Як використання енергії для передачі даних по WiFi порівнюється з даними понад 3G? (Ігноруйте LTE поки що)


24

Якщо у вас є необмежений обсяг даних понад 3G, так що вартість не є варіантом, що є більш економічним?

Використовуєте підключення WiFi або 3G для використання даних?

Мета - продовження терміну служби акумулятора


Ви можете прочитати цю статтю про з'єднання даних на мобільних телефонах. Він пояснює, чим відрізняються технології з його коефіцієнтом передачі даних та його витратою на акумулятор. emezeta.com/articulos/tecnologias-moviles-ge-3g-h-4g
PhoneixS

Відповіді:


2

Це залежить від кількох речей

Як згадує Метью Прочитаний , для обговорення важливі апаратура, ваше місцеположення та інші прискіпливі біти щодо фактичного спілкування. Але вам також потрібно врахувати, що ви робите з телефоном.

Чи часто ви отримуєте великі обсяги даних? Якщо так, то Wifi може менше витрачати батарею, дозволяючи вам закінчити швидше - пам’ятайте, що екран витрачає живлення, поки ви чекаєте, що 3G закінчить те, що WiFi, можливо, закінчиться набагато раніше. (Але це залежить від того, на який рівень яскравості у вас встановлений телефон.)

Коротше кажучи, налаштуйте телефон так, як ви хочете ним користуватися, у тому місці, де ви хочете ним користуватися. Потім запустіть найкращий тест, щоб побачити, який витрачається більше акумулятора. Тримайте все якомога більше під час тестів. (Точно знайте, які програми запущені, плануйте, які дані використовувати, і час, який ви будете використовувати, після отримання даних.)


Я оцінюю бали. Я думаю, що мені було цікаво взагалі, може, за одиницю переданих даних? Але, як зазначають інші, підсвічування екрана триває довше, поки ви чекаєте на 3G проти WiFi, також є справжньою проблемою.
geoffc

9

Я ніколи не робив точного порівняльного тесту, але зрозуміло, що Wi-Fi використовує набагато менше енергії, ніж 3G-з'єднання даних. Тому я б рекомендував використовувати Wi-Fi, коли це можливо, якщо мета - продовжити термін служби акумулятора.

Єдине виключення, яке я побачив би, якщо ви часто користуєтесь телефоном, але дуже короткий момент, затримка, яка потрібна для підключення Wi-Fi, може скласти клопоти. У цьому випадку я б лише відключив wifi.


2
Мій досвід це підтверджує (хоча б хотілося, щоб у мене були реальні докази)
Майкл Харен

1
Мої враження (Galaxy S) не мають, WiFi використовує більше акумулятора для мене.
Матвій

@Matthew Прочитайте: Це цікаво! Чи можете ви оцінити це краще? (Я не впевнений, як, окрім, можливо, якоїсь дурної веб-сторінки з постійним набором оновлення, і не залишаючи телефону робити нічого, окрім веб-сторінки через Wifi проти 3G, можливо.
geoffc

Ну я не можу перевірити зараз (у мене більше немає плану даних), але коли я отримав телефон, я трохи експериментував. Я постійно отримував приблизно 30% розрядки акумулятора за ніч разом із телефоном на 3G та 10% на WiFi. Я, мабуть, робив тиждень кожного, тому, хоча це свого роду ненаукове, я вважаю, що результати справедливі - принаймні для мого обладнання, програмного забезпечення, місця розташування тощо.
Метью

@Matthew Читає: Чи не на 30% стік на 3G більше, ніж на 10% у wifi? Можливо, ви мали на увазі навпаки. І за замовчуванням, навіть якщо користуватися wifi, через пару хвилин після того, як телефон перейде до сну, Wi-Fi з'єднання також переходить у режим сну, і він повертається до 3G. Якщо ви виберете опцію, щоб увімкнути Wi-Fi навіть тоді, коли телефон перебуває у режимі сну, тоді я вважаю, що це потребує більше акумулятора, оскільки чіп wifi весь час залишається дарма.
jmbouffard

5

Я не можу згадати, де я це прочитав, але я прочитав, що 3G використовуватиме більше енергії при передачі даних, але Wi-Fi використовуватиме більше, коли працює в режимі очікування. Я схильний підтримувати Wi-Fi, але якщо у мене мало енергії, я відключу його, щоб уникнути потреби в електроенергії для сканування нових мереж. Крім того, як опублікували інші, 2G використовуватиме менше енергії, ніж обидва, якщо ви не завантажуєте великі файли!


я теж десь читав це. але не можу згадати, де мій досвід також підтверджує this.ie, якщо вам просто потрібно бути в Інтернеті та отримувати незначні повідомлення в чаті тощо (більшість часу на холостому ході, а потім перейти на 3g або краще 2g). Якщо вам потрібно перенести величезні дані та знаходитесь поблизу точки доступу до Wi-Fi, використовуйте це замість цього. Це дозволить максимально зарядити акумулятор.
ashishsony

5

Це залежить.

Спробуйте зі своїм конкретним телефоном. Можливо, завантажте великий файл і подивіться, скільки витрачається акумулятор, а потім повторіть для іншого типу даних. Фактори включають, скільки стільникових веж поблизу, скільки пакетів ваших WiFi падає, ваш конкретний чіпсет і радіоапаратне забезпечення, драйвери програмного забезпечення тощо.


Я сподівався, що це трохи більш загальне, ніж це. На жаль
geoffc

1
Так, це теж моє розуміння. Для тестування ручки на вашому пристрої існує стільки сценаріїв, але я спеціально перевіряю наступне: 1. Активне використання: завантаження. 2. Активне використання: завантаження. 3. Пасивне використання (отримання фонових синхронізацій) у хорошій області сигналу (де у вас безперебійний wifi та 3g). 4. Пасивне використання без прийому, тому ваш пристрій постійно шукає з'єднання (вам доведеться вимкнути 3g та wifi відповідно). Це має дати вам гарне уявлення про те, як ваш wifi та 3g споживають енергію.
Мет

2

З мого досвіду (HTC Hero і тепер HTC Desire HD), wifi використовує набагато менше енергії, ніж 3G. Мій перший порт дзвінка для енергозбереження - відключити 3G на моїй трубці, якщо мені або не потрібні мобільні дані, або є доступний Wi-Fi.


2

Хоча в попередніх поколіннях телефонів було вірно, що Wifi використовував більше енергії в режимі очікування, але це менше правда в наступних поколіннях (думаю, HTC Desire Z і вище), з останніми чіпами Wi-Fi.

Якщо ви використовуєте дані, то Wi-Fi бажано: він використовує меншу потужність і може мати більшу пропускну здатність і менші затримки залежно від постачальника… Хоча загальнодоступні точки доступу, як правило, відповідають затримкам та пропускній здатності мереж 3G… (спеціально?)


2

Основний розряд акумулятора відбувається, коли відбувається фактична передача даних. Оскільки швидкість WiFi набагато швидша в порівнянні з 3G, він використовує менше енергії для завантаження однакової кількості даних, оскільки закінчує швидше завантаження.

Також потужність передачі WiFi зазвичай менша, ніж у 3G радіо, оскільки точка доступу набагато ближче, а сигнал набагато сильніший, ніж звичайна 3G башта. Вони, як правило, менш щільні, ніж 2G вежі, і телефон повинен буде передавати з більшою потужністю, щоб зберегти розумну силу сигналу за допомогою 3G.


2
Ваш перший абзац справедливий лише в тому випадку, якщо WiFi не використовує набагато більше енергії в секунду, ніж 3G, і більшу частину часу робить це.
Матвій

Ви написали, що це залежить. І так в цьому випадку. У довгостроковій перспективі (наприклад, протягом декількох днів), якщо ви використовуєте лише 3G, вам потрібно буде зарядити телефон більше, ніж якщо ви використовували WiFi для більшості потреб в даних. Принаймні, це моє спостереження в досить прикритій зоні 3G (з кількома чорними плямами). Крім того, якщо я використовував 2G, він тривав більше ніж WiFi або 3G, але це питання не має значення.
Стоїнов

Отже, я використовував "більшу частину часу" не "завжди".
Матвій

2

Я можу підтвердити досвід роботи 3G, використовуючи більше енергії, ніж wifi, і я вважаю, що це, власне, заявлено Google десь у FAQ щодо Android.

Технічна причина, мабуть, пов’язана з тим, що для 3G триває набагато більше переговорів, де може бути багато радіовеж і де вони фактично дадуть вказівку телефону посилити потужність передачі, якщо це буде потрібно. Крім того, само собою зрозуміло, що слід враховувати різницю, якщо врахувати, що Wi-Fi має зону покриття, обмежену приблизно 20-100 метрів, залежно від обладнання та перешкод; тоді як 3G працює на значно більшій відстані в районі декількох км.

Обидва працюють в досить схожому діапазоні частот від 1,9 до 2,4 ГГц. Взагалі, чим вище частота, тим більше даних можна передавати, але також потрібно більше сил для отримання сигналу через перешкоди. Ось чому іноді рекомендується вимкнути 3G (покладаючись лише на 2G), щоб заощадити акумулятор, оскільки мережі 2G зазвичай працюють на значно нижчій смузі частот близько 800-1000 МГц.


0

Якщо ваш телефон дозволить вам це робити, використовуйте 2G. Він використовує менше енергії, ніж 3G або Wifi. Я вважаю, що це працює лише на мобільних телефонах GSM.


2
Пропускає суть питання, але я розумію вашу думку.
geoffc

@geoffc Не впевнений, як він пропускає суть. Іноді доводиться думати поза рамками (3G проти Wifi) і дивитись на інші (економія акумулятора) варіанти. 2G - це достатня швидкість, якщо ви хочете заощадити час роботи акумулятора.
Брайан Денні

-1

це суб'єктивно мої друзі .. точної відповіді немає. є однозначною відповіддю.

сценарій 1 - у вас хороший прийом через Wi-Fi - телефон не повинен дуже намагатися підняти мережу, тому час роботи акумулятора довший. але якщо з Wi-Fi важко підключитись, то зловмисне телефон повинен працювати важко .. тому швидше розряджається акумулятор.

сценарій 2 - ви використовуєте мережу передачі даних, але в зоні прийому погано, це вплине на ваш акумулятор - швидше спорожняється ..

Врешті-решт, залежать від підключення до вашого району, щоб мати довший термін служби акумулятора .. хто знає, яке з'єднання найкраще в конкретній області. просто проста логіка. Ніякі технічні чудеса не можуть врятувати ваш час автономної роботи ..


-1

Приблизно кілька тижнів тому я придбав один Xiaomi Redmi 4x (5 ", окта, Dual Sim, Dual StandBy, з 4G первинною SIM та 3G вторинною SIM, 3GB / 32GB) та два Xiaomi Redmi Note 4x (5,5", дека, Dual Sim , Подвійний режим StandBy, з 4G первинною SIM та 3G вторинною SIM, 4GB / 64GB). Акумулятор на всіх трьох - 4100 мАг.

Через деякі повідомлення на іншому форумі, де говориться, що "акумулятор поганий" на цих телефонах, я спробував виконати деякі тести.

Не важливо, що я думаю, що батарея дуже гарна, але про дискусію вище, я думаю, важливо сказати, що коли я використовую єдине з'єднання для передачі даних (4G - Band 1 FDD або Band 38 TDD = мій провайдер), нахил витрата електроенергії є більш крутим, ніж коли використовується лише WiFi на 2,4 ГГц (Redmi 4x) або 5 GHz Redmi Notte 4x).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.