Будь-який спосіб зупинити смішні переклади в Google PlayStore?


19

Більшість перекладів - це нісенітниця в Google Playstore. Виглядає дурним, любительським і найбільше їх дратує.

Слова за словами нічого не означають! Моя рідна мова - фінська, і я використовую фінські розкладки / налаштування мови на моїх пристроях і не збираюся їх змінювати. Я не хочу змінювати інформацію свого акаунта, а також мовні налаштування на англійську.

Я просто хочу бачити, як позбутися цих дурних автоперекладених відомостей у Playstore.

Більшість із них - це лише сміття. "У чоловіка є дитяча кішка на ялині, а його пристань до банку собака дозволяє маніпулювати процесором та сміттям більше зеленого хлопця. Екран розбитого чоловіка, який стріляє дружиною, позичив на робочий стіл дитини. ДИВАННЯ APP! 95/100 зірок!" - це речення може бути будь-яким ...

Я гартую, що я не помиляюся, якщо кажу, що 99% нічого не означає при автоперекладі. Вірно лише декілька інфо.

Не можу вірити, що ви не можете вимкнути переклад у Playstore !?


2
AFAIK ви не можете. Додаток, коли додаток завантажується, вирішує, чи слід його опис автоматично перекладати на мови, для яких він не може надати власний опис.
Izzy

Тоді краще залишити мову такою, якою вона є. Чому навіть турбуватися перекладацькою інформацією, коли програма взагалі не перекладається? Playstore була краща, зараз вона лише повна сміття! Все це виглядає настільки любительською та дитячою, що змушує мене замислюватися про зміну екосистеми при покупці нового пристрою. Ми справді живемо 2013 рік з Android? Більше схоже на життя першими кроками дитини.
SamS

1
Хоча я цілком згоден (Playstore став для мене абсолютно непридатним, коли це літо перейшло на "Плитку-магазин": якщо я хочу бачити плитку, я віддаю перевагу своїй ванній кімнаті), з цим ми не можемо мати справу з ASE. Ми не впливаємо ні на Google, ні на його магазин, ні на всі ті розробники, які вирішили зробити на нас ці дурні машинні переклади. Ми також не можемо запропонувати будь-яку іншу обробку, окрім "використовувати іншу" (підказка: AppBrain - це альтернативний інтерфейс до Google Play, який я особисто дуже віддаю перевагу).
Izzy

Одне, що ви можете зробити, - це кинутись на чортів - якщо вони відштовхуються від автоматичного перекладу, ви, можливо, можете змусити їх припинити користуватися функцією.
Майкл Коне

Це вже не повністю залежить від чортів. Якщо розробники самостійно не перевели свою програму, то Google Play автоматично (!) Використовує автоматичний переклад, що божевільно! Це неможливо вимкнути. Розробки не можуть нічого з цим зробити, крім надання справжніх перекладів. І ніхто не збирається перекладати його додаток на десятки мов. Зрозуміло, один злом - це копіювати і вставляти англійські тексти на всі інші мови як "переклади".
джузлін

Відповіді:


7

Ви можете змусити мову, за якою описи додатків відображаються у веб-версії Play Store, змінивши код мови за посиланням. Це відображається в URL-адресі hl=language, наприклад, hl=enанглійською, hl=fiфінською або hl=frфранцузькою мовами.

Так, наприклад, щоб ознайомитись з англійською мовою для додатку GMail, який ви отримали за цим посиланням:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gm&hl=en

Або по-фінськи:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gm&hl=fi

Або побачити це французькою мовою:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gm&hl=fr

Або німецькою мовою сюди:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gm&hl=de

Ви побачите, що все, що змінилося між ними, - це &hl=біт в кінці посилання, але вся сторінка Play Store, включаючи опис та огляди, змінилася на відповідну мову.


2
Я використовую той самий спосіб вирішення, що і ви, я постійно додаю & hl = en до кінця посилання. Шкода, що в попередній версії web Play Store є зручне розкривне меню з іншими мовами, і воно відсутнє в останній версії. Я запитав себе: Чому це все так завалено?
jis

@jis Іноді я взагалі запитую себе, чи постійно знімаються функції, а не додаються до всього, що я використовую. Можливо, це просто упередженість сприйняття.
Томаш Зато - Відновити Моніку

1

Дуже старий пост, але, можливо, хтось все ще шукає відповідь. Ви можете змінити мову для Play Store за допомогою модуля Xposed Framework: Налаштування додатка.


3
1) ОП не сказала, що його / її пристрій вкорінено і встановлено Xposed рамку, тому ваша відповідь припустила це; це не те, що припущення - це погана річ, але це слід зазначити. 2) гіперпосилання на згаданий модуль разом із коротким описом завжди корисно, оскільки чому варто турбуватися перевіряти це додаток на якійсь сторінці, а потім на іншу сторінку, якщо я можу знати саме тут. Будь ласка редагувати .
Firelord
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.