Де налаштування блокування SIM зберігаються на телефоні Android?


13

Після більшого залучення до спільноти "післяпродажного", у мене є питання, яке вже деякий час у мене на думці. Оскільки вкорінення та миготіння користувальницького ПЗУ на телефоні Android не дає розблокувати SIM-картку, це означає, що параметри блокування SIM-карти потрібно зберігати десь в іншій пам'яті телефону.

Моя теорія полягає в тому, що інформація про блокування SIM зберігається в базовій смузі або поряд з нею. Це правда? І якщо так, чи є якісь "альтернативні" чи "післяпродажні" базові образи мікропрограмного забезпечення? І нарешті, хто робить прошивку на базовій смузі - оператор або виробник телефону?


1
Будь-яка ідея, чому це питання було проголошено? Це дивно на цьому веб-сайті SE. Цікаво, чи дійсно це буде успішно минулого бета-версії з таким ставленням ..
Мікі Дінеску

Я поняття не маю, чому. Комусь це сподобалось, комусь іншому ні. На мета.SO проводяться численні дискусії з приводу зворотного сну в цілому, але врешті-решт, знищує частину системи, тому не сприймайте це особисто. Якщо ви хочете дізнатися, чому щось було зворотне, не соромтесь запитати так, як ви це зробили, хоча я б не затримував дихання на відповідь;) Якщо ви хочете обговорити сильні та слабкі сторони цього веб-сайту чи системи SE слід зробити це на мета-сайті, де належать такі дискусії.
Мет

Я підозрюю, що це питання також стосується iPhone. Наприклад, це ніяк не є специфічним для Android
Jeff Atwood

1
Але @Jeff, чи не заголовок (і згадка про "андроїд-телефон" у запитанні) не означає, що мене цікавлять саме пристрої Android? Звичайно, можливо, це є загальним для всіх телефонів, але я хоч, що конфігурація сим-блокування була чимось збереженим у прошивці телефону, отже, пов’язана андроїд. Звичайно, відповідь @ Метта доводить мене неправильно.
Мікі Дінеску

Відповіді:


7

Блокування SIM-карти знаходиться в окремому чіпі ROM, який не є частиною звичайного сховища телефону, AFAIK. Це залежить від виробника / пристрою. Однозначно нічого спільного з базовою смугою (і ви, звичайно, можете прошивати інші базові смуги).


1
Тож мій капелюх перебуває з людьми, які не належать до Android, але я думаю, що це онтопік, тому що пересічний користувач Android може з цим задатися питанням.
Матвій

Чи є спосіб відобразити цей параметр? Якщо не встановити SIM-карту з іншого оператора, як можна визначити, чи заблокований телефон Android SIM-карткою?
Дерек Махар

Зазвичай є код, який можна забити в дозвон, але це конкретний виробник / оператор / слухавка.
Матвій

2

Я побачив професіонала в Китаї, який розблокував телефони HTC через JTAG. Побічним ефектом при розблокуванні став S-ON.

Блокування SIM-карти зберігається в радіо NVRAM, не змінюється, але вони розблокували, прошивши патч HBOOT із S-ON, і він повідомить про інший стан блокування SIM-карти (мій розблокований телефон все ще говорить SIMLOCKу режимі швидкої завантаження - ще один доказ тобто режим швидкої завантаження тепер містить китайську URL-адресу)


1
Тоді ваш китайський розблокувальник спалахнув hboot, який ігнорує біт безпеки.
Брам

Ось що я хотів сказати :)
Magnetic_dud

Чи специфічний HBOOT для телефонів HTC? Як можна змусити ігнорувати блокування SIM для Moto E4 (що було у Sprint), який навіть не запитує код розблокування SIM-карти?
користувач3236841
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.