Як я проектую екран свого телефону Android для презентації?


34

Як я можу спроектувати мій екран Droid Incredible, щоб я міг продемонструвати смарт-телефон у кімнаті, повною людей?

Хтось знає, як я можу підключити телефон до ПК? До телевізора?


Ось список альтернатив, які роблять це https://duckduckgo.com/?q=alt! apowermirror
Джонатан

Відповіді:


16

Ви можете використовувати цей проект для підключення для управління та перегляду свого телефону зі свого настільного комп’ютера: http://code.google.com/p/androidscreencast/ https://xsavikx.github.io/AndroidScreencast/

Все, що вам потрібно, це встановлений Android SDK, пакет програм для ОС (використовуйте його з останнього випуску ) та телефон, який можна використовувати в режимі налагодження через USB-порт. Далі ви можете запустити скріншот прямо зі свого браузера, якщо у вас є плагін Java, просто відкрийте jnlp посилання: androidscreencast.jnlp . Ви також можете завантажити його та запустити в терміналі з javaws androidscreencast.jnlp.


1
Я спробував це, і здається, ви не можете керувати пристроєм з ПК, якщо телефон не вкорінений. Але ви можете користуватися телефоном і бачити екран в режимі реального часу на ПК, що, на мою думку, саме те, що ви хочете зробити. Потім можна підключити ПК до телевізора або проектора для більшого екрану.
jmbouffard

Вам потрібно використовувати root :)
t0mm13b

2

За ідеєю використання телевізора (або проектора) конкретно, багато пристроїв можуть це зробити досить легко, використовуючи якийсь цифровий роз'єм для аудіо / відео. Деякі пристрої мають мікро- або міні-порти HDMI, які можна використовувати за допомогою належного кабелю для підключення до будь-якого приймача HDMI. Інші підтримують стандарт MHL , який робить те саме, але через порт USB / зарядки. Інші (особливо лінійка планшетів Samsung) використовують фірмовий роз'єм для доків, але мають відповідні композитні або цифрові вихідні кабелі.

Як правило, підтримка будь-якого з них буде відзначена у специфікаціях пристрою, тому якщо виведення вмісту на телевізор / проектор є важливою особливістю, тоді вам потрібно просто вивчити аркуш специфікації для такої інформації. Спеціально для HTC Incredible, ви можете отримати мікро-USB до композитного кабелю.


1

Я використовую додаток Mobizen , щоб ділитися своїм мобільним екраном Android на екрані комп'ютера. Нова версія веб-браузера зручна для презентацій, оскільки дозволяє передавати будь-яку мультимедіа зі свого телефону.


1

Я спробував AndroidScreencast та Droid @ Screen, але вони були дуже млявими.

Я мав успіх у https://www.vysor.io/ , у безкоштовній версії воно підтримується (раз на півгодини) і обмежується найнижчою якістю (яка час від часу створює артефакти). Але загалом це дозволило мені зробити презентацію без жодних питань.

Щойно я завантажив розширення Chrome, і він подбав про все, налаштування пройшло швидко і просто (хоча я перебуваю на Ubuntu).


Я також використовую vysor, і якщо ви крім 1 оголошення кожні півгодини, це дуже добре! Ви також можете керувати своїм телефоном через ПК.
папакія

1

Для ОС Android 5.0+ є scrcpy - це рішення з дзеркальним відображенням з відкритим кодом.

  • необхідний режим розробника та ввімкнено adb
  • корінь не потрібно
  • scrcpy використовує серверну програму на пристрої та клієнтську програму на вашому GNU / Linux, MacOS або Windows.
  • працює через USB-кабель або TCP / IP для сценаріїв Wi-Fi
  • підтримує обрізання, запис, кілька пристроїв

Завантажте попередньо створені бінарні файли за посиланням вище.0

Можливо, ви можете скористатися інструментом TeamViewer. Потрібно встановити частину Android ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teamviewer.teamviewer.market.mobile ) та частину робочого столу / ноутбука ( http: //www.teamviewer .com ). Тоді ваш комп'ютер повинен бути підключений до відеопроектора чи чогось подібного.

TeamViewer безкоштовний для поза офісу та досить розумний.


Здається, це не вирішить проблему ОП. TeamViewer дозволить керувати своїм ПК на пристрої Android, але не навпаки. Щоб використовувати ПК для проектування екрана телефону, вам знадобиться навпаки (спосіб перегляду та керування Android від ПК).
eldarerathis

Привіт, дякую за вашу відповідь. TeamViewer дозволяє також переглядати екран пристрою Android (і взяти під свій контроль) і ваш ПК. Для цього я використовую додаток "TeamViewer QuickSupport". Оскільки мій ноутбук можна підключити до відеопроектора, я можу зробити деяку демонстрацію під час зустрічі.
Здравствуйте,

Привіт знову: Безкоштовний статус для цього типу використання потрібно вивчити ... Зараз я використовую його в компанії з платною версією, тому я не можу бути абсолютно впевненим. Вибачте Thomas
tdaget

0

Ви можете використовувати трансляцію Bigscreen ($ 0,99 в Google Play). Він не потребує вкорінення, і його можна встановити прямо в магазині Google Play. Це дозволяє проектувати екран Android (будь-який додаток) та камери Android (як спереду, так і ззаду) на ChromeCast або на безкоштовний переглядач супутника Mac .

Для повного розкриття - мій брат створив це після випуску функціональності в Android, і я подумав, що допоможу йому знайти людей, які шукали цю функціональність!


0

екранний запис

screenrecordце внутрішній виконуваний Android, який скидає екран у файл, а ffplayз ffmpeg, можливо, можна відтворити потік, кодований H.264, від stdin:

sudo apt-get install ffmpeg    
adb shell screenrecord --output-format=h264 - | ffplay -

Існує деяка затримка, але якість зображення чудова.

Можливо, вам доведеться змусити екран трохи рухатися, перш ніж щось побачити.

Дивіться також: Використовуйте команду adb screenrecord для дзеркального відображення екрана Android на ПК через USB

Тестовано на Ubuntu 16.04, Android 5.1.1 та Ubuntu 18.04, Android 7.0.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.