Як виконати повну резервну копію телефону Android?


41

Питання виникає через те, що для найкращого рейтингу резервного копіювання (Titanium Backup) потрібен root. Отже, що б замість цього було використано, коли ви отримуєте дійсно повну резервну копію? Чи доступна програма файлового менеджера, яка дозволяє копіювати всю файлову систему на телефон кудись (на SD-карту, онлайн або бездротово - не важливо, яка?)

(Samsung Galaxy S9000)


Відповіді:


9

Наскільки я знаю, ви можете зробити тільки повну / повну резервну копію телефону з root. Оскільки вам потрібен root, щоб запустити резервну копію Titanium (яка створює резервні копії лише додатків та їх даних) або вам потрібен корінь для того, щоб спалах ClockWork Recovery, який дозволяє виконувати резервну копію Nandroid (повне резервне копіювання зображень усього пристрою).


3
Ви нічого не можете зробити резервну копію? Програми? Дані? Нічого не можна створити резервну копію перед вкоріненням? Якщо ви накрутите коріння, ви повністю зіпсовані?
Алекс Б

2
@AlexB У цьому річ. Ви не можете зробити повне резервне копіювання без root. Ваші контакти, електронна пошта, календар тощо синхронізуються з хмарою. Ви можете використовувати резервну копію SMS для резервного копіювання текстів. Market автоматично завантажить ваші програми. Ваші фотографії знаходяться на SD-картці. Але якщо ви просто хочете зняти все з / system / data, вам потрібен адміністратор (root).
Брайан Денні

1
Контекст до коментаря вище: все, що є, /systemі чи /dataне це (суб'єктивно, звичайно) важливо. Це лише такі речі, як точки бездротового доступу, ваші облікові записи тощо. Електронна пошта та контакти повинні знаходитись у хмарі. Програми, які зберігають матеріали /sdcard(TitaniumBackup - це один), повернуться одразу після чистої установки, оскільки /sdcardне буде витерто під час скидання заводу, лише системні розділи. Так що так, кусайте кулю і вкорінюйтесь зараз, щоб у майбутньому ви могли отримати повні резервні копії.
pzkpfw

вам не потрібен корінь для прошивки CWM.
jiggunjer

9

Для повного резервного копіювання вам потрібен root, оскільки системний розділ (серед інших областей) не може бути доступний з дозволами користувача.

adb shellдозволить вам /system/хоч /system/app/і не переглядати інші області. adb pullдозволить вам тягнути, /system/app/хоча інші файли не вдасться із помилками дозволів.

Резервне копіювання цього походження фактично марно без кореня, оскільки ви не можете відновити файли! /system/є лише для читання і не може бути перераховано як RW без кореня.


У своєму не вкоріненому телефоні я зміг перетягнути (через adb) всю системну папку. Я не зміг витягнути папку даних.
Дієго

@Diego Я просто спробував це зі змішаними результатами, я оновлю свою відповідь.
Матвій

@MatthewRead що про CWM та його резервну копію Nandroid? На деяких телефонах CWM можна встановлювати / миготіти на не вкорінених телефонах, доки завантажувач не заблокований. Будь-який досвід з цим?
Іззі

Я можу підтвердити, що тягнення adb не працює з системою. Навіть на вкоріненому телефоні, ймовірно, тому, що демон adb не може працювати як root. Я спробую знову після зміни дозволів як root.
jiggunjer

@jiggunjer Так, я думаю, це залежатиме як від вашого ПЗУ, так і від версії Android. Деякі виробники здаються трохи більш розкутими. Я думаю, що кінцевий висновок має місце незалежно :)
Матвій

5

Якщо ви працюєте з версією 4.0 або вище, ви можете використовувати adb backup. Дотримуйтесь інструкцій тут .
Після вкорінення Titanium Backup Pro може відновити потрібні вам дані з цього файлу.


1
Вкрай важливо зауважити, що ви повинні бігти adb backupз --nosystemпрапором (або подібним), оскільки в іншому випадку він спробує створити резервну копію, /systemі він вийде з ладу. Це не буде повноцінною резервною копією без кореня, періоду.
pzkpfw

@ bigbadonk420 Це не говорить так у відповіді Райана, що я пов'язав. Чому вона провалюється? (Також чому ви хочете створити резервну копію /system?)
RR

1
Дивіться android.stackexchange.com/questions/29635/… - щодо вашого питання, чому ви хочете створити резервну копію системи, я трохи заплутаний. Є кілька досить очевидних причин, чому ви цього хочете.
pzkpfw

Очевидно, це не так очевидно, як я цього не розумію. Якщо ви вкорінюєтесь, ви, мабуть, не хочете відновити це, а фабричні зображення доступні на форумах. Також ваш коментар був би кориснішим тут, оскільки саме тут знаходяться фактичні інструкції. Це не дуже гарна ідея, щоб навколо були розповсюджені крихітні фрагменти інформації.
RR

1
Якщо я не помиляюся, це зберігається в /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf. Я впевнений у імені файлу, але не в шляху, оскільки у мене немає телефону. Але, безумовно, /data ви маєте рацію, що система, яка монтується, roне має значення для резервного копіювання, а не для додавання інформації під час виконання.
RR
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.