Які різні індикатори сигналу доступні на панелі сповіщень?


19

Індикатор сигналу на моєму телефоні часто показує "3G" або "H +" в сигналі індикатора. Коли немає підключення, він нічого не показує.

Я маю на увазі піктограми в рядку стану на кшталт цих:

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

Які різні значки сигналу відображаються на android? Я ніколи не використовував телефон LTE / 4G і навіть не був в одній з таких мереж, тому мені також цікаво дізнатися, які показники використовуються для них.


Відповіді:


27

Вони посилаються на мобільне з'єднання даних:

  • 1x : 1xRTT (повільно, як комутований модем (тут: 80–100 кбіт / с), з’являється в мережах стільникового зв'язку CDMA США з Google Fi в Північній Каліфорнії)
  • G : GPRS (повільний, як комутований модем, тут: 56–114 кбіт / с)
  • E : Край (покращений GSM, близько 400 кбіт / с)
  • 3G : UMTS (384 кбіт / с до 7,2 Мбіт / с)
  • H : HSPA (посилений 3G, іноді показаний як 3,5G ; до 21 Мбіт / с)
  • H + : HSPA + (ще більше вдосконалена / швидша HSPA; до 42,2 Мбіт / с)
  • 4G : LTE (спасибі eldarerathis за підтвердження); до 300 Мбіт / с
  • 5G : ще не в дикій природі; заплановано до 10 Гбіт / с

У смужках очевидно відображається якість сигналу, а стрілки показують, чи триває передача даних. Що стосується кольорів (на ваших зображеннях відображаються сині та сірі значки сигналу), будь ласка, зверніться до розділу Що означає, коли піктограми підключення на панелі стану білі / сірі?


Іноді показник сили сигналу має! де була б смуга повної сили. Що це означає?
Аль-Лелопат

@AlLelopath Не маю ідеї, я ніколи цього не бачив. Якщо у вас є скріншот, я рекомендую задати нове запитання, включаючи скріншот і посилання на це питання (для контексту).
Izzy

1
О, знайшов це тут . Знак оклику - це просто крик або зауваження вашого постачальника послуг про те, що він не може підключити вас до Інтернету на той момент. Причиною може бути низька підключення у вашому поточному місцезнаходження або ви просто відключили з'єднання для передачі даних.
Аль-Лелопат

3

На CyanogenMod 10.2 я наразі потрапив R, що, на мою думку, означає Roaming.


3
Підтверджено: R означає «Роумінг», тобто означає, що він забронюється у «іноземній» мережі (тобто це не означає, що додаткові витрати не застосовуються, якщо ви не здійснюєте / приймаєте телефонний дзвінок або не здійснюєте активний роумінг даних; це просто сигналізує про те, що ви забронювали в цю мережу).
Іззі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.