Чому пристрої Nexus часто описуються як ідеальні для розробників?


25

Я часто зустрічаю заяви на форумах Android на кшталт "Пристрої Nexus ідеально підходять для розробників". або "Пристрій Nexus практично неможливо насправді" цеглити "" (Це насправді правда?). Що саме робить пристрої Nexus такими особливими? Це тому, що вони мають запас Android, і так можливо попрацювати з Android у найчистішому вигляді?

Просто я володію Nexus 4, і навіть не знаю, чому розробники так люблять його!

Відповіді:


44

Існує кілька факторів.

  1. Немає програмного забезпечення для перевізників чи виробників. Якщо ви хочете протестувати додатки чи зміни ОС і бути впевненим, що ви не потрапляєте на певну помилку, пов’язану з цим пристроєм, пристрій Nexus робить меншою ймовірність того, що це станеться.

  2. Всі вони використовують один і той же інструмент для прошивки ПЗУ: fastboot. Не всі сторонні пристрої користуються ним, і необхідність засвоїти новий набір команд для кожного пристрою, який ви маєте, це дуже дратує.

  3. Легко розблокувати завантажувач. Багато сторонніх пристроїв не дають вам змоги розблокувати завантажувач (для того, щоб прошивати власний ПЗУ) без хитрощів злому. Іноді виробник робить це; іноді перевізник додає його, щоб уникнути їх обмеження щодо прив’язки або чогось іншого. На пристроях Nexus це так само просто fastboot unlock-bootloader.

  4. Ви можете скласти власний ПЗУ для пристрою Nexus з джерел AOSP. Якщо ви хочете зламати сам Android, або ви просто хочете створити користувальницьку помилку , щоб дозволити більше варіантів налагодження для додатків, це так само просто, як завантаження та складання джерела. Сторонні ПЗУ зазвичай не мають джерела, тому щоб створити спеціальний ПЗУ, вам доведеться самостійно реінжинірувати ПЗУ та / або перенести AOSP на пристрій самостійно (або зачекати, поки це зробить інші модери). Ось чому футболки, які носили інженери в програмі Nexus Google, описують його як "попередньо зламаний Android".

  5. Google робить багато роботи над тим, щоб підтримувати logcatчистоту журналів (тих, які ви отримуєте ), щоб полегшити розробку. Вони блокують зміни коду, які додають занадто багато шуму до журналу, щоб він залишався корисним для налагодження. Інші виробники зазвичай не настільки обережні: вони не бачать журнал як щось таке, що захочуть його клієнти, тому вони дозволяють йому бути шумнішим і галасливішим з інформацією про налагодження драйверів, на яку ніхто не захоче дивитися. Чисті журнали значно спрощують розробників програм та ОС бачити та відладжувати поведінку свого коду.

  6. Пристрої Nexus зазвичай отримують оновлення до нових версій Android перед сторонніми пристроями. Якщо ви розробник програми, і хочете якнайшвидше переконатися, що ваш додаток працює з новою версією Android, або ви хочете скористатися новими функціями та протестувати на реальному пристрої (а не на емуляторі), тоді ви не хочеться чекати від сторонніх виробників, щоб дістати палець та перенести нову версію Android на своє обладнання.


2

На додаток до того, що написав Дан Халме, хотілося б додати, що пристрої Nexus мають базові зображення прошивки для попередніх версій Android, які можна легко встановити. Ви можете знизити свій Galaxy Nexus до ICS або Nexus S до пряників. У Nexus 4 постачається 4,2, але незабаром у вас буде 4,4. Пізніше ви зможете завантажити старіші версії, якщо такий вид тестування важливий для вас.

Я вважав це дуже цінним при тестуванні з Nexus S, оскільки він перейшов від 2,3 до 4,1. Ви навіть можете покластися на cyanogenmod, щоб продовжити термін експлуатації телефону, як тестової платформи, якщо ви впевнені, що ціаноген достатньо близький до запасу для цілей сумісності додатків.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.