Екран розміру для мертвої сенсорної зони


28

У мене зірка N7189 (5,5 ") з нижньою зоною сенсорного екрана мертвою

Мертва зона

Кнопки меню та назад не працюють, але фізична кнопка будинку працює.

Я намагався сильно натиснути на краї екрану, я намагався нанести поворот з коротких сторін так, ніби це не що інше, як мокрий рушник. Я зробив жорсткий перезавантаження, але це не спрацювало.

Іноді натискаючи мертве місце, телефон приймає це як кнопку меню

Як замінити екран, які інші методи я можу спробувати? Чи є додатки, пускові пристрої чи трюки, щоб змінити розмір екрана, який можна використовувати лише в робочій зоні?

PS через кілька годин після виходу з літака в режим літака раптом на дотик виникла ця проблема, але я не пам’ятаю, чи ненароком я помістив щось важке в ту область клітини.


1
Ви могли б бути в змозі досягти цього шляхом редагування джерела настроюється диска до ваших потреб і перекомпіляції, але якщо ви вже не знаєте , як створити свій власний диск, я б не рекомендував його.
Dan Hulme

Відповіді:


31

Часткова, але можливо корисна відповідь.


Примітка:

 • Моє рішення тестується на ОС Android 4.4.2 та Stock CyanogenOS 12 (5.0) і має працювати для Android 4.3 і вище (виходячи з цієї відповіді ).
 • Я згадав, де потрібен кореневий доступ.

Проблема в цій існуючій відповіді полягає в тому, що вона зменшує вихід екрану як зверху, так і знизу на моїх пристроях, тоді як мені потрібно зменшувати лише знизу. Для цього я використав такий коментар як основу для роботи:

Нижні 20% мого Nexus 4 не працюють. Я використовую: wm overscan 0,0,0,210щоб андроїд WM нічого не малював у цій області, щоб я міг знову працювати повністю з усіма намальованими областями .. - Thrustmaster

Інструкції:

 1. Увімкніть USB-налагодження у вашому телефоні.
 2. Встановіть на свій ПК інструменти ADB , підключіть до нього свій пристрій і переконайтеся, що пристрій виявлено adb devices.
 3. Нам потрібно знати роздільну здатність та щільність відображення пристрою. У терміналі / cmd введіть, adb shell dumpsys display | grep mBaseDisplayInfoщоб відобразити інформацію, пов’язану з відображенням. Вихід може виглядати так:

  mBaseDisplayInfo=DisplayInfo{"Built-in Screen", app 480 x 854, real 480 x 854, largest app 480 x 854, smallest app 480 x 854, 64.29 fps, rotation 0, density 240, 240.0 x 240.0 dpi, layerStack 0, type BUILT_IN, address null, FLAG_SECURE, FLAG_SUPPORTS_PROTECTED_BUFFERS}
  

  Відповідна інформація в моєму випадку:

  • справжній 1080x1920
  • щільність 480
  1. Найбільш корисні команди, які слід використовувати:

   • wm overscan [reset|LEFT,TOP,RIGHT,BOTTOM]
   • wm density [reset|DENSITY]

   Мій екран запуску за замовчуванням без налаштувань виглядав так:

   IMG: екран запуску за замовчуванням без налаштувань

  2. Для зменшення виходу екрана внизу видайте команду:

   adb shell wm overscan 0,0,0,100
   

   Зауважте, що я використовував подальше скорочення upto, 0,0,0,300і вихід був таким:

   введіть тут опис зображення

   Налаштуйте цінність до бажаних потреб.

  3. Можливо, вам доведеться виправити щільність, оскільки дисплей може виглядати дивним . Щільність дисплея мого пристрою за замовчуванням становить 480 точок на дюйм, тому я налаштував це таким чином:

   adb shell wm density 440
   

   і отриманий екран був таким . Додаток під подредактірованни дозволом.

  4. Зауважте, що ви можете використовувати adb shell wm density resetта adb shell wm overscan resetповернути відповідно до щільності та роздільної здатності відповідно.
  5. Тепер, коли "мертва зона дотику" подбала про час використання віртуальних / програмних клавіш (лише якщо вам це потрібно).

   1. Ізі вже це висвітлював у цій відповіді . В іншому випадку ви можете використовувати Gravitybox LP (для користувачів Lollipop) або Gravitybox KK (для користувачів Kitkat). Це модуль Xposed, для якого потрібен кореневий доступ та встановлений Xposed Framework .

    Встановити, активувати та запустити Gravitybox → Налаштування панелі навігаціїУвімкнути панель навігації → виконати перезавантаження, і функціональні клавіші, відомі як "Панель навігації", буде включено.

   2. Користувальницький ПЗУ, наприклад, Cyanogenmod та деякі ROM-ROM, має можливість увімкнути програмні клавіші (кнопки) у розділі Налаштування . Ви можете використовувати цю опцію, оскільки для неї не потрібен кореневий доступ.

   3. Після деяких додаткових налаштувань підсумковий екран мого Android 5.0 виглядав так:

    IMG: Після деяких додаткових налаштувань виглядав фінальний екран мого Android 5.0


Слід зазначити , що вищевказаний розчин , ймовірно , не буде мати відношення до OP, але написано з урахуванням мети щедрості (запропонованої barro32 ). Наступне велике оновлення, можливо, буде для Android 4.2.


4
Це золото ...
Габріель А. Зоррілла,

1
Команди adb для overscan чудово працювали на моєму Essential PH-1, і рішення було дуже простим, без root або додатків. Я можу знову використовувати свій телефон. Дякую.
Райан Бабчишин

працював для мене Nokia 7.1 зламаний екран, дякую, що ти врятував мені життя
aliarousyoucef

Чи працює вона після перезавантаження системи?
Maciek zioziński

@ MaciekŁoziński Для версій Android, на які я тестував (згадується вгорі), так, це спрацювало після перезавантаження.
Firelord

3

Якщо ваш пристрій вкорінено, можливо, ви захочете поглянути на кнопку «Спаситель кнопки» («корінь») - якщо ні, то на « Button Savior Non Root» . Або у віртуальній панелі кнопок :

Кнопка рятівника Віртуальна панель кнопок
Збереження кнопок та віртуальна панель кнопок (джерело: Google Play; натисніть для збільшення зображень)

Що спільного для усіх трьох? Як показують знімки екрана, вони включають віртуальні програмні клавіші в тих місцях, де ви їх хочете. Таким чином, ви можете уникнути "мертвих районів" та все ж мати їх.

Припустимо, це не змінює розмір екрана; але принаймні виправляє проблему з кнопками.


Добра частина проблеми не вирішена, тому всі програми, які потребують цієї області екрана, включаючи клавіатуру, залишаються непридатними; (
Dambo

Я знав це, але вважав, що краще частково рішення, ніж жодне. Що стосується клавіатури, то є деякі програми для клавіатури, які дозволяють вам "вільне позиціонування". Я просто натрапив на такий час тому, але не пам’ятаю, який це був.
Izzy

1

Я знайшов рішення!
Потрібен root та android 4.3 + !!!

Ця програма може змінити вашу роздільну здатність, а також додати віртуальні кнопки.
Вам потрібно буде змінити висоту приблизно на 1,5 см менше (не можу побачити це дуже добре на вашому знімку, тому перевірте його перед застосуванням!) Якщо у вас виникли проблеми з додатком, перегляньте опис програми або опублікуйте коментар нижче.

Сподіваюся, моя відповідь вам допоможе!

Посилання для завантаження програми: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nomone.resolution_changer


Проблема з розміром екрана "am / wm", на який покладається згадана програма, полягає в тому, що 1,5 см буде зменшено як зверху, так і знизу, зменшивши використання екрана, щоб зменшити його менше. Виправте мене, якщо я помиляюся, але я помітив цю поведінку на своєму пристрої.
Firelord

1

Відповідь Firelords працює для версій Android вище 4.2.

Для версій до (включаючи) Android 4.2 команда, яка використовується, є am. Після ввімкнення USB-налагодження та встановлення інструментів АБД, процедура:

 1. Визначте поточну роздільну здатність дисплея: adb shell dumpsys window(або краще безпосередньо фільтрувати висновок для роздільної здатності: adb shell dumpsys window | grep cur= |tr -s " " | cut -d " " -f 4|cut -d "=" -f 2)- звідси )
 2. Змініть роздільну здатність, наприклад, 540x700 adb shell am display-size 540x700. (Можна скинути за допомогою adb shell am display-size reset)
 3. Якщо змінити необхідну щільність дисплея перевірте щільність струму з adb shell dumpsys display(або , щоб отримати короткий висновок: adb shell dumpsys display | grep mBaseDisplayInfo)
 4. Змініть щільність, наприклад, 230: adb shell am display-density 230(Можна скинути adb shell am display-density reset).

Якщо необхідно ввімкнути програмні клавіші / екранні кнопки, це можна зробити, додавши qemu.hw.mainkeys=0до файлу рядок /system/build.prop(необхідні кореневі permissons). Якщо цей рядок вже існує у build.prop, на екранні кнопки можна ввімкнути, встановивши значення 0 або відключити, встановивши його на 1. Наскільки я знаю, це працює з Android 4.0 далі.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.