HTC Desire за низьким рівнем внутрішнього зберігання, я не знаю - будь-яка допомога?


34

Мене надовго клопоче, але останнім часом стає зовсім погано. Я отримую попередження про те, що мій внутрішній накопичувач заповнений, у мене залишилося близько 13 Мб від того, що я вважаю, що на 512 Мб коштує ром. Я перевірив програму "discusage", і мої програми займають приблизно 122 Мб, при цьому "дані" використовують не менше 20 мб (не впевнені, що це таке). Коли я перевіряю список програм, найбільшим моїм додатком є ​​приблизно 12 Мб, і навіть на першому екрані програм це зменшується до трохи більше 6 Мб. Тож у мене немає надзвичайно великих додатків, і я не маю ще й всіх таких. Я намагаюся найбільше поставити на свою sdcard, так що жодних проблем там немає.

Як я розібрався, що заграє весь цей простір, і як це виправити?

У відповідній примітці, що Android відповідає "форматуванню" вашого телефону? Я вважаю, що заводські налаштування не видаляють усі дані (sdcard тощо) чи це?

РЕДАКТУВАННЯ: Я зробив жорсткий перезавантаження свого телефону, і вільний простір дещо схожий на те, що я бачив раніше. Отже, чи нормально мати близько 150 Мб для додатків, коли внутрішній диск повинен бути 512 Мб?


Android-еквівалент "форматування" - це важкий перезавантаження, це закінчиться на вашому телефоні чистим ПЗУ, без встановлених програм, це повне знищення внутрішньої пам’яті телефону.
Doliveras

Я спробував "discusage", і він повинен дати точний розподіл вашого внутрішнього ПЗУ. Отже, у вас є 122mb для "Applications", 20mb для "System data", то скільки "Free space" повідомляється "diskusage"?
jmbouffard

Долівера, коли ви говорите про жорстке скидання, ви маєте на увазі "скидання до заводських налаштувань"?
HannesFostie

@HannesFostie Це звучить як те, що він має на увазі.
Матвій

хтось може мені допомогти, у мене ті ж проблеми зі своїм бажанням, але я не знаю, як викорінити це? і якщо вкорінення розблокує сим-карту, я маю на увазі, що у мене це SIM заблоковано для компанії, і я хотів би розблокувати її, якщо хтось має якусь ідею, або знаю, як будь ласка, допоможіть thanx

Відповіді:


12

Однією із проблем, які я помітив, є (принаймні в Android Froyo), веб-браузер акцій кешується на сховищі телефону. Кеш браузера може швидко зайняти 20+ Мб і, отже, використовувати безкоштовне внутрішнє сховище.

Я перейшов до використання альтернативного браузера (Dolphin) і встановив його для кешування на SD-карту. Це прибрало мої обмеження "низького внутрішнього зберігання"; мій вільний внутрішній простір для зберігання даних залишається набагато стійкішим, за винятком установки нових програм.


10

Можливо, ваша ОС займає залишок місця. Моя ОС - кілька сотень Мб. З цим насправді нічого не можна зробити, хоча деякі спеціальні ПЗУ можуть бути меншими. Переміщення програм на SD, видалення даних, видалення програм тощо.

Редагувати: Щоб інтегрувати оновлення системних програм у свій ROM, використовуйте резервну копію Titanium . Наприклад, мій додаток GMail відображається (updated)у списку Titanium:

Список додатків
Список додатків (натисніть на зображення, щоб збільшити)

Натисніть на нього, щоб відкрити це меню, і виберіть Integrate update into ROM:

Натисніть довге меню
Натиснути довге меню (натисніть на зображення, щоб збільшити)


Мені було б дивно, що ОС використовує кілька сотень МБ. Наприклад, Android 2.1 на моєму Motorola Milestone використовує 32,5 МБ мого 198 Мб ПЗУ. Решта можна використовувати для додатків.
jmbouffard

1
Ого. Мій поточний ПЗУ становить ~ 200 Мб, перш ніж його ще не стискають.
Матвій

Також зауважте, що деякий простір зарезервовано ОС, навіть якщо воно не "використовується". Це дозволяє проводити оновлення тощо.
Матвій

це означатиме, що в моїй системі використовується 350 мбіт ... здається багато
HannesFostie

Це прямо тут допомогло мені звільнити додаткових 30 Мб простору. Робота з близько 55 Мб вільного атм, краще, ніж будь-коли.
HannesFostie

8

У мене також були подібні проблеми з HTC Desire. Моє рішення полягало у використанні SD-карти як другого розділу для файлів dex, lib та apk програми. Зараз у мене є 1 Гб вільного місця для встановлення програм.

Для цього вам потрібен корінь. Якщо ви не вкоренилися, дотримуйтесь цього простого процесу в цьому посібнику.

Після цього ви повинні розділити вашу SD-карту. Для цього можна використовувати відновлення модного годинника. Тепер ви можете використовувати link2sd програму для переміщення ваших програм (dex, lib, apk) на SD-карту. Ви можете дотримуватися цього посібника, щоб отримати детальну інформацію, якщо ви вибрали цей шлях.


Це здається найкращим рішенням
NicoJuicy

6

У мене була подібна проблема, і я виявив, що це, в основному, через контакти, що займають 40 Мб, коли я ввімкнув синхронізацію Facebook та Twitter.

Я використовую додаток DiskUsage http://www.appbrain.com/app/diskusage/com.google.android.diskusage, щоб дізнатися, що займає найбільше місця у внутрішній пам'яті.


1
Запитуючий правильно каже у своєму питанні, що він вже використовував Disk Usage.
але


2

У мене також є Бажання, з подібними проблемами, як і у вас, незважаючи на те, що всі можливі програми перенесли на SD-карту (і я навіть не встановив все так багато в першу чергу).

Я вважаю, що причиною проблеми є оновлення деяких попередньо встановлених програм на пристрої (Flash Player, додатки Google (Карти, GMail, Пошук, Ринок, Голосовий пошук, YouTube), Facebook). На відміну від звичайних програм, ви не можете повністю їх видалити, а скоріше лише видалити застосовані оновлення та повернути їх у "первозданний" стан з моменту останнього оновлення OTA.

Ці оновлення, мабуть, зайняли певний простір на ПЗУ, оскільки їх ніде не можна знайти на SD-картці та функціонувати навіть без встановлення SD-карти. Це означає, що у вас є дві версії програм, які зберігаються в ПЗУ.

На жаль, наразі у мене немає вирішення проблеми.


Це звучить як розумне пояснення ... зараз хтось має ідеї, як це зрозуміти?
HannesFostie

Якщо ви вкорінені, ви можете використовувати додаток Titaniun Backup для об’єднання оновлень системних програм у ПЗУ та зменшення використовуваного простору.
Матвій

@Matthew Read, ти можеш сказати мені, як це зробити? Я не можу знайти функціональність у додатку
HannesFostie

@HannesFostie Я оновив свою власну відповідь нижче.
Матвій

2

На моєму герої після оновлення у мене не вистачало місця, жодна з очевидних речей не працювала. Тоді я зрозумів, що, підключивши телефон до свого облікового запису Flickr, я вибрав варіант, який означав, що я завантажував 100-метрів даних із сайту Flickr, постійно оновлюючи свій акаунт.

Моральна історія перевіряє, чи їдять ваші сховища соціальні мережі.


це не так, чи щось подібне
HannesFostie

2

Я відчуваю подібну проблему (низька внутрішня пам'ять), і мені ще не вдалося знайти гарне "виправлення". Вже зроблено очевидні речі - перемістіть якомога більше програм на SD-карту, видаліть невикористані програми тощо.

Хоча, одного дня моє бажання htc сказало мені, що у мене є лише 0,98 Мб вільного місця! Отже, як тимчасове виправлення, це те, що я зробив:

  • Видаліть старі / неважливі теми SMS. Як здогадуюсь, я позбувся від ~ 100 повідомлень, це дало мені ~ 10 Мб додаткового місця
  • В даний час за допомогою браузера Dolphin видалено дані / кеш із веб-переглядача, ще близько 10 Мб місця
  • Як і вище, видалені дані / кеш будь-яких невикористаних програм (деякі додатки не можна видалити без кореня, але ви можете принаймні мінімізувати їх слід)

Тож тепер у мене є ~ 20 Мб вільного місця, якого зараз має вистачити (сподіваємось!). Що я планую робити ...

  • Укажіть телефон і видаліть попередньо встановлені (але ніколи не використовувані) програми
  • Дотримуйтесь деяких перелічених тут пропозицій :)

2

Я довго боровся з цією проблемою, і це одна з найбільших причин, коли я вкоренив свій телефон і маю EXT-розділ на моїй SD-картці, встановленому як внутрішнє сховище. Це дозволяє мені перемістити всю програму на SD (більше, ніж функція Froyo + Apps2SD), а також кеш Dalvik, який є величезним фактором різниці.

Я запускаю останній користувальницький ПЗУ CyanogenMod та сценарій 'DarkTremor' apps2sd.


2

HTC зробив поганий вибір, вирішивши залишити лише 150 Мб для / даних, які використовуються для всіх ринкових додатків (крім apps2sd).

Існує можливість перерозподілу цього, але це досить нав'язливо і вимагає повного моделювання та ПЗУ, що вписується в скорочений / системний розділ.

http://alpharev.nl/ має різні перерозподілені зображення hboot, що мають до 300 МБ для / даних. Cyanogenmod до 7,2 вміщується в завантажувач CM7 r2 і пропонує 287 Мб для додатків замість 150. Дивіться інструкції на місці, як їх встановити.

Але будьте обережні: це не для слабкодухих.


1

Два швидких способи вирішити вашу проблему:

  1. Потрібна версія Android 2.2+ : перемістіть усі програми на SD-карту, яка дозволить вам це робити. Це зменшить, скільки місця вони використовують у вашій внутрішній пам'яті, і перемістить частину на SD-карту. Однак пам’ятайте, що ці програми не з’являться миттєво при запуску або якщо ви встановите SD-карту з будь-якої причини. Використовуйте такий додаток, як SDMove, щоб визначити, які додатки ви можете перемістити, які ви ще не перемістили. SDWatch попередить вас у майбутньому, якщо встановлене вами додаток можна перенести на SD-карту.

  2. Видаліть програми, які ви більше не використовуєте. Якщо ви не використовували його тижнями, видаліть її. Кожні пару тижнів переглядайте всі ваші програми та дивіться, які з них ви не використовуєте, і видаліть їх. Ви можете фільтрувати програми за їх розмірами в налаштуваннях, щоб швидко видалити додатки більшого розміру. Також видаліть що-небудь у розділі Налаштування> Програми> Запуск служб, які ви не використовуєте, наприклад додаткові клавіатури чи інші служби сповіщень.


Це було б ідеальним рішенням, якби його пристрій насправді було повно додатків. Але питання, як видається, відкриває проблему, коли ПЗУ заповнений, навіть якщо система та додатки фактично використовуються лише невелика частина.
jmbouffard

як говорить jmbouffard, тут не повинно бути проблеми кількість або розмір програм. 120mb навряд чи здається багато. І я переміщу якомога більше їх на свою SDcard, так що жодних проблем там немає
HannesFostie

@HannesFostie Що саме говорить DiskUsage? На моєму Motorola Droid моє говорить: Дані 262 МБ == Програми 190,3 МБ + Дані системи 34,7 Мб + Вільний простір 36,8 Мб. Чи є ваші дані системи особливо великими?
Брайан Денні

Я це згадував в ОП. З тих пір я видалив деякі програми, в даний час я не отримую попередження, DiskUsage говорить наступне: дані 147mb, з них 96apps, 20,4 системних даних, 31mb вільного місця. Наскільки я знаю, у Desire є внутрішній ПЗУ 512 Мб, тож куди пішли інші?
HannesFostie

1
@HannesFostie Решта, ймовірно, використовується для розділів / system та / cache. Я не знаю, як ви можете перевірити розмір цих (принаймні, без кореня). Ця публікація розповідає про їх повторне розмір: forum.cyanogenmod.com/topic/8031-repartition-system-and-data В іншому випадку, я вважаю, ви зациклювалися на тому , що у вас є. Вам просто доведеться видалити деякі програми: /
Bryan Denny

1

У мене теж є бажання, і прочитавши цю публікацію, я робив кілька тестів на пристрої, і, як ви зазначали, з внутрішнього 512 Мб ПЗУ користувачеві доступно лише 150 Мб для встановлення програм.

Кілька днів тому я змінив запас ROM на бажання користувальницького ROM CyanogenMod, і навіть зараз у мене є 150 Мб для встановлення програм.

Я б сказав, що внутрішній ПЗУ розділений на два розділи, систему та програми, що є причиною того, що ми маємо доступ лише до 150 МБ повних 512 Мб ПЗУ.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.