Як використовувати телефон або планшет Android для створення презентації проектора?


19

Я планував деякий час використовувати смартфон або планшет для наукових презентацій через проектор, а не ноутбук. Зараз я думаю про придбання нового смартфона Android, якщо я можу бути впевнений, що врешті-решт я зможу реалізувати цю мету з цим. Тому моє головне питання: на що я повинен бути уважним, щоб отримати пристрій, за допомогою якого я можу робити презентації проекторів?

Прошу вибачення, що це питання не стосується конкретної проблеми, з якою я стикаюся зараз - я просто не хочу купувати дорогий пристрій, аби потім дізнатися, що я не можу з ним робити те, що хочу. Тому я подумав і дослідив можливі проблеми, і попросив вас поради, як уникнути конкретної проблеми в першу чергу.

Ось деякі проблеми, які виникли у мене:

  1. На мій досвід, більшість проекторних установок у лекційних залах все ще забезпечують доступ лише до роз'єму VGA . Я знаю, що VGA як аналоговий сигнал вимагає перетворення DA з цифрового сигналу, але я збентежений щодо того, скільки зусиль для цього потрібно: Деякі перетворювачі мають форму коробки, яка потребує додаткового джерела живлення, інші дуже маленькі і не роблять ' не потрібна додаткова потужність. Яка різниця між цими різними типами пристроїв і який вид мені потрібен? Зауважте, що посилання мають на увазі лише приклади, я не запитую конкретно про ці продукти.

  2. З мого досвіду, більшість встановлених проекторів ще не підтримують Full HD, але все ж потрібні сигнали у роздільній здатності 800x600 або 1024x768. Принаймні, деякі перетворювачі HDMI-VGA, як видається, підтримують зменшення масштабу з роздільної здатності Full HD до VGA. Оскільки я, мабуть, не можу це контролювати зі смартфона / планшета: Як це працює? Чи можу я вірити, що оптимальна роздільна здатність автоматично узгоджується між адаптером та проектором? Чи можу я очікувати гідного результату від зменшення масштабу, чи все це буде вимито? Практично кажучи: чи є конкретно названа особливість таких перетворювачів, на які я повинен бути уважним, обираючи такий? Знову ж таки посилання є лише для довідки.

  3. У додатках для Android зазвичай оптимізований вихід екрану для фіксованого фізично невеликого екрана, вбудованого в пристрій, а не гнучкість, яка забезпечується зміною роздільної здатності екрана або зміною вікна на робочому столі ОС. Чи реальна мета досягти хорошого досвіду презентації з мобільного пристрою, схожого на той, що у ноутбука? Наприклад, неможливо перевести Adobe Reader для Android у належний режим на одній сторінці на повноекранному екрані. Чи є презентаційне програмне забезпечення, яке робить це краще? В основному я думаю про презентації у форматі pdf.

А може, є застереження, про які я навіть не думаю?

Відповіді:


9

Оновлення 2017 року

Багато що змінилося з часу написання цієї відповіді. Стара відповідь (див. Історію редагування) вже не є найкращою відповіддю на це питання.

Я рекомендую придбати Chromecast та використовувати його з VGA-адаптером. Це дає вам перевагу безперешкодно проводити презентацію, а не залишати телефон прив’язаним до кабелю.

Більшість сучасних телефонів Android має таку можливість, але перед покупкою перевірте, чи це щось важливе для вас.


Переконайтеся, що у телефону, який ви отримаєте, крім традиційного USB-порту є порт micro-HDMI. Це дозволить вам легше переносити відео.

Як ви помітили, є два типи перетворювачів - крихітні та великі об'ємні з джерелом живлення. Різниця полягає в тому, що зазначено у надісланому вами посиланні :

На відміну від пасивних адаптерів, конвертер Ligawo має джерело живлення, завдяки чому вбудована посилення сигналу та обробка зображення. Забезпечує джерело сигналу достатнім струмом через HDMI Цей перетворювач можна використовувати і без джерела живлення.

Так, так, більші, що мають джерела живлення, ймовірно, будуть кращими з точки зору якості сигналу, і їх все ще можна використовувати без підключення. Однак, завдяки їхній масі, краща обробка сигналів (я не фахівець з обробки сигналів , тож я не знаю, наскільки велика різниця це зробила б - я використовував маленький вид, хоча з ноутбуком, і він спрацював чудово) може не варто - вирішувати, який тип правильно для вас.

Щодо масштабування роздільної здатності, воно повинно працювати автоматично для всіх, якщо не більшості перетворювачів. Просто двічі перевірте, чи в ньому написано щось на кшталт "Роздільна здатність входу HDMI до 1080p можлива 480p - Роздільна здатність VGA" (за посиланням, яке ви надіслали). Знизити масштаб на певну суму, яку ви хочете, не повинно бути проблемою. У налаштуваннях -> HDMI -> формат HDMI ви повинні мати змогу змінити вихідну роздільну здатність. Для отримання додаткової інформації дивіться тут - це вже два роки, але функції все ж повинні бути однаковими для нових телефонів під керуванням JB / KitKat.

Що стосується програмного забезпечення, яке запускається, у магазині Google Play доступно багато безкоштовних та преміальних рішень, які добре працюватимуть. Якщо ви віддаєте перевагу презентації з PDF-файлами, PDF Reader або Office Suite 7 повинні працювати. Однак PDF-файли є дещо нетрадиційним форматом презентації (хоча вони можуть працювати), тому для кращого досвіду слід розглянути можливість використання фактичного програмного забезпечення для презентації. Google Диск для мобільних пристроїв буде добре працювати, оскільки ви можете редагувати свою презентацію на комп’ютері (або телефоні), а потім презентувати її на своєму телефоні, а також безкоштовно. Ви також можете використовувати Presentation Pal або Office 2012: Presentationsабо якесь інше презентаційне програмне забезпечення - там багато, і там неодмінно може бути той, який працює для вас. Все програмне забезпечення для презентацій у ігровому магазині повинно добре працювати з вашими цілями.

Я сподіваюся, що це допомагає!


Дуже дякую, це дуже корисно. Наприклад, я не розумів, що можна керувати вихідною роздільною здатністю на Android (ще не було пристрою з відеовиходом). Але ви не говорите з фактичного досвіду підключення пристрою Android до проектора, правда? У мене в кишечнику таке відчуття, що речі, які працюють з ноутбуком, не обов'язково будуть ... Чи знаєте ви, чи є роздільна здатність HDMI ("XYZp"), що відповідають класичним дозволам VGA, як 800x600, 1280x1024? - Що стосується "фактичного програмного забезпечення для презентації" - я всі свої речі я використовую з LaTeX / променем, тому це завжди pdf. :-)
А.Донда

Я не підключив телефон до проектора чи телевізора (у нього відсутній вихід HDMI), але, трохи перекопавшись в Інтернеті, я думаю, що підключити телефон до телевізора просто, якщо не звичайно. (Дивіться тут і з чим я раніше пов'язувався ). Я не впевнений, наскільки це було б по-різному з проектором, оскільки їх обоє просто різні типи дисплеїв.
hkk

Я не впевнений, чи існує пряма кореляція між роздільною здатністю HDMI і роздільною здатністю VGA, однак, я думаю, що ви можете встановити вихідну роздільну здатність HDMI на те, що найкраще працює на вашому проекторі. Крім того, файли PDF - це добре (оскільки це латекс, у вас насправді немає великого вибору), але якщо ви не можете знайти додаток PDF, яке відповідає вашим потребам, спробуйте скористатися PDF-програмою для конвертора програм "XYZ Presentation Software".
hkk

1
Здається, можливість вибору вихідного сигналу не є стандартною функцією Android; принаймні, на моєму новому Nexus 5 немає "налаштувань HDMI".
А.Донда

1
@ A.Donda Вибачаюсь, якщо це не вийшло, я думаю, що підручник, який я знайшов, стосується лише Droid X (хоча вони не сказали, що це специфічно для виробника, що мене спантеличує). Я сподіваюся, що ви знайдете якийсь шлях або зможете вижити без цього, і знову прошу вибачення за те, що не зрозуміли, що це конкретно для виробника. Я не говорив із досвіду, я довіряв Інтернету, що добре .... не завжди це гарна ідея.
hkk

1

є мікро-usb-кабель VGA. від телефону до входу проектора, це може допомогти. Гавент спробував. збираюся спробувати дуже скоро, оскільки у мене є схожа вимога ..


0

Ви можете використовувати Samsung Galaxy Beam як проектор, якщо у вас є такий пристрій. Десь в Інтернеті повинні бути друковані видання, якщо ви не хочете багато платити за абсолютно новий.


0

Я зібрав інформацію, що стосується цього питання, у відповідь на те, як підключити телефон Nexus до проектора VGA? - це питання, яке я насправді хотів задати тут, але мені сказали, що це занадто велика зміна, щоб викликати цікаві відповіді для майбутніх поколінь. ;-)

Коротко:

  • Здається, що між перетворювачами HDMI-VGA та адаптерами HDMI-VGA немає реальної різниці, оскільки також ті пристрої, які стверджують, що не потребують джерела живлення, фактично потребують додаткової потужності за багатьох обставин.

  • На Android Android немає "налаштувань HDMI", хоча звичайні версії Android для Android, а також "Спеціальні ROM", звичайно, можуть включати їх. Крім того, є додатки для Android, які, здається, можуть змінити вихідну роздільну здатність.

  • Виявляється, що найбільшою перешкодою для отримання сигналу VGA від пристрою Android через перетворювач HDMI-VGA є те, що, здається, HDCP за умовчанням увімкнено для всього контенту , і немає (простого) способу його відключити, принаймні на складі Android. Стандартні перетворювачі просто не видають сигнал VGA, якщо вхід захищений від копіювання.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.