратують, тож я збираюся декомпілювати apk та видалити цей текст. Це повинно вирішити проблему!


1

Спробуйте VuDroid . Це безкоштовне програмне забезпечення. (У мене є проблеми з моїм PD Novel, оскільки, здається, не подобаються резистивні екрани, але це добре на моєму телефоні. )

Ще один варіант - DroidReader, який я не пробував.


0

Проблема полягає в окремих файлах, а не у програмі. Якщо файл підтримує його, ви можете використовувати перегляд тексту перегляду тексту в Adobe Reader, який фіксує ширину та дозволяє збільшувати зображення, зберігаючи повну ширину сторінки. Деякі файли не підтримують це. Інші підтримують його лише до певного рівня збільшення. Програми, які намагаються перекрити налаштування документів, можуть викликати вказані вами невідповідності. Я знайшов Beam Reader як найпотужніший читач PDF, але мій пробний термін закінчився, і я не хотів платити за це 10 доларів.


Я не хочу поповнювати текст. У iRead або iAnnotate на своєму iTouch я можу збільшити масштаб до рівня, який мені подобається, і зробити стійкий замок на цьому рівні. Я не можу знайти додаток, яке робить те саме на Android. Це робиться в будь-якому PDF-файлі.
Tony_Henrich

0

Mantano Reader робить все, що завгодно. Він використовує той же двигун, що і Adobe Reader Mobile (Adobe Reader Mobile SDK), тому він дуже швидкий навіть на ARM v8 (початковий Samsung Galaxy Tab).

Однак у нього є деякі проблеми з насиченістю кольорів.


-2

ezPDf робить саме те, що вам потрібно ...


1
ОП поскаржився на ezPDF. Чи можете ви пояснити ОП, що потрібно зробити, щоб вона працювала на їхні потреби?
Брам

-2

ezPdf коштує 1 долар, але він дійсно того вартий

Ви можете заблокувати прокрутку з меню - налаштування масштабування автоматично зберігається, і ви можете перейти на наступну сторінку, натиснувши невелику стрілку в нижньому правому куті


1
ОР поскаржився на ezPDF, запропонувавши це як відповідь не корисно.
Брам
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.