Як я можу позбутися "Моніторингу мережі" в KitKat?


31

З тих пір, як я встановив власний CA в магазині ключів, я отримую попередження про те, що мережа може контролюватися. Ну, напевно, це дійсне попередження, якщо я не довіряю цим сертифікатам, але я справді довіряю власному ЦС тут; навіть більше, ніж попередньо встановлені.

Як позбутися цього попередження, яке я бачу принаймні раз на день, що вискакує?

Це в наявності Android 4.4 KitKat на Nexus 5.

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

Відповіді:


9

Я розглядав те саме питання, і на нього відповіли на XDA http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2537794

Якщо коротко - можливо, якщо ваш телефон укорінений, щоб перемістити сертифікат у розділ Система.

Дуже прикро, що не можна виключити сертифікати з цього попередження - він видає шум лише тоді, коли я знаю, що це сертифікат в порядку.


3
Це схоже на відповідь Ленглі, але насправді це працює за 4.4. Будь ласка, включіть основні частини за посиланням всередині вашого питання. Краще, ніж просто посилання на стек-біржі.
gertvdijk

0

У мене така ж проблема, чи можете ви спробувати помістити сертифікат у "Системні сертифікати", як показано тут:

http://nblock.org/2011/09/03/how-to-update-the-android-certificate-store/

На даний момент у мене немає під рукою системи Linux, тому я не можу реально її спробувати. Дайте мені знати, чи працює це!


Ця публікація в блозі стосується попереднього ICS (2.3), і крім цього, вона вважається специфічною для Samsung і лише для пристроїв з укоріненими технологіями. Я не думаю, що робити це добре, щоб уникнути попередження. І я не можу цього виконати - я не хочу викорінювати свій пристрій лише для цього.
gertvdijk

Я майже впевнений, що будь-яке рішення, окрім того, як чекати, коли Google це виправить, призведе до того, що ваша система буде вкорінена або навіть матиме власну rom / fix, яка потребує розблокованого завантажувача.
Ленглі

-4

Найпростіший спосіб - встановити сертифікат за допомогою Налаштування -> Захист, а потім перейти до вікна терміналу і зробити це:

$ su
# cp /mnt/ext_card/data/misc/keychain/certs-added/* /system/etc/security/cacerts/

1
Наскільки я бачу, це така ж відповідь, як і прийнята зараз відповідь. android.stackexchange.com/a/57836/38289
gertvdijk
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.